Nolur dua edin bana ...

Tam abdest aldım şimdi ederim canıminsallah allahim en kisa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar versin
ALLAH RAZI OLSUN CANIM..
arkadaşımız basbelasiyim arkadaşım adına da çok teşekkür ederim sen de hamişsin ALLAH hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlardan eylesin yavrunu sağolasın...

HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN

Yazdım canim oyle duygulandım ki ben nasıl öderim sizin hakkinizi

hakkımz falan yok cnm öyle dsnme..muslumann muslumana yaptgı dua makbul olandr. ınsallah rabbım bırımzn duası nıyetıne hayrlı saglklı bı ewlat nasıp eder sanada... ısteyen herkesede

umudunu-kaybetme arkadasimiz gibi ben de niyet ettim
100 ya muhyı
100 ya allah
100 lailaheillallah
100 ya şafi
100 ya rahman
100 ya rahim okuyacam Rabbım kabul buyrsun ınsallah .❤❤❤

allah kabul etsın canm. ıcımden ne geldyse onu okudum ıcım ferahladı resmen sukur allaha

Ya Hâlık: "Yaratan, yoktan var eden."
Ya Bâri: "Her şeyi kusursuz ve uyumlu yaratan."
Ya Musavvir: ''Varlıklara şekil veren."

Arkadaşlar ben de pcos hastasıyım, hamile kalamiyordum. Belirli bir sayiya bagli kalmaksizin bu esmalari tesbih ettim birinin tavsiyesiyle ve bebegim oldu elhamdulillah...

Konu sahibi arkadasim, gonlunu ferah tut ve pozitif ol lutfen. Sen elinden geleni yapiyorsun gerisi rabbimizin takdiri. İnsallah sana hayirli saglikli bir evlat takdir etmistir. Ol der ve olur :)

100 adet la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim.. okudum... “Bütün güç ve kuvvet, yalnızca en Yüce ve en Büyük olan Allah’ın (c.c.) yardımıyla elde edilir.”

bu ısımlerıde zıkredebılırız....

Meryem süresi ve yasin okudum daha dua edicem devam inşallah allahım hayırlı sağlıkli evlatlar verir en kısa zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…