Niye böyle?

Duş alıyorum kendime bakıyorum ams o bnden çok alıyor 2 günde bir alıyor bnm o kadar kısa aralıklı değil
Arkadaşım iki günde bir yıkanmaya sık diyorsun. Demek ki yikanmiyorsun
Kokuyor olabilirsin. Bahsettiğin Aralık kısa bir zaman değil ki.
Adam kokuyorsun demis, sevişmeden önce git güzelce yıkan, mis gibi kok, kremlen, git adamın yanına.
Yikanmadan bu iş olur mu?

Merhaba arkadaşlar

Bir yıla yakın birlikteliğim var.Nişanlıyım.Dr gebeliği erkene alınca ben de yumurtlama testleri aldım ve o günler birlikte olmaya çalıştık henüz düğünümüz olmadığı için bilerek birlikte olmuyorduk öncesinde iki arkadaş gibiydik evde. Nişanlımın öpüimek istemediğini farkettim Bn ıslaklığı istemiyorum dedi.Bi görev gibi olmaya başlayınca canım yandı. Bir arada yok senin oran kokuyor taharet almıyor musun dedi Bn de bayanlarda akıntı olabiliyor bu da koku yapabiliyor dedim. Tamam dedi . Gece 2 ye kadar pc de oyun oynuyor geliyor yanımda yoganla her yerini kapatıyor yani sarıldığım zaman kalbim acıdı oram acıdı buram acıdı diyor çok az bir süre sarılı durup sonrasında sırtını dönüyor bu gece de öyle yaptı demans olan annemle yaşıyoruz bir ara cinselliğimizi ona yordu o varken rahat edemiyorum dedi bir de uzunca bir süre aynı evde uzak kaldık öyle alıştım dedi bu gece de en son ne zaman duş aldın diyor duş alıp hazırlığını yapıp öyle birlikte olunur diyor hazırlık yapmıyorsun diyor bana peki öpüşmek deyince illa öpüşmek mi gerekir beni hayal edip orgazm olabilirsin diyor Bn de e sen yanımdasın neden böyle bir şeye ihtiyaç duyayım dedim .. O zamsn bir şey diyemedi. Üzerime çok geliyorsun deyip sırtını döndü yattı şuan horluyor sinir oldum beni tatmin etmeyecek birinin Bn neden horlamasını çekiyorum diyorum. Dışardakiler gözümün içine baktığını söylüyor ama cinsellik yok en son birlikteliğimizi unuttum biz nişanlıyız .. hep böyle mi devam edecek anlamadım telefonu ortada tuş kilidini biliyorum telefonu unutur gider kız v.s olayı yok eminim ondan ama anlamadım bu adam cinsellikten neden bu kadar uzak?Ürolojiye gittik ilaç verdi içiyor 9 senedir birlikteliği olmamış öncesinde 8 yıldır süregelen ilişkisi varmış …bir ay sonra düğün var düzelir mi bilmiyorum zamsn daraldı büyük problem ben bu konuda mutlu değilim
Peki nişanlınızın sordugu sorunun cevabı neydi? Duş alma sıklığınız nedir?Duş alırken lif, kese, sünger tarzı biseyler kullanıyor musunz? Derinlemesine temizlenebiyor musunuz?

Öncelikle kokma ve temizlik meselesinden bahsetmek istiyorum. kişisel hijyen çok önemlidir sevişmeyi daha zevkli hale getirir çiftlerin birbirine saygısı ve özen göstermesi ilişkiyi güçlendireceğinden önemlidir. ancak birbirine aşık olan ten uyumu olan çiftler ne kokarsa koksun temasta olmak ve sevişmek ister. Birbirlerine duydukları arzu güçlüdür hele de ilişkileri yeniyse. yani hijyen önemlidir temiz kokmak vs ama kişiyi iktidarsız ve isteksiz hale getiriyorsa o ilişki sağlam yürümez bence. çünkü ben tutkuluyum eşim temizliğine dikkat etmezse kızarım fakat ağzı soğan da koksa sevişirim...

Arkadaşım iki günde bir yıkanmaya sık diyorsun. Demek ki yikanmiyorsun
Kokuyor olabilirsin. Bahsettiğin Aralık kısa bir zaman değil ki.
Adam kokuyorsun demis, sevişmeden önce git güzelce yıkan, mis gibi kok, kremlen, git adamın yanına.
Yikanmadan bu iş olur mu?
Konu sahibinin "hazırlan da gel, en son ne zaman duş aldın?" demesi olayı aydınlattı yengenç.Hijyen sorunu var.Saçma sapan şeyhler şıhlar sarmalında nikahsız ne idüğü belirsiz bi ilişkileri var ve nişanlısı da son derece sorunlu biri ama buradaki konu hijyen.

Dr gebeliği erkene alınca ben de yumurtlama testleri aldım ve o günler birlikte olmaya çalıştık henüz düğünümüz olmadığı için bilerek birlikte olmuyorduk
Şu kısmı okuyorum okuyorum anlamıyorum. Nişanlısınız, doktor gebeliği erkene çekti (?), test aldınız o günler birlikte olmaya çalıştınız ama düğün yok diye birlikte olmadınız?

Konu sahibinin "hazırlan da gel, en son ne zaman duş aldın?" demesi olayı aydınlattı yengenç.Hijyen sorunu var.Saçma sapan şeyhler şıhlar sarmalında nikahsız ne idüğü belirsiz bi ilişkileri var ve nişanlısı da son derece sorunlu biri ama buradaki konu hijyen.
Bir de adam bin kere "taharetlenmedin mi?" demiş. Demek ki büyük tuvaletten sonra yıkanmamış. Tabii ki kokar😰🤢
Gecen aylarda bir sabah yıkanıp otelden çıktık, tüm gün gezip, gece havaalanında biraz uyuyup, uçağa binip geldik. Sabahin köründe iş için önemsiz - kısa bir görüşmemiz vardi. Sadece 24 saat önce yıkanmamıza rağmen kokuyorduk yani. İnsana kendi kokusu gelmez, ben çiçek gibiydim ama sevgilim kokuyordu 😂 otelimizin check-in saatine daha çok olduğu için bir avmye girdik, ben bebek bakım odasında o abdesthanesi içinde olan boş erkekler tuvaletinde bir güzel kolumuzu koltukaltigimizi bacağimizi boynumuzu sabunladik duş jelimizle iki büklüm. Temiz kıyafetler giydik, yüzümüzü yıkayıp dişleri fircaladik , insana benzeyip öyle gittik görüşmeye . Biz ele kokmayalim diye ikibuklum böyle rezillik cekerken insanlar kendi evinde Hemi de sevgilisinin koynuna girecekken yikanmiyor.
Çok ilginç gerçekten

Son düzenleme:
Şu kısmı okuyorum okuyorum anlamıyorum. Nişanlısınız, doktor gebeliği erkene çekti (?), test aldınız o günler birlikte olmaya çalıştınız ama düğün yok diye birlikte olmadınız?
Normalde aynı evde yaşamalarına rağmen birlikte olmuyorlarmis. İmam nikahlari var ve düğünü bekliyormuş birlikte olmak icin.

Sonra konu sahibinin doktoru "hemen" hamile kalmalısın deyince birlikte olma kararı almışlar. O da konu sahibine beklediği gitmiyor.

Merhaba arkadaşlar

Bir yıla yakın birlikteliğim var.Nişanlıyım.Dr gebeliği erkene alınca ben de yumurtlama testleri aldım ve o günler birlikte olmaya çalıştık henüz düğünümüz olmadığı için bilerek birlikte olmuyorduk öncesinde iki arkadaş gibiydik evde. Nişanlımın öpüimek istemediğini farkettim Bn ıslaklığı istemiyorum dedi.Bi görev gibi olmaya başlayınca canım yandı. Bir arada yok senin oran kokuyor taharet almıyor musun dedi Bn de bayanlarda akıntı olabiliyor bu da koku yapabiliyor dedim. Tamam dedi . Gece 2 ye kadar pc de oyun oynuyor geliyor yanımda yoganla her yerini kapatıyor yani sarıldığım zaman kalbim acıdı oram acıdı buram acıdı diyor çok az bir süre sarılı durup sonrasında sırtını dönüyor bu gece de öyle yaptı demans olan annemle yaşıyoruz bir ara cinselliğimizi ona yordu o varken rahat edemiyorum dedi bir de uzunca bir süre aynı evde uzak kaldık öyle alıştım dedi bu gece de en son ne zaman duş aldın diyor duş alıp hazırlığını yapıp öyle birlikte olunur diyor hazırlık yapmıyorsun diyor bana peki öpüşmek deyince illa öpüşmek mi gerekir beni hayal edip orgazm olabilirsin diyor Bn de e sen yanımdasın neden böyle bir şeye ihtiyaç duyayım dedim .. O zamsn bir şey diyemedi. Üzerime çok geliyorsun deyip sırtını döndü yattı şuan horluyor sinir oldum beni tatmin etmeyecek birinin Bn neden horlamasını çekiyorum diyorum. Dışardakiler gözümün içine baktığını söylüyor ama cinsellik yok en son birlikteliğimizi unuttum biz nişanlıyız .. hep böyle mi devam edecek anlamadım telefonu ortada tuş kilidini biliyorum telefonu unutur gider kız v.s olayı yok eminim ondan ama anlamadım bu adam cinsellikten neden bu kadar uzak?Ürolojiye gittik ilaç verdi içiyor 9 senedir birlikteliği olmamış öncesinde 8 yıldır süregelen ilişkisi varmış …bir ay sonra düğün var düzelir mi bilmiyorum zamsn daraldı büyük problem ben bu konuda mutlu değilim
Merhabalar sakın evlenmeyin hayatınızı harcamayın kendinizi sevin, bir sorunu varsa açıkça söylemeyip sizi aşağı çekip sizi kötü koku var koktun vb... yaklaşan birini kendinize eş, çocuğunuza baba seçmeyin hayatınıza almayın size sarılmadan uyuyan birini

Bir de adam bin kere "taharetlenmedin mi?" demiş. Demek ki büyük tuvaletten sonra yıkanmamış. Tabii ki kokar😰🤢
Gecen aylarda bir sabah yıkanıp otelden çıktık, tüm gün gezip, gece havaalanında biraz uyuyup, uçağa binip geldik. Sabahin köründe iş için önemsiz - kısa bir görüşmemiz vardi. Sadece 24 saat önce yıkanmamıza rağmen kokuyorduk yani. İnsana kendi kokusu gelmez, ben çiçek gibiydim ama sevgilim kokuyordu 😂 otelimizin check-in saatine daha çok olduğu için bir avmye girdik, ben bebek bakım odasında o boş erkekler tuvaletinde bir güzel kolumuzu koltukaltigimizi bacağimizi boynumuzu sabunladik duş jelimizle iki büklüm. Temiz kıyafetler giydik, yüzümüzü yıkayıp dişleri fircaladik , insana benzeyip öyle gittik görüşmeye . Biz ele kokmayalim diye ikibuklum böyle rezillik cekerken insanlar kendi evinde Hemi de sevgilisinin koynuna girecekken yikanmiyor.
Çok ilginç gerçekten
Yani hergün duş alınmalı ha alamadıgın gün de olur ama diş fırçalama, iç çamasırı değişimi üst baş değişimi, yüzün güzelce yıkanması, taharetlenmeden bahsetmicem bile.. Yani bunlar hergün ama hergün yapılmalı. Ben asla 2 gün aynı yastık kılıfıyla yatamam mesela kokar bana 🤢 ya hijyen cok önemli cookk

Merhaba arkadaşlar

Adam sizi istemiyor ve bunu açıkca belirtmiş. Ne kadar aşağılayıcı bir konuşma, taharet almıyormusun kokuyor yok duş alınıp hazırlanılır. Neyse ister biseksüel olsun, ister travesti bu adam değişmez. Kaçıp kendinizi kurtarmaya bakın. Ne hali varsa görsün.

X