Nişanlımla ilgili yeni birşey öğrendim! Fikirlerinize ihtiyacım var..

En azından nişanlısın.
Benim koca babam ev alacak dedi. Sonra biraz eksik kalmış biz tamamlıcaz dedi. Bi sürü kredi çekip beş parasuz kalıncada çalış dedi. Evi kimi üstüne yaptılar peki görümcemin.
Sonrada çalışmam diyince ben paragöz oldum. Ben hesapcı fitne fesat oldum

Şimdi kıcına tekme vurmazsan benim gibi uğraşır durursun

En azından nişanlısın.
Benim koca babam ev alacak dedi. Sonra biraz eksik kalmış biz tamamlıcaz dedi. Bi sürü kredi çekip beş parasuz kalıncada çalış dedi. Evi kimi üstüne yaptılar peki görümcemin.

Siz niye kıçına tekme vurmadınız ?

En azından nişanlısın.

gorumcenin konu ile alakası nedir ben şok

O araba da adamın babasının üzerineydi yanlış hatırlamıyorsam
Yok hayır adamın üzerine hatta kredisini hala ödüyordu. Ama babama vericem arabayı sen arabanı sat, koyduğun para kadar bende katıcam yeni araba alalım diyordu ki birikimi yoktu. Koyacağı parayı da borç alacak yada yeni kredi çekecekti. Ben öyle hatırlıyorum.

Siz niye kıçına tekme vurmadınız ?
Şartlar olgunlaşınca vurucam. Çocukla annemin yanına döndüm olmadı sığamadık. Annem açık açık söyledi bakamayacagını. Kreşe de saatlerim uymadı. Biraz büyümesini bekliyorum

İki araba olacağını zannetmiyorum. O adam ne yapıp edecek, ilk konudaki gibi o arabayı babasına verecek.

Bence evlilik gerceklestikten sonra arabayi bir sekilde sattiracak konu sahibine. Artik yeni araba mi alir, ev mi alir bilemem. Maksat kizin arabasindan da kendine pay cikarmak

Bence evlilik gerceklestikten sonra arabayi bir sekilde sattiracak konu sahibine. Artik yeni araba mi alir, ev mi alir bilemem. Maksat kizin arabasindan da kendine pay cikarmak
Ayrıl diyen olmuş da konu sahibinin bu adamdan okkalı bir kazık yemeden akıllanacağı yok. Yaşasın görsün ne yapalım...

Ayrıl diyen olmuş da konu sahibinin bu adamdan okkalı bir kazık yemeden akıllanacağı yok. Yaşasın görsün ne yapalım...

Adam ilk esinden bu yuzden bosanmis olabilir gibi geldi bana. Konu sahibine sebebini sordum ama cevaplamadi. Bu kadar hesap yapan biriyle hayat gecirmek gercekten zor ya. Cikip kadina dese ki ben bekarken ev aldim, ailem oturacak, eyvallah. Seni denedim demek iliskiye vurulan darbe bence. Hepimiz ayni seyi söyledik bakalim ne yapacak konu sahibi

En azından nişanlısın.

Eşiniz sizden evi kaçırmış.Sizde uğraşmayın bu sahtekarla.Vurun tekmeyi.

En azından nişanlısın.

Bu bahsettiginiz kisi simdiki esiniz mi eski esiniz mi? Bosanip kurtuldunuz mu, o açıdan merak ettigim icin soruyorum

X