Nişanlıma Çok Büyük Yalan Söyledim.

Burdan ne yazayım ayrıca konu sahibi ve ben elit insanlarız ilkokulda bile güzeldik :KK70: ayrıca premium üyeyiz tamam mı ? :KK70:

Bi de bakire olmayan kızı kabul eden HAFİF KİLOLU, karısından korkan pısırık var :)

Ay en önemlisini unutmuşum ben yalnız:)) Bir de bu noktada önemli olan böyle erkeklerin hafif kilolu olması. Bir de dolmuşta para üstünü istemeye utanıyorlar. Doğal habitatta bu şekilde anlayabiliriz "aha işte hafif kilolu, para üstünü de istemedi. Bakire olmayan karısını kabul etmiş o adam bu kıhkıhkıh pısırıkkkk" deriz :KK70:

Nihali, cowgirl, tweety, hayatimda sizin kadar kiskanc kizlar gormedim iyy, kesin lisedeyken cirkindiniz siz o_O bu arada bugun dolmusta biri para ustu almadi yaa hay dedim karisini nasil kabul etmis bu adam. Sonra adam yere dustu ama Allahtan yastik vardi cani acimadi. Sonra minibuscek buna cowgirl dedik biz. Pisirik iste nolucak.

Ay psikolojim bozuldu benim de asdfghjkl

En cok da konunun ilk acildigi gun bu fesat yaratiga uzulmustum ona yaniyorum, iste insanlara iyilik yaramiyo bazen

Nihali, cowgirl, tweety, hayatimda sizin kadar kiskanc kizlar gormedim iyy, kesin lisedeyken cirkindiniz siz o_O bu arada bugun dolmusta biri para ustu almadi yaa hay dedim karisini nasil kabul etmis bu adam. Sonra adam yere dustu ama Allahtan yastik vardi cani acimadi. Sonra minibuscek buna cowgirl dedik biz. Pisirik iste nolucak.

Ay psikolojim bozuldu benim de asdfghjkl

En cok da konunun ilk acildigi gun bu fesat yaratiga uzulmustum ona yaniyorum, iste insanlara iyilik yaramiyo bazen

konu sahibi de aynen böyle yazacak
amaaaa umurumda degil

Bi de bakire olmayan kızı kabul eden HAFİF KİLOLU, karısından korkan pısırık var :)

Kızlar bide su erkek tipi var : her sağlıklı erkek gibi yokluk cekmek istemeyen, silahi olan (evet burada vuuuuuvvvv cekiyoruz cok cikssss yaaa) , 17 yaşındaki ogrencileriyle yatmayacak kadar erdemli !!, spor yapan , dolmusta para ustunu isteyebilen , ölü terorist lerle fotolari olan parali cowgirl yapabilen muhteşem kapaklanmaya cpook musait olan erkek tipi var :) iste bunu görünce sakin ha kacirmayin. Kendibizi kakalamak için elinizden geleni yapin :) her turlu serefsizce hareket de olur yani no problem hani neredesin tezgahtar! GuZeli konu sahibi :))) sen bizi guldurdun ya ne diiim ezikkk:)))

konudan hiç bir şey anlamadım
yastık, cowgirll, pozisyon, liseli çirkin kız konuyla bağlantısı olmayan bir sürü kavram :KK37:
kafam karıştı neler olmuş burda:KK37:

abla ne yaptın ya:KK9:
enişteye sorulur mu nereden çıktı bu demedi mi:KK52::KK52:
siz cahil degilsinizde maşallah konu sahibi bu konuda bilgili

bi de adama anlatmaya çalıştım cowgirl u:KK16:
netten bulabildiklerimi anlattım bi de yastık var ama onun rolü belli değil dedim.:KK23:
adam böyle oldu bak :KK53:
zavallı kocam geçirdiği şok yüzünden konuşamadı :KK53:

Hahahahahahah kahkaha attım eşinizin yorumuna:KK52: İşte bunlar hep eziklikten, biliyorsunuz:KK51: Lisedeki güzel kız olaydık işte...

evet lisede gözlükleri olan çirkin kız bendim,süperman gibi gözlükler çıkınca yılan olduk sonra :KK52:
bu kadar eziklikle çok yaşamam ben :KK53:

ne mutlu ki bizi aydınlatacak bir konubsahibemiz var....gelse de merakımızı giderse...

:KK9: kocan acıktı galiba:KK53:

evet ya gelip anlatsa ya bize,o yastık çok düşündürdü beni,gece yastığıma baktım seninle ne olur ne yapılır ki diyorum :KK52:
kayış kopmuş gece düşün,konu sahibesi nerdesin yardım lazım :KK23:

evet ya gelip anlatsa ya bize,o yastık çok düşündürdü beni,gece yastığıma baktım seninle ne olur ne yapılır ki diyorum :KK52:
kayış kopmuş gece düşün,konu sahibesi nerdesin yardım lazım :KK23:

Aman tatlım lütfen yanlış bişey yapma sakince yastığı yere bırak :)

Bu konu içerik olarak BDV konusu olmaktan çıktığı gibi, kk'nin klasik geyik muhabbetleriyle de süslenip püslenmiş.
En temizi konuyu kapatmak yoksa üsluptan ve geyikten çoook kişi gider.

X