Nöbetçi pskiyatr var mıdır?

Siz de mi aynı dertten muzdaripsiniz
Hayır ,konu sahibi için yazmıştım ,siz hiç psikiyatri doktoruna gittiniz mi ? SGK lıların faydalanacağı özel hastanelerdeki psikiyatri doktorlarına gidebilirsiniz , ek ücret ödemesi var .Ama daha uygun olur en azından

Hayır ,konu sahibi için yazmıştım ,siz hiç psikiyatri doktoruna gittiniz mi ? SGK lıların faydalanacağı özel hastanelerdeki psikiyatri doktorlarına gidebilirsiniz , ek ücret ödemesi var .Ama daha uygun olur en azından
Psikiyatriye gittim ilaç kullanıyorum terapi yapmıyorlar ilaç veriyorlar sadece

İyiyim çok şükür,şikayetim kalmadı.Terapilerime gidiyorum.O daha da iyi geliyor
İlacım etkisi hiç mi yok hangi şehirde yaşıyorsunuz terapiler bulunduğum şehir de çok pahalı kaç kere denedim bir işe yaramayınca vazgeçtim hep
Ben İstanbul’da yaşıyorum canım.Uygun fiyatlı online terapiler var.İstersen bir araştır.
İlacın etkisi elbette ki var.Daha sağlıklı düşünmemi sağladı.Bu sürede korkularımın üzerine gidip onlarla başbaşa kaldığımda daha iyi hissettim.
Ölecek gibi oluyorsun ama ölmüyorsun.
Delirecek gibi oluyorsun ,delirmiyorsun.
İntihar mı edeceğim diyorsun etmiyorsun.
Çünkü yaşamayı seviyorsun ve kendin için ne zaman bir şey yapsan anksiyete krizlerin başlıyor.
Bunların da karşılığı var.Anne ,baba ya da başka biri.İşte terapi bu noktada devreye giriyor.
İlaç seni idare ettirirken sorunu kökten çözen terapi oluyor.

İyiyim çok şükür,şikayetim kalmadı.Terapilerime gidiyorum.O daha da iyi geliyor

Ben İstanbul’da yaşıyorum canım.Uygun fiyatlı online terapiler var.İstersen bir araştır.
İlacın etkisi elbette ki var.Daha sağlıklı düşünmemi sağladı.Bu sürede korkularımın üzerine gidip onlarla başbaşa kaldığımda daha iyi hissettim.
Ölecek gibi oluyorsun ama ölmüyorsun.
Delirecek gibi oluyorsun ,delirmiyorsun.
İntihar mı edeceğim diyorsun etmiyorsun.
Çünkü yaşamayı seviyorsun ve kendin için ne zaman bir şey yapsan anksiyete krizlerin başlıyor.
Bunların da karşılığı var.Anne ,baba ya da başka biri.İşte terapi bu noktada devreye giriyor.
İlaç seni idare ettirirken sorunu kökten çözen terapi oluyor.
Önleme terapi etki eder mi bilmiyorum

X