Bölgesel İncelme Nivea My Silhouette kullanan var m?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
arakdaslar bende aldim urun yeni cikti yanliz ben kulanamiyorum cunku hamileyken emzikliykken doktorlar surmeyin diyor ama etkisi multaka vardir uzerinde yaziyor hatta ben bunun ozel yerine sordum nivea sitesinden heberlestim krem hakinda iyimi diye kadin sonuc veriyor dedi yanliz bens uremiyorum acaba surunce bisey olurmu bilemiyorum sagolun

Birde yukarıda yazdıklarıma birşey ilave etmek istiyorum .Belki gençlere bir faydası dokunur .Ben kızım için 1 yıldır bir yağ karışımı yaptırıyorum .Bacaklarında çok çatlak oluşmuştu ve kilosu az olmasına rağmen (45 kilo)selülitleri vardı .Bu yağ karışımını her gün günde 1 kere ( gece yatmadan önce) har bacak için 30 ar dakikadan toplam 60 dakika masaj yapıyordu ( nasıl bir azimse) Sonuç mu ? İNANILMAZ ... Bacakları barbi gibi oldu ,çatlaklardan eser yok .Çok seviniyorum kızım adına .İşin sırrı yağ mı masaj mı bilemiyorum ama ,ben ki çatlakların asla geçmeyeceğine inanan bir insanım gözlerimle gördüm .Selülitin zerresi kalmadı ,bacakları dümdüz .Ben de o azim olsa bende yapacağım ama nerdeee.. Azmin elinden birşey kurtulmuyor a.s

mrb yazdıklarındna cok etkilendim çünkü aynı sorun bendede var hep sıkılaşmaya ihtiyacım var hemde yeni yeni oluşan maalesef çatlaklarım var.bu yag karışımın ne oldugunu ve nerden alabilecegimizi yazarsan cok sevinirimm.cok kararsız kaldım ögrenciyim malum cok param yok öle her ürünü deneyecek kadar x-tra gel mi nivea kreminimi alsam bilmyorumm!!!!

Tamam birtanem yazıyorum .Önce şunu belirteyim , bu yağı günde 2 kere her bir bacağa ayrı ayrı 20 şer dakika toplam 40 dakika masaj yapacaksınız.sengözlerimebaksanab Bu akşam tekrarlanacak .Yani günde 80 dakika ! Allah ellerinize kuvvet versin kızlarjeyyar ben yapamadım ama kızım süper oldu a.s.Masaj çok önemli .Çatlaklar geçince süreyi azaltabilirsiniz .Kızımda geçti ama o günde 1 kere yatmadan önce yağla masaj yapıyor , banada yağların parasını ödemek kalıyor :kızgın::roflol:
Havuç yağı
gül yağı
keten tohumu yağı
ceviz yağı
jojoba yağı
avakado yağı
acıbadem yağı
hint yağı
badem yağı
kayısı yağı
çilek yağı
servi yağı
kakao yağı ( benmari usulü eritilecek )
yasemin yağı
limon yağı
gliserin :1hug::1hug::1hug:

CANIM ARADIĞIN KARIŞIM BU BAK İSTERSEN SANIRIM SAYFALARIN DEVAMINI OKUMAMIŞSINbuyrunnnnnnnnnkaydirigubbakcemile5

rosenoir, masajı dairesel hareketlerle mi yapıyoruz? özel bi şekli var mı bu masajın yani?

ben niveanınkini düzenli kullanamadım ama kokusu falan mükemmel.sürer sürmez bi gerginlik dirilik hissediliyor.. selilütleri biraz azaltıyor

arkadaşlar tüm yazılarınızı okudum. bende niveanın sıkılaştırıcı kreminden alacağım birde yüz bölgesi için istiyorum gıdığım ve göz çevrem için önerileriniz varsa çok sevinirim

bu kremi kullanan arkadaşlar yazabilirler mi deneyimlerini,sonuçlar ne durumda???

ben şahsen tavsiye ederim.
doğumdan sonra 5-6 ay kadar kullandım ve iyi sonuç aldım. ayrıca da 3-4 aydır kullanmıyorum vucudum halen kullandığım zamanki gibi.

hmm.. bende 1 haftadır kullanıyorum..
inceltmese bile sıkılaştırmasını umuyorum..

kızlar sizce alt bacakta işe yarar mı? benim alt bacaklarım çok kalın. onların incelmesi imkansız mı sizce?

Ben 3 haftadır kullanıyorum öyle aman aman bi incelme olmuyo kızlar ama sıkılaştığımı herkes gözle görülür olarak hissediyo.Ben titreşimli masaj aleti ile uyguluyorum bu arada.

kızlar sizce alt bacakta işe yarar mı? benim alt bacaklarım çok kalın. onların incelmesi imkansız mı sizce?

canım aynen ya bende sadece alt bacakta kullanmak ıstıyorum.Tum yorumları okudum ama herhengı bır bılgı bulamadım.sen aldınmı bu aradamirmirmirmir

kızlarr bugun aldım bu ınceltıcı kremı yanında Q10 sıkılastırıcı kremıde aldım.faydasını gorursem yazarım.

ben o kadar kullandım aradaşlar açıkcası bi yararını görmedim. ürünü kötülemek istemem ama gerçekten doğru söylüyorum. üstelik çıkar çıkmaz hemen o hafta aldım sürekli spor ile kullandım ama bi fayda sağlamadı. paranıza yazık derim. onun yerine extra jel muhteşem bişey kesinlikle.

yasemmin ben extra jel aldım 1 haftadır kullanıyorum 1 mm bile incelemedim sen kullanıo musun peki ?? yahu paraya boşa kıydık diye düşünmeden edemiyorum valla :KK43:

X