Nişanlım benimle konuşmuyor?

Özür dileme nedenim onun sorununu kendi sorunum gibi görmemdi. Kendi ailesine hayır diyemiyor ve ben bunun için bağırıp çağırdım. Bu benim sorunum değil, onun sorunuydu. Bir nevi kendimi rahatlatmak, şunu da yapsaydım, şöyle olsaydı diye aklımda soru işareti kalmasın diye yaptım. Affedilmek vs. değildi amacım. Aldatma olayında da kesinlikle haklısınız. Aklından geçmesi bile aldatmadır. Sadece şöyle düşünüyorum bir çift terapisi ya da onun psikolojik destek alması çözer miydi, bu olaylar tekrarlar mıydı?

Ne değişecek ? İlişkiye devam etmek istiyorsunuz yani . E böyle başı bozuk bir adamla devam edecekseniz terapiye gidip para ve zaman kaybetmeyin malum vakit nakittir masrafa gerek yok . Her şekilde affedecek ve yutacaksiniz belliki.

Bu adam sizi 2 defa aldatmaya yeltendi veya aldattı ama siz ailesine düşkünlüğü sebebiyle ayrılmaya karar verdiniz doğru mu anladım ? Pardon ama sizin kendinize hiç saygınız yokmu ? Bu kadar değersiz hissettiren bir adamdan ayrı duramıyorum Stokholm sendromu falan mı ? Sen kendine bunu layık görüyorsan o sana neleri layık görüyordur bir düşün derim. Önce can sonra Canan. Beni mutlu etmeyen herkesten koşarak uzaklaşırım.bir de bununla ömür geçireceğine falan inanıyorsan hayret ötesi hayret içindeyim. Allah tez zamanda akıl fikir versin .

Evlenirseniz de yalnız kalmayacaksınız merak etmeyin. Siz, kocanız ve kocanızın sevgilileri olarak güzel bir grup olursunuz.

Çok teşekkür ederim

Çok zor bir insan tipleri. He adamda da kişilik oturmamış o ayrı cibiliyetsiz. Sinirlerinize pek hakim olamıyorsunuz sanırım. Böyle sebebten de yüzük fırlatılmaz diyecektim ama konu sonlarına doğru adam daha da kişiliksiz çıkarak aldatmış affetmişsin muhtemelen seni hep aldatacak evlensen bile karar senin pek okuyamadım sinirlerim bozuldu valla.

Bir yandan da annem ayrılmamı istemiyor

Bu adam bulunmaz kaftan mı biraz gurur ya. Benim annem derhal bırak der ne hali varsa görsün diye. Daha toksikliğe itmesi ne saçma aşk acısı çekersiniz falan başta geçer öteki türlü tüm hayatınızı mı karartcaksınız ya.

Ve onun ailesi artık ben olacaksam beni yok sayıp, gitmemesi gerekiyordu.

Çok saçma bakış açısı kusura bakmayın. Kök aile yok olmuyor öyle pof diye evlenince bir stabil denge kurmalı tabi ki katılıyorum ama pekte ailesi gibi görememiş bence sizi.

Ya sizzzzz ne yaptığınızın farkında mısınız ? Hemennn ayrılın bakınnnn hemenn! Asla geri dönmeyinnn ! Siz dua edin nişanlı arefesinde bozukluk vermiş . Kadınlara yazan bir insanı nasıl affedersiniz aklım almıyor O kadar emeğe kafanızı yormayın . Haketmediğiniz bir ilişkinin altında o kadar emek harcadım diye ilişkiyi bitirmemek , yıllarca eziyetli yaşam geçireceğim demek . Lütfen aklınızı başınıza alın ailenizle de konuşun . Bu şekilde olaylar oldu yüzüğü attım . Hayırlısı demekki bu imiş diye de söyleyin . Konuyu kapatın . İnşallah size laik bir insan bulursunuz . Sakın bu insanla ömrünüzü harcamayın !!!

Şey garip geldi bana mesela ayrılmaya korktuğu,kendini güzel bulmadığı için birdaha birini bulamam korkusu yaşayan biri için aldatması sorun olmuyor özür dileyince hemen hava da barışıyor ama annesi çağırdı diye palaspandıras kavga ederek yüzük atması kadar yürekli olabilmesi (kv nefreti nelere kadir) ona da sakin kalmasını beklerdim ben galiba gerçi R yapmış ama yine de konu sahibi bana gerçekten kişilik çatışması yaşayan özgüvensiz biri gibi geldi.
Acil dışardan yabancı biri olarak kendine şöyle bir bakmalı.
Çift terapisi bir işe yaramaz çünkü adam sevmiyor bence, gözü dışarıda sanki dersin 15 yıldır evliler nişanlı ve daha yolun başına iken. Ne denilebilir ki.

Nısanlılık birbirini tanıma evresi dır evlilik değildir hicbriseye için geç değil uyusamiyorsaniz bu dönemde ciddi sorunlar hatta ufak sorunlar bile varsa aklınıza yatmayan evlenmeyin

Daha nişanlılıkta ne çift terapisi ya ayrılmışsınız bitmiş.sat yüzüğüde masrafları çıkarırsın biraz.adamıda sal yapıştıkça iyice küçülüyorsun gözünde.böyle kendini rezil edersen olmayacak tavizler verirsen toparlanamazsın.iletişimi kes önce adam zaten başka kızlarla yazışıyor deneme süreci nişanlılık ve adam zaten bu süreçte başarısız olmuş daha ne evliliği?

Blof yaparken biraz daha dikkat edersiniz belki artık

Yanlız kalmak aldatılmaktan, başka insanlara tercih edilmekten daha iyidir diye düşünüyorum. Zor bir süreç evet kabul edip hak veriyorum, daha kavganızın beşinci gününde başka kadınlara yazmış olması zaten durumu özetliyor. Nişanlılık evliliğe en önemli hazırlıklardan biridir olmayacağını nişanlı iken öğrenmeniz en iyisi olmuş.

sonrasında doğru olanı olanı yapmşsınız ama lütfen onun peşinden koşmayın olacaksa da u saatden sonra zor bir şekilde olur olmazsada umarım hayat sizi daha güzel insanlarla karşılaştırsın

bu ilişki toksik. sen çok kolay sinirlenip yüzük atma gibi bir seviyeye geliyorsun, adam çok rahat bir şekilde başka kızlara yazabiliyor. aile ilişkileri şimdiden sorun olmuş bile.
eşyadır paradır yerine gelir ama tarafların birbirine saygısı, güveni olmadığı evlilikten hayır gelmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…