Bölgesel İncelme Nivea My Silhouette kullanan var m?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
kızlar bugün watsonsda indirim vardı, my silhouette+nemlendirici losyon 25tl. dayanamadım aldım (nemlendiriciyi çok beğendim:dance:).
zaten diyet ve spor yapıyorum. özellikle bölgesel incelmede, bunları desteklemekten yanayım, olağanüstü bir etki beklemiyorum ama, az da olsa işe yarar inşallah.
görevli bayan bana LOREAL'in NATUREL SEA BEAUTY SPA ENERGIZE BODY SHAPERı önerdi (amma uzun oldu yakaydirigubbakcemile3). spa merkezlerinde kullanılıyormuş, bunu daha çok önerdi ama, araştırmadan almak istemedim 67tl:1shok:
aranızda bunun hakkında fikri olan var mı

ben niveayı kullanıodm ama ise yaramıyor diye bırakmıstım:sm_confused: bu yorumlardan sonra tekrar denicem inş bi faydasnı görürm dua ediiinnnn:Saruboceq: :KK70:

Peki ya göbek bölgesinde Nivea nın bu ürünü etkili midir acaba? Kullanan var mı? Göbeğimizi toparlar mı?

yaa kızlar biriler lütfen cvp yazsın kafayı yiycem.çok moralim bozulduu boyum 170 ya da 172 kilom en son 59-60 arası değişiyordu bi ara ne güzel ne göbek ne bel vardı şimdi nolduysa kilom sabit kaldı ama yemek yedikçee bel kısmında simit oluştu ve göbeğim çıktımafoldumbenofff şimdiii ölçtümm çok dengesiz bi vücudum olmuşş.bel 75:bbo:göbek 88senağlamadelikafaduldendelikafadulden basene gelince 54 yaa nasıl bi orantıdır buu.yemek yemicem dicem ama herkes yüüzn çok zyıf bacakların zayıf diyip duruo yiyincede göbekle bel şişioo sadeceeeeeeeeeeeee :1shok:şu kremden alcam yarınn bende.sizcede anormal değil mi??napabilirim lütfen acil cvp yazınn nolurrrrrrrrrr:Saruboceq:

kızlarr bu krem sizde de terleme yapıo mu acaba normal bi etki mi sizce sürdüğüm bölgelerin genelde terlemesi.ben sürüp iice yedirdikten sonra masajla.streçle sardım göbeğimi ve bacaklarımı baya bi terledi o normal sardım die oldu da.streci çıkarttıgım haldee hala bacaklarım terlioo ama göbekte öle bişe yok.ve bi sorum daha olcak kremii yedirdikten sonra masajlaa sarmalı mıyımki??yoksa sürdüğüm krem boşa mı gidioki terle birlikte dışarı atılınca????

kızlarr bu krem sizde de terleme yapıo mu acaba normal bi etki mi sizce sürdüğüm bölgelerin genelde terlemesi.ben sürüp iice yedirdikten sonra masajla.streçle sardım göbeğimi ve bacaklarımı baya bi terledi o normal sardım die oldu da.streci çıkarttıgım haldee hala bacaklarım terlioo ama göbekte öle bişe yok.ve bi sorum daha olcak kremii yedirdikten sonra masajlaa sarmalı mıyımki??yoksa sürdüğüm krem boşa mı gidioki terle birlikte dışarı atılınca????

ben 1 ay kulanıyorum1 kutu bitirdim bugün ikinciyi aldım bendede terleme değilde kaşınma oluyor sürdükten sonra ben streç filmle sarmıyorum basen ve kalçada değilde sadece göbeğimde sıkılaşma hiddediyorum doğumlardan dolayı oluşan o sarkık karnı toparladı ve sıkılaştırdı 1 ay daha kullanıcam bakalım daha iyi sonuç alabilecekmiyimzemuszemus

ben 1 ay kulanıyorum1 kutu bitirdim bugün ikinciyi aldım bendede terleme değilde kaşınma oluyor sürdükten sonra ben streç filmle sarmıyorum basen ve kalçada değilde sadece göbeğimde sıkılaşma hiddediyorum doğumlardan dolayı oluşan o sarkık karnı toparladı ve sıkılaştırdı 1 ay daha kullanıcam bakalım daha iyi sonuç alabilecekmiyimzemuszemus

sevindim işe yaramasına ben ara vermiştim lenaform mu ne öle bi inceltici kemer varmışş onu aldıgımla kullanmayı düşünüyorum.benim karın gayett sıkı ama maalesef göbeğim çıktıı biraz bi dde belimin yanındaki simitler çıktı gbi rahatsız edioo o yüzden kullanıyorum

SEYLUL; karın bölgesini toparlaman cok güzel, senden hevesle bende hemen bugun düzenli kullnmaya başlıyorum. Bencede streçle sarmak yerine iyice masajla yedirmek en iyisi. Bakalım neler olacak size yazarım:))

ben üşeniyorum senağlama sürüp yatıyodum Q10 de var selülit kremi de var ama sür otur sür yat bi işe yaramıyor tabiiki

Arkadaşlar ya bir anket açsak böyle kremlerle ilgili. mesela kullananlar oylasa 10 üzerinden puan verse falan. bir çok krem için başlık açılmış ama tüm yorumları okumak o kadar zor oluyo ki.

Arkadaşlar ya bir anket açsak böyle kremlerle ilgili. mesela kullananlar oylasa 10 üzerinden puan verse falan. bir çok krem için başlık açılmış ama tüm yorumları okumak o kadar zor oluyo ki.

aslındaa mantıklı tatlımm anket bölümünde ya da bu kremlerle ilgili bölümde açılabilirr.fikir anası sen olduguna göre bi el canım bizede linkleri gönderrrrŞenizyerimsenibenvereliniortak

Öneriler bölümüne yazdım ama cevap verilmeden kilitlenmiş. yenisini yazacağım. çünkü deneyimler ve anket ayrı ayrı olmak yerine aynı başlığa eklense çok mantıklı olur.

X