Nolur dua edin bana ...

Biliyorum canım isyan etmiyorum asla ama tutamıyorum kendimi eşime kıyamıyorum ne diyeyim Rabbim kabul eder insallah

Biliyorum canım isyan etmiyorum asla ama tutamıyorum kendimi eşime kıyamıyorum ne diyeyim Rabbim kabul eder insallah

Olur mu canım isyan ediyorsun demedim yanlış anladın, bak ne güzel bir yola girdin. Tüp bebek ihtimali bile olmayan insanlar var sonucta... sadece bu dönemde stressiz ve pozitif olman bebeginin sana tutunmasini kolaylastiracaktir o yuzden boyle soyledim.

İnsallah rabbim korktuklarindan emin, umduklarina da nail eylesin canim, bak vesilenle bir suru tesbih cekiliyor sevaplar kazaniliyor elhamdulillah :)

Allah hepinizden razı olsun üzme değilde kendimi tutamayıp ağlıyorum Rabbimin karşısında ağlıyorum hem içimden geçenleri anlıyorum hem ağlıyorum Allahıma şükürler olsun.insallah hala sizin gibi yüreği güzel insanlar var inşallah gonul muratlarimizi hayırlı şekilde verir Allahim

Gönlü yüreği pırlanta arkadaşım senin hakkını ödeyemem ben sayende arkadaşlardan dua alıyorum Allah razı olsun senden de herkestende
ay canım benim aşkolsun olur mu sen inşallah hayırlarla hamiş ol anne ol kendim olmuş kadar sevineceğim sonra başının etini yerim bana dua et diye ALLAH hepsinden RAZI OLSUN sağolsunlar hepsinin yüreği çok geniş ALLAH DA ONLARIN NE SIKINTISI VARSA HAYIRLARLA GİDERSİN İNŞ AMİN

aminn ecmainn aminn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…