Bölgesel İncelme Nivea My Silhouette kullanan var m?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Canım bir şey daha belirteyim .Bu yağ ve masajla kızımın çatlaklarının dışında ,selülitide sıfır oldu .a.s

Çok teşekkür ederim paylaştığınız içina.s.a.s.
Birde birşey sormak istiyorum ne kadar zmanda güzel sonuçlara ulaştı:)

Canım 2 ayda çok azalıyor .8 ay sonra düzenli kullanımla tamamen sıfırlanıyor .Ben kızımın bacaklarına çok üzülüyordum .Kilosu yok ama bacakları aniden inanılmaz çatladı .Ben çatlak asla geçmez derdim , Şu anda barbi bebek gibi oldu .Ama dediğim gibi azim şart .:1hug::1hug:

Çok güzel bir haber bu .a.s.
Ama bişey merak ettim biz bu yağları aktardamı karıştırtalım yoksa yağları eve alıp bizmi yapalım :)
Çünkü kakao yağını benmari usülü eritin demişsiniz ya onun için soruyorum:)a.s.

Canım bilgisayar yavaş çalışıyor , hemen yazamıyorum .Ben aktarda karıştırıyorum ,ama gözümün önünde yapıyor .İçine kocaman kakao yağı koyduruyorum .Eve gelince kavanozu sıcak suya koyuyorum .Kakao yağı eriyor .Soğuk havada katılaşırsa tekrar sıcak suya koyabilirsin .Çok güzel bir kokusu oluyor :teytey:a.s.

bu yağın maliyeti yaklaşık ne kadar oluyor ve nerede korumak gerekıyor acaba?buzdolabında falan mı ?
:içelim:

arkadaslar bugün 6. gün ve nivea my silhouette'imin ikinci tüpüne bugün basladim, 5 günde bitti. karin, basen ve bel kisimlarima sürüyorum, acaba petrol bulmus arap gibi bol bol mu sürüyorum, yoksa normal mi bitmesi, anlamis degilim. adet öncesi sisligim devam ettigi icin bisey anlamiyorum ama hergün spora gittim, yediklerime cok dikkat etmedim, bakalim su sisligim inince belli olacak spor ve jelin (varsa) faydasi. gelismeleri yazmaya devam edicem...

arkadaslar bugün 6. gün ve nivea my silhouette'imin ikinci tüpüne bugün basladim, 5 günde bitti. karin, basen ve bel kisimlarima sürüyorum, acaba petrol bulmus arap gibi bol bol mu sürüyorum, yoksa normal mi bitmesi, anlamis degilim. adet öncesi sisligim devam ettigi icin bisey anlamiyorum ama hergün spora gittim, yediklerime cok dikkat etmedim, bakalim su sisligim inince belli olacak spor ve jelin (varsa) faydasi. gelismeleri yazmaya devam edicem...

canım valla dediğin gibi kremi bulamıssın sen:))) ben ayın20'sinden beri kullanıyorum.hala bitmedi. bende aynı yerlere kullanıyorum. hatta bayağı da uğraşıyorum sürdüğümü yedirmek için. az kullansamda.bayağı sıkılaşma var .ama ben bu arada mecitefendi'nin selülit yağını da kullanıyorum 1 ay 10 gündür. artık hangisinden bilmiyorum ama.çok sıkı bacak ve göbeğim.taş gibi. ama incelme yok. selülitlerim duruyor.

benimde aynen 6. günüm ama bnmkide duruo hala yarısı duruo yani sen bayaa bi abartmışsın sanırım:))) ben aynı zmanda sıkılaştırıcısını da aldım onu da kullanıorum şimdilik bi incelme yok..doal olarak..1 ayda etki eder dio çünkü ama sıkılaşmaya başladım ben:)) hadi bakalım dewam edelim inşallah 1 ayın sonunda ince sıkı we taş gibi olurus:))))

ben 20 günde falan bitirdim 1 tanesini şuan 2.sini kullanıyorum sanırım cimrileştim çok abartmıyorum :roflol: bitmek üzere.
ilk başta acayip farketti, 2 haftada gözle görülür bi sıkılaşma oldu.sonradan kilo vermeye başladım sanırım o yüzden etki yavaşladı.diyet yürüyüş bacak hareketleri vs baya faydasını gördüm kızlar, sadece diyetle olmuyo illaki spor ve kozmetikle desteklemek gerekiyo bence, ben kremi çok sevdim mucize bişi deil ama etkili :1hug:
a.s.

arkadaslar tabii ki spor ve diyet olmadan sirf incelticiyle oturdugumuz yerde incelemeyiz. ben 3 gün ihmal ettim, süremedim, yarin tekrar düzenli sürmeye basliyorum, bu arada diyet ve spora devam ediyorum, gelismeleri yazarim...

arkadaslar, cok istikrarli kullanmamama ragmen (3 günlük ara verdim) yine de oldukca toparladigini gördüm, bir yandan düzenli spor da yapiyorum ama nivea m.s.'in faydasini da gördüm. tavsiye ederim...

ben bir aydır düzenli kullanıyorum bu ürünü ve aralarda spor yapıyorum yani haftanın 4 günü spor yediklerime biraz dikkat ettim 5 santim inceldim gayet memnunum daha önce bir çok ürün kullandım en iyisi bu diye düşünüyorum sanırım nıvea ürünlerinin içindede bir numara olacak iddalı bi krem diyorum biraz çaba gayret herşey güzel oluyo yerimseniben:sm_cool::lepi:

Vallahi bende kullaniyoirum her banyodan çikinca avonun masaj aleti iel sürüyorum ama sadece güzel bir nemlendireme özelliği var.hem bir kere 1 cm inceldiğimi nasil anlicam hergün mezura ilemi dolaşcam?o yüzden ürün güzel spor yapanlara tavsiye ederim.

bugün bende aldım bu ürünü.umarım memnun kalırım.günde kaç kere ve nasıl uyguluyorsunuz acaba?
evet günde 1 kere yeterli oluyomu?
bacaklarda ve göbekte etkisini gerçekten gören varmı?
bide bunu kullandıktan sonra eskiye dönüş oluyomu?
cevaplayan olursa şimdiden çok teşekkürlerŞeniz

evet günde 1 kere yeterli oluyomu?
bacaklarda ve göbekte etkisini gerçekten gören varmı?
bide bunu kullandıktan sonra eskiye dönüş oluyomu?
cevaplayan olursa şimdiden çok teşekkürlerŞeniz

yoksa kimse beni takmıyomuuusenağlama

Takmamak ne demek aşkolsun yeni gördüm mesajını :1hug:

Canım ben günde 1 kere ( gece ) sürüp küçük masaj aletimle 1 saate yakın masaj yapıyordum. Faydasını görmedim a.s.

Takmamak ne demek aşkolsun yeni gördüm mesajını :1hug:

Canım ben günde 1 kere ( gece ) sürüp küçük masaj aletimle 1 saate yakın masaj yapıyordum. Faydasını görmedim a.s.

çok teşekkür ederim cnm cevabın için..:1hug: demekki herkeste öyle dedikleri gibi işe yaramıyomuşş:kızgın:

çok teşekkür ederim cnm cevabın için..:1hug: demekki herkeste öyle dedikleri gibi işe yaramıyomuşş:kızgın:

Bende çok hayallenerek aldım ama netice sıfır. Ama şunu eklemem lazım; ben zaten spor yaparak eritmeye çalışıyorum , ek olarak kremi almıştım incelmem durduğu için. Extra bişey kazandırmadı bana yani. Benim yaptığım hareketler linklerde var. İstersen sende deniyebilirsin.Bu iş sporsuz olmuyor malesef. Sevgilerimle a.s.

Hareketlerin olduğu linkler

http://www.kadinlarkulubu.com/gunde...bir-vucunuz-olabilir-video-t141895/index.html

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=136388

Göbek eritmeyle ilgili bilgilerin olduğu linkler

http://www.kadinlarkulubu.com/gobeginizi-eritmek-icin-bugun-ne-yaptiniz-t123189/index.html

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=147725

X