Nişanlımın kuzeni, nişanlımla mesajlarımızı okumuş?

Bence sakın geri adım atmayın. Suçlu olan o. Onun hakkındaki düşünceleriniz hakkında açıklama yapmak zorunda değilsiniz. Ayrıca böyle bir kuzene insan whatsapını emanet edemiyorsa daha niye onunla görüşür ki.

Kuzen kişisinin psikolojik sorunları falan var heralde. Nişanlı bir çiftin whatsapp konuşmalarını sapık gibi gizlice okumak nedir? Ne kadar seviyesizce, ne kadar çiğ bir davranış. Bence evlenirseniz de kuzeniyle asla görüşmeyin. Nişanlınız da görüşmesin hatta. Bugün gizlice mesajlarınızı okuyan, kayınvalidenize anlatan yarın neler yapar. Asla güven olmaz...

onunla ortak iş yapma güvenmiyorum falan demiştim

Gizlice derken?? Nisanliniz ekran atmıştır yüzde yüz nişanlınizi bi gözden geçirin bence

sadece kendi adını aratıp baktığı için başka bir şey görmemiş
Bir insan neden durduk yere kuzeninin wp yazışmalarında kendi adını aratsın ?

Delirmekuzereyim e katılıyorum, ekran görüntüsü atmasa da nişanlınız söylediklerinizi kuzenine kendi anlatmış gibi duruyor.

Sizinle arası bozulmasın diye de kuzenine suç atıyor.

Bence arsız kuzen hissettiğini kanıtlamak istemiş. Nişanlınız gidip, senin için şunu bunu diyor dememiştir ama bazı ipuçları vermiştir. Terbiyesiz kuzen de bir bahaneyle bakmış, yanlışlıkla gördüm falan değil. Hiç ezilmeyin çekinmeyin, aslında bu bir fırsat. Düşük bir dozda esip gürleyebilirsiniz. Bu nasıl aile bu nasıl özel hayata saygısızlık, ben de sizlerin mesajlarını gizlice izinsiz okuyayım mı vs vs. Sakın ama sakın, yanlış anlaşılmış hadi öpüp barışalım yapmayın geri adım atmayın. Elinize sınır belirleme imkanı geçmiş, kullanın.

Aslında bu konunun size gelmemesi gerekiyordu, nişanlınız ve annesi aralarında halledip, kuzene haddini bildirmelilerdi. Kadın huzurunuzu kaçırmaktan çekinmemiş. Lütfen bunu kaydedin, önemli bir işaret çünkü.

Nişanlıızın telefonunu karıştırırken nişanlınız tam tam olarak neyle meşguldü acaba çok merak ettim???? ne münasebet ya bir de utanmadan hesap soruyor önce nişanlınızın sonra da kuzeninin ağzına edeceksiniz. Şimdiden kendi kendi ailesinin üyesi sizi ezmeye çalışıyor ve o da buna seyirci mi kalıyor???

Bu arada nişanlınızın bu adaya vereceği tepkiyi iyi gözlemleyin tüm evliliğiniz boyunca bu tepkiyi göreceksiniz ona göre iyi karar verin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…