Nişanlıma Çok Büyük Yalan Söyledim.

Umarım anlık rahatlama ile sormamıştır yarın öbür gün hanş bakireydin diye sormaz. O sorun etmedi ise sende vicdanen rahatsan ne güzel mutluluklar.

Ay bizim böyle bi komşumuz vardı o da bakireyim falan demişti ama değildi sonra hem yalanı içine sinmedi hemde kendi rahatsız olup tecavüze uğradım dedi adam aylarca kız için ağladı ben nasıl önemserim böyle birşeyi allah beni kahretsin diye şuan iki çocukları var ve evliler :) :KK43: :KK43: :KK50:

ay çok güldüm yaaa film gibi komedi. ne kadar akıllı ve işini yoluna koyan kızlar kadınlar var. hoş birşey değil ama helal olsun diyecem

ay çok güldüm yaaa film gibi komedi. ne kadar akıllı ve işini yoluna koyan kızlar kadınlar var. hoş birşey değil ama helal olsun diyecem

Bu tür arkadaşlar zaten aman ya ne olacak bin bir türlü yolu var diyerek yaşıyor yaşayacağını dışarıya vicdanlı rolü yaparlar. Ha bazıları nadir de olsa çok pişman oluyor içi çöküyor ama nadiren işte.

başından beri bi merakla okudum. bu işin sonunu çok merak ediyorum imzayı attığında kesin yaz buraya. başka şeylerde yazmak istedim ama üzmeyeyim seni. gerçi yazılanlar sana terapi gibi geliyomuş

Ayni dusuncedeyim.
Maalesef dürüst kiz bulmak erkekler icin karaborsa olmus bu devirde :KK43:
Iste bu yuzden kimse kimseye güvenmiyor. Hakli da .
Gerci terapi oluyormus ama konu sahibi imzayi attirsan bile mutlu olamayabilirsin bence. Yalancinin mumu gibi..
Kul hakkina giriyorsun .. adam gormese Allah goruyor. . Yanina kar kalacagini sanıyorsan cok yaniliyorsun cok........

Kızlar sanırım sorunumu büyük oranda çözdüm. Tam olarak itiraf etmiş değilim, ama bana göre "yarım da olsa itiraf" ettim. Yani düğünü değil idamımı bekler gibiydim resmen. En azından artık hiç korkmuyorum.

Nişanlımla Çarşamba günü(tek boş günü) öğleye doğru dışarıda buluşacaktık, benim laptop'u verecektim(kardeşim bişiler yükledikten sonra kapanırken donup kalıyor). Sabah hazırlanırkan bir anlık cesaretle "senin eve geliyorum, karnım aç, yemek yap" diyip çıktım.

Konu tamamen farklı yerlere kaymasın diye gerisini yazmıyorum(Özet olarak gidip üzerine atladım işte). Asıl konuyu ilgilendiren kısmı; kan filan gelmediği halde(Baştan biraz zorlanmama rağmen) hiç bir şey demedi. Daha doğrusu korktuğum yönde birşeyler demedi(verdiğimiz aralardan birinde, saçımla oynarken "sen daha bi güzelleştin mi ne?" dedi). Nasıl rahatladım, hafifledim anlatmaya kalksam tıkanırım(biraz saçma gelecek ama resmen temizlenmiş gibi hissediyorum). Artık deneyimsizliği yüzünden mi(pek tecrübesize de benzemiyordu ama) yoksa gerçekten önemsemesi yüzünden mi bir şey demedi hiç bir fikrim yok. Aslında artık umrumda da değil. ne kadar dibe battığımı şimdi fark ediyorum. Akşama doğru eve döndüğümde annem "nerde kaldın bu saate kadar" diye fırça atmaya filan kalksaydı "nişanlımın evinden" diyecek kadar özgüvenimin arttığını hissediyorum.

Ay bi de, akşam bu laptop'u formatlayıp eve getirmiş. Laptop'la birlikte çaktırmadan ertesi gün hapını verip kaçacak tı ki bizimkiler çaya alıkoydu. İlk kez "utanmış" halini gördüm, el pençe duruyordu babamın karşısında.

Normalde "örnek mi oluyorsum millete", "utanmadan ..." diye laflardan korkup burada anlatamazdım. Ama artık böyle şeylere takacağımı hiç zannetmiyorum düğünümün olacağını bile yeni yeni kavrıyorum. Mesela düğünün nasıl olacağına bir kez bile kafa yoramadım bu ağırlık yüzünden. bana geçen yaz "evlenince burada oturacağız" diye çok güzel bir ev göstermişti; babasının önceden yazlık olarak aldığı ama şehir büyüdüğü için içeride kalmış, site içinde, denizi gören, 2.5 katlı, müstakil bir villa. Yani bu yaşıma kadar bahçesinde palmiye, limon ağaçları olan bir evi hayal dahi etmemiştim. Ama eş durumundan oraya tayinini aldırana kadar en az bir yıl geçmesi gerekiyor. Yani burada da bir ev tutmak gerekecek bu da biraz kafamı karıştırıyor. Biraz da göçebe gibi sürünmek gerekecek ama asıl taktığım işin masraf boyutu. Nişanlımın ailesi masraf yaptıkça sanki yükümlülük altına girecekmişim gibi hissediyorum. Ama önceki sıkıntımı atlatınca bu sivri sinek ısırığı kadar kalıyor.

Her neyse burada yorum yazanlara, yol göstermeye çalışanlara hatta hakaret edenlere tekrar teşekkür etmek istiyorum.

Yok artık... Bu yorumu görünce şaka zannettim. Ama altındaki diğer yorumları okuyunca gerçek olduğunu fark ettim. Birincisi başka biriyle beraber olmuş olabilirsiniz önceden, sevmişsinizdir ve olmuştur. Sizi seven biri geçmişte yaşadığınız böyle bir şeyi dert etmezdi ve de siz bu yaşadığınızın arkasında durmalıydınız. Hadi duramadınız diyelim. Şu anki iç rahatlamanızın sebebi "Adamla yattım artık oh bana sorarsa da zaten sendin o derim" düşüncesi, zaten açıkça yazıyorsunuz. Bir de yanlış okumadıysam "üstüne atladım" gibi bir tabir kullanmışsınız. Kimsenin cinsel hayatı beni ilgilendirmez, 23 yaşındayım ve çok sevdiğim bir erkek arkadaşım var, onunla ilişkim de kimseyi ilgilendirmez mesela. Ama madem burada konu açtınız söylemeden edemeyeceğim, rahatlama sebebiniz ve "yarım da olsa itirat etme" şekliniz oldukça ilginç. Bu nasıl bir itiraf şeklidir anlayamadım. Gerçekten umuyorum ki kadınlarımız bu duruma gelmemiştir de azınlıktadır bu grup.

siz rahatladıysanız vicdan konusundan bahsetmeye gerek yok sanırım!
bir arkadaşın dediği gibi aşk evliliği değil kapaklamak yada yamanmak gibi geldi. :KK20:

Mutlaka zor bir durumdur bilemem ama sanki yatınca bu adam anlamadı mı şimdi sizin bakire olmadığınızı bu insanların özgür hayatıdır saygı duyarım ama bi insana açık açık söylemek varken bu kadar büyük bi vicdanı kaldırabiilirmisiniz bilmiyorum şuan gençsiniz ama ileride çocuklar torunlar olduğu zaman bu yük sizi çok rahatsız edicek tahminimce lütfen anlatın bu beyefendiye.. sizin için ne kadar temiz düşünüyo emin olun siz dürüst olunca değerinizde artar bunu önemsemez ama sizden duysun..

O birlikte olmak istediğini söyleyince ben bayağı panik oldum, hatta suç üstü basılmış hissiyatı vardı. konuyu kapatıp bir daha açmasın diye bayağı; ahlak, edep, din, aile, vebal edebiyatı yaptım. Şimdi hakkını yemeyeyim sevgililik dönemimizde böyle bir talebi olmamıştı. Belki kültür farkı yüzündendir; ege'de nişanlı çiftlerin iç anadoludakilere göre daha yakın olduğunu düşünüyorum. en azından ailecek ziyaretimiz sırasında gördüğüm buydu.
ege de öyle bi durum var ama . aileden aileye degişir ablam ..
tüm yorumları okuyamadım ama en son ekleme de üstü kapalı itiraf ettm demişssin onu anlayamadım?
anlattgınıza göre nişanlınızı cok seviyorsunuz konunuzun son kısımlarına göre gözlerim doldu ..

bilemiyorum ne yapmanız lazım inan ki.
ama en son neyi merak edyorum biliyor musunz?
sevgililk ve nişanlılık süreniz ile 1.5 yıl olmus yaklaşık . o zamana kadar hiç mi bu bakirelk olayını düşünmediniz.
ayrıca nişanlınız bakirmiş ki olabilir böyle şeyler erkekler zar yok diye HEPSİ ilişki yasayayım derdine düşmüyor.
ha bi de önceki ilşknz nasıl oldu bilmiyorum ama evlenirken hıv . vs hatta öpüşme ile bulaşan hastalıklar arastırılyr aklnızda bulunsun
yani öyle bi hastalık cıkarsa da nasıl yorum yapacaksınız bunu da düşünün olur mu?
kendinizi cok üzmeyin hersey olacagına varıyor. sırf böylesiniz diye de onun kabul edemeyecgnız hareketlerini kabul etmeyin ..
sizin hatanız gecmişte kaldı .. gecmişe bi üfleyn ..
aynı hatayı nişnlınızla yapsanız vicdanınız daha mı rahat olacaktır?
ayrıca o birlikte olmak istedginde ( ki sevgilik ile nişanlılık arasında birlikte olabilme arasında bi fark yok , evlenince birlikte olmak daha uygun)
siz ona dogruyu göstermişssiniz .. dogru olanı yapmıssınız . yoksa sizin de nefsiniz var sizde nişanlınızla olmak istersiniz.
o bu olayla sizi içinden de olsa takdir etmiştir zaten ..
aynı hatayı bende işledim ve tevbemden sonra cok sevdgm insanın elini bile tutamadım .
ne onun temiz eline , ne benim temizlenmiş bedenime kıyabildim ..

siz rahatladıysanız vicdan konusundan bahsetmeye gerek yok sanırım!
bir arkadaşın dediği gibi aşk evliliği değil kapaklamak yada yamanmak gibi geldi. :KK20:

Rahatlamış kendi tabiri ile üstüne atlayıp oldu bittiye getirmiş ha sorar ise aklında vereceği cevaplar hazırdır zaten.

Saf tecrübesiz ve kör kütük aşık ise zaten sormaz etmez umarım olgun sevdiği kadını zar ile ölçmeyen biridir de birden oyun tersine dönmez ha o tarz karakter de olsa dahi bunu hak edecek ne yaptı acıdım. Konu sahibi rahat ise bize mutluluklar dilemek düşer çok var böyle öyle de rahatlar ki ...

ege de öyle bi durum var ama . aileden aileye degişir ablam ..
tüm yorumları okuyamadım ama en son ekleme de üstü kapalı itiraf ettm demişssin onu anlayamadım?
anlattgınıza göre nişanlınızı cok seviyorsunuz konunuzun son kısımlarına göre gözlerim doldu ..

bilemiyorum ne yapmanız lazım inan ki.
ama en son neyi merak edyorum biliyor musunz?
sevgililk ve nişanlılık süreniz ile 1.5 yıl olmus yaklaşık . o zamana kadar hiç mi bu bakirelk olayını düşünmediniz.
ayrıca nişanlınız bakirmiş ki olabilir böyle şeyler erkekler zar yok diye HEPSİ ilişki yasayayım derdine düşmüyor.
ha bi de önceki ilşknz nasıl oldu bilmiyorum ama evlenirken hıv . vs hatta öpüşme ile bulaşan hastalıklar arastırılyr aklnızda bulunsun
yani öyle bi hastalık cıkarsa da nasıl yorum yapacaksınız bunu da düşünün olur mu?
kendinizi cok üzmeyin hersey olacagına varıyor. sırf böylesiniz diye de onun kabul edemeyecgnız hareketlerini kabul etmeyin ..
sizin hatanız gecmişte kaldı .. gecmişe bi üfleyn ..
aynı hatayı nişnlınızla yapsanız vicdanınız daha mı rahat olacaktır?
ayrıca o birlikte olmak istedginde ( ki sevgilik ile nişanlılık arasında birlikte olabilme arasında bi fark yok , evlenince birlikte olmak daha uygun)
siz ona dogruyu göstermişssiniz .. dogru olanı yapmıssınız . yoksa sizin de nefsiniz var sizde nişanlınızla olmak istersiniz.
o bu olayla sizi içinden de olsa takdir etmiştir zaten ..
aynı hatayı bende işledim ve tevbemden sonra cok sevdgm insanın elini bile tutamadım .
ne onun temiz eline , ne benim temizlenmiş bedenime kıyabildim ..

Evet zar diktirerek temizlendi bedenin et parçası gibi... Klasik yalanlar...

boşa yorum yazmısım son yorumu görmedim ..
işte benim gibi saflar itiraf eder . adam da erkeklgne yedremz ceker gider arkadas.
sevmek zor iş herkes yapamazmıs onu gördüm ..

Evet zar diktirerek temizlendi bedenin et parçası gibi... Klasik yalanlar...
bak arkadsım ..
sen benm üstüme fazlasyla gelmeye basladın ..
1 ) evet zar diktrmyei düşündm ve o sürecte sevdgm insanla tanıştım ben .
sen vicdan diyorsun ya .
ben işte o bakir adama ve hiç daha bi kızın elini tutmayan adama kendimi öyle bi kakalardım ki diktirip.
ama yapamadım gözlerine bakarken yapamadım ..
2) itiraf ettm ne oldugunu anlayamadı .
inanmadı .. sen elimi tutmadın nasıl bi adamla yatarsın dedi.
3) gitti olmaz bu iş dedi aradan 4 ay gecti..
geldi sen hata etmişssin tevbe edp temizlenmişssin o temizim diyen kızlardan daha temizsin dedi.
ne elimi tuttu ne kullandı ne öptü
3)ben dayanamadım salaklık ettim nihali seni dinlemedm o adam bana gelmişken ben ona hep bunu hatırlattım
seb bakirsin bunun için mi bekledn dediim ben sana layık degilim dedim biliyor musun?
4)evet kızlık zarı diktirmeyi hep düşündüm hep düşünecegm param da var.
ama senin dedigin o vicdan varya buna müsade etmiyor.
5) bende istioyrum beni böyle kabul eden birini .. hep sevecek buna ragmen birini..
evet kızlık zarı yorumlarım var zaten sayfama giren de bunları okurlar ..
6) ama kimse bu kız vicdanını dinlemiş gözlerine bakarak yalan diyememiş cocuga demiyor..
özellkle sen .. cok kırılıyorum anlıyoır musun?
benim yasım daha 21 .. atlatamıyorum .
7)evet bildigim ,yüzüme vurmamanı istedgim seyleri özelden buna yorum yazma dedim sana ..
cünkü ben onları biliyorum ablacım.. kimseye de acıtasyon yapmıyorum .. kim tanıyır ki benii..
hayat benim hayatım..
8) ve suan son durum ..
ben o kız gibi onun altına yatmadım ,
ben onla seviyeli bi şekilde konustum. ben tevbe ettm temizlendim ..
9)o senin yüzünden olmuyor dedi ve gitti . tabi bi 8 ay ugrastı olması için ..
o adam beni sevdii.
dönüp bakıorum .. ona degdi .. o anladı .. o sevdi beni.
10) ama o ne dedi biliyor musun?
keşke söylemeseydın . temizdin ..
örtseydin gunahıı .. bir daha yapmayacgın ., pişman oldugu n seyi söylemeseydn dedi..
11) zar konusunda ne yapacgımı da bil mi yo rum . adım gibi..
sadce arastırıyorum .. bi yanım savunuyor .. ama vicdanım müsade etmior .. bunu anla olur mu abla diyorum muhtemelen büyüksün ..
NOT : zar ameliyatı olmadım .. aklında bulunsun .. temizlenme seklim ilahi boyut . mslüman olanlar anlar.

Son düzenleme:
bak arkadsım ..
sen vicdan diyorsun ya .
ben işte o bakir adama ve hiç daha bi kızın elini tutmayan adama kendimi öyle bi kakalardım ki diktirip.
geldi sen hata etmişssin tevbe edp temizlenmişssin o temizim diyen kızlardan daha temizsin dedi.
3)ben dayanamadım salaklık ettim nihali seni dinlemedm o adam bana gelmişken ben ona hep bunu hatırlattım
seb bakirsin bunun için mi bekledn dediim ben sana layık degilim dedim biliyor musun?
5) bende istioyrum beni böyle kabul eden birini .. hep sevecek buna ragmen birini..
6) ama kimse bu kız vicdanını dinlemiş gözlerine bakarak yalan diyememiş cocuga demiyor..
7)evet bildigim ,yüzüme vurmamanı istedgim seyleri özelden buna yorum yazma dedim sana ..
cünkü ben onları biliyorum ablacım.. kimseye de acıtasyon yapmıyorum .. kim tanıyır ki benii..
hayat benim hayatım..
8) ve suan son durum ..
o adam beni sevdii.
örtseydin gunahıı .. bir daha yapmayacgın ., pişman oldugu n seyi söylemeseydn dedi..
sadce arastırıyorum .. bi yanım savunuyor .. ama vicdanım müsade etmior .. bunu anla olur mu abla diyorum muhtemelen büyüksün ..
NOT : zar ameliyatı olmadım .. aklında bulunsun .. temizlenme seklim ilahi boyut . mslüman olanlar anlar.

Bana özelden attığın ki ne olduğunu biliyorsun mesajdan dolayı evet sevmiyorum.

Zar diktirme konunda bi dediğin bi dediğini tutmuyordu neymiş kandırılmış bi başka cevapta acaba ikincisinde mi kandırdı o zamanda kan gelmişti dedin ee hani kandırma ? sonra buraya geldin yalan yanlış şeyler yazdın acıtasyon yaptın zar diktirmeden alıntılar yaptım ve ben diğer üyeler hemen kapattın o konunda yazdığın ile zar diktirmede yazdıkların arasında dağlar kadar fark vardı.

Paran varmış demek evet biriktirmem lazım diyordun ne güzel biriktirmişsin.

Senin bi dediğin bi dediğini tutmuyor ki nasıl anlayayım ayrıca kullanmak nedir iki taraf ister yaşar bu kadar sonradan kullanıldım diyenler belli kesimdir canım.

İstediğini yap karakterine ne yakışıyor ise ama bu ülkede kadının bu hali sizin gibi okul bitince vs bu tarz eylemlere girenlerdir yaşarken modern ama okul bitince yada evlilik gelince mağdur ?

Yazdıklarınının tek kelimesinede inanmam sebebini anlamışsındır. ilahi boyutunu da iki bölümde de gördüm senin zira

Son düzenleme:
bak arkadsım ..
sen vicdan diyorsun ya .
hayat benim hayatım..
8) ve suan son durum ..
o adam beni sevdii.

Canım ben 23 yaşındayım. Neden burada birilerine hesap veriyorsun biriyle ilişkiye girdiğin için? Eminim ki bunu onu sevdiğin için yaptın. Birbirini seven insanlar bunu yaşayabilir, kendimce bir inancım var benim de ama eğer arkasında durabilecek olgunluktaysan bunu bir hata olarak görmüyorum. Seninki hataymış çünkü zar diktirmeyi düşündüğüne göre arkasında duramıyorsun bunun. Sen beni dinle. O et parçasının kimseye faydası yok. Bak yaşayıp görmüşsün, seni seven adam bi zar parçasına önem vermez. Verenle işin olmasın, karakter sorunu bu, ben öyle düşünüyorum. Konu sahibi arkadaşın da çok düzgün bir karakteri olduğunu düşünüyorum, diğer adamı kandırmak için kendi tabiriyle "üstüne atlaması" gerçekten çok itici bir davranış bana göre. Ama belli ki sen farklı karakterde birisin. Neden kendini üzüp sevdiğin insandan uzaklaştın ki. Sen dürüstlük yapmışsın, ki bu senin bedenin. Ne elin adamına ne de ailene hesap vermen gerekir bu konuda. Emin ol seni sen olduğun için seven erkekler hep olacak. Kimsenin sözüne kulak asma ve şu zar diktirme işini çıkar kafandan rica ederim.

nihali konumu kapatmama ne takıldın ben ablam .
istedigne inan .. konumu ben kapatmadım tartısma olunca yetkiller ka pat tı ..
:)
istedgne inabilrsin ..
artık cevap vermeyecgm demiştim kendi kendine cal oyna eyvallah:)

Canım ben 23 yaşındayım. Neden burada birilerine hesap veriyorsun biriyle ilişkiye girdiğin için? Eminim ki bunu onu sevdiğin için yaptın. Birbirini seven insanlar bunu yaşayabilir, kendimce bir inancım var benim de ama eğer arkasında durabilecek olgunluktaysan bunu bir hata olarak görmüyorum. Seninki hataymış çünkü zar diktirmeyi düşündüğüne göre arkasında duramıyorsun bunun. Sen beni dinle. O et parçasının kimseye faydası yok. Bak yaşayıp görmüşsün, seni seven adam bi zar parçasına önem vermez. Verenle işin olmasın, karakter sorunu bu, ben öyle düşünüyorum. Konu sahibi arkadaşın da çok düzgün bir karakteri olduğunu düşünüyorum, diğer adamı kandırmak için kendi tabiriyle "üstüne atlaması" gerçekten çok itici bir davranış bana göre. Ama belli ki sen farklı karakterde birisin. Neden kendini üzüp sevdiğin insandan uzaklaştın ki. Sen dürüstlük yapmışsın, ki bu senin bedenin. Ne elin adamına ne de ailene hesap vermen gerekir bu konuda. Emin ol seni sen olduğun için seven erkekler hep olacak. Kimsenin sözüne kulak asma ve şu zar diktirme işini çıkar kafandan rica ederim.
cevp için tesekkür ederm .
kafamdan cıkaramadım net olarak belirgin olmayan seyler var.
evet pişma nım ve arkasında durmuyorum yaptıgım cok yanlış bişeydi .
hayat benm hayatım zaten :) ne yasanması gerekiyorsa o olacak .. dah dur bakalım yarına cıkalım ..

konu sahibi
sadece bi tek şey sormak istiyorum
vicdanın rahat mı
yanlış anlama amacım seni kınamak falan değil sonuçta senin hayatın
sadece ileri de gerçekten rahatsız olmayacak mısın iyi düşündün mü
evet nişanlın şimdi bi şey dememiş derse ne diyeceksin

nihali konumu kapatmama ne takıldın ben ablam .
istedigne inan .. konumu ben kapatmadım tartısma olunca yetkiller ka pat tı ..
:)
istedgne inabilrsin ..
artık cevap vermeyecgm demiştim kendi kendine cal oyna eyvallah:)

Evet canım konu sahibinin isteği ile kapandı vs ki cevap veremeyeceğin durumlar para biriktirmene sevindim sana da eyvallah

konuyu okudum ama konu sahıbı napmış onu anlamadım bırısı anlatabılırmı?

X