Nolur dua edin bana ...

Aynen öyle canim sabırla dualar ile bekliyoruz Rabbim kimsenin duasını boş bırakmasın gönlümüzden geçenleri hayirla versin inşallah amin

Aynen öyle canim sabırla dualar ile bekliyoruz Rabbim kimsenin duasını boş bırakmasın gönlümüzden geçenleri hayirla versin inşallah amin
sıkma canını gülüm bu ay moral depolamamız lazım bunu unutma benim de çok halsizliğim oldu bugün 9 gün gecikti kanamam çok ay bir tatlılar istiyor canım yarın eşimden gizli az bir çikolatalar mı alsam ne

Kuru kayısı ye incir ye kuzum çikolata yok :)

ŞURA suresinde bir kac ayet vardi. Bence bebek isteyen arkadaslar onlarida okuyabilirler.

Allah diledigine kiz evlatlar verir, diledigine erkek evlatlar verir. Diyordu galiba

Tam hatirlayamadim simdi. Insallah sizinde olur bebeginiz

Yazdım canim oyle duygulandım ki ben nasıl öderim sizin hakkinizi

başbelasıyım merhaba,
benım durumumda aynı senin gibi erken menopozum. hiç yumurtam yok 26 yaşındayım 7 aylık evlıyım. bende tup bebek tedavısıne basladım yumurta takıbı yapılıyor surekli ama malesef şimdiye kadar oluşan bır yumurtam bıle yok. ilaç içiyorum olmuyor içmiyorum yıne olmuyor.evlendıgım aydan beri bunlarla uğraşıyorum. sen neler yaptın bana da anlatır mısın belki benım için de bir ümit olur. bır tane olsa doktor toplayacagını soyledı ama malesef olmuyor. çok zor durumdayım.

Yazmamışım sana hakkını helal et ben ısırgan otu tohumunu yoğurtla yiyorum hormonları düzenliyor bal tarçın çörek otu her sabah işe giderken 1 çay kaşığı yiyorum martta tedavim başlayacak şubatta zeytinyaginda inciri bekletip tüketmeye başlayacağım sende dene hatta içebilirsiniz kaynatıp iç canim kusura bakma tekrar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…