Nişanlım benimle konuşmuyor?

Koşarak kaç, bu evlilikten hayır gelmez, millet 30 yıllık evlilik bitiriyor, 3 senelik sevgililik ne ki? Nişanlandın adama tapulu satılmadın. Sanki 20 kere boşanıp geri gelmiş gibi ki bu bile olabilir Annen geleneksel düşünüyor ama yarın devasa problemlerle evli olunca tek kalacaksın mücadele edeceksin gene yalnız kalacaksın :) Boşluğa düşmezsin ilk görüştüğünle de gidip hemen evlenme sen de canım:) Az kafanı topla makul gelirse düzgün şekilde insan gibi iletişim kuran biri ile illa görüşürsün gerisi gelir.
Aldatma yalan dolan şüphe aile anlaşmazlığı bunlar toparlanmaz maalesef, mutlu olmaya bak

Hayat kısa , bir daha gelmiyor bu günler, üzülmeye değmez

Bu ilişkinin geri dönüşü yok ne yazık ki çoktan bitmiş. İlerde evlenirsende çok üzüleceksin gerek varmı ?? Sırf para yada zaman gitti diye evlenme, düşme peşine adam istemiyor sizi.

Aldatma ve aile içinde eşitsizlik varsa o ilişkinin devamında evlilikten mutluluk doğmaz...
Üzülün, boşluğa düşün mutsuz olun ama asla dönüş yapmayın onca emek dediğiniz bir ilişki yok sadece zaman kaybı var.

Bu saçma ve hadsiz,densiz durum için(sabahın 6’sında anneniz dahil herkesi ayağa kaldırmak) bir de özür mü dilediniz? Bir de özrünüz kabul edilmedi öyle mi? Kusura bakmayın ama nişanlınız da ailesi de ne size ne annenize saygı duyuyor!
Annenizin tüm bunlara(saygısızlıklar, aldatma vb.) rağmen nişanlınızla ayrılmanızı istememesinin sebebinin “çok masraf yapmış olmak” olması da çok acayip. Anneniz de hiç sağlıklı düşünemiyor siz de..Küçük bir şehirde yaşıyorsanız, nişanlınız zaman zaman sizde kaldığı için de ayrılırsak etrafta dedikodu olur, kimse benimle evlenmez diye düşünüyorsunuz sanırım. Aklınızı başınıza alın, daha şimdiden psikiyatri, psikolog vb. gittiğiniz bir ilişkiden hiçbir halt olmaz.

Nerde tutsanız elinizde kalıyor ilişki. Ayrılıp üzerine özür dilemek gibi büyük koskocaman bir geri vites yaparak inanılmaz bir hata yapmışsıniz . Ailesine hayır diyemeyen ve sizi aldatan ( siz yeltenmis diyorsunuz ama bu aldatma) bir adamdan ne gibi bir mutluluk motivasyonu bekliyorsunuz ?

Çok borç yaptım, çok zaman harcadım, annem ayrılmamı istemiyor, güzel bir kız değilim yalnız kalırım....

Bunlara dayanarak sizi aldatan bir ana kuzusuyla illa ki evleneceğim diye ayaklarına kapanacaksanız siz bilirsiniz. Şu bdvdeki ana kuzusu ve aldatan adam konularını okusanız yeter aslında. Kimse evlenince değişmiyor.

Terapine git, borçları öde, adamı da dünyandan çıkar. Bu ilişki sağlıklı değil olmayacak da

Daha nisanliyken aldatmaya teşebbüs başlı başına ayrılık sebebidir dönüşü olmamalıdır.
Para her türlü ödenir yoluna koyulur.
Ben şimdiki ilişkin icin degil ileriye dönük konuşmak istiyorum terapilerini aksatma,ve kendini yetiştirmek ten iyilestirmekten de vazgecme.
Tepkilerin noktasinda kendini gözden geçir ve kendini bu noktalarda iyileştir terbiye et.bagirmak yüzük atmak engellemek göndermeli durumlar atmak her iliskinde sana negatif bir durum katar..sevilmenin istenmenin begenilmenin şartı güzellik değildir bence yaydigin ışıkla alakalı.bu noktada kendini sev.ruhunu tamir et..ışığını parlat.
Kimse vazgeçilmez değildir.bir arkadaşım vardı bana şey demişti hayatta en zor ayrılık çocuğunun babasını bırakmaktır.burda onlarca kadın çocuklarının baba larını bırakıyor.yillari heba oluyor.maddi manevi yıkıntılar içinde güller açarak çıkıyorlar..
Yolun çok çok başındasıniz.ve beyninizde dönen düşünceler sizin hayatınız degil varsayiminiz. Bunu unutmayın..

Daha evlenmeden sizi aldatan ve psikolojik yardım almaya iten bi ilişkiden ne hayır beklersiniz? Kendi yolunuza bakın..

Bu kadar üzerine düşerseniz döneceği varsa da dönmez ki dönmesin zaten. Sizin üreyeceğiniz düşününce bana afakanlar basıyor

Siz kendinizi değersiz hissettiğiniz sürece adam sizi aldatır da sabahın kör vaktinde bırakır gider de. Bir sonraki ilişkinizde bu hataları yapmayın.

Herkes çok güzel olduğu için mutlu bir ilişki kurmuyor. Bir iniz sevmek görselden öte bir durum. Diğer yandan 3-5 ay maddi olarak zorlanarak yaptığınız nişan töreni size ileride mutsuz bir hayat, elinizde iki çocukla çekişmeli boşanma davası olarak geri döner.

Bu ilişki geri dönse ne hayır gelecek? İlişkide doğru giden bir şey yok.

Ay böyle bir adam zaten konuşmasın sizinle. Mıçımın kenarı gibi heriflere değer veriyorsunuz ya. Ananıza,atanıza,dedenize bakın ömür boyu böylesiyle evleneceğinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…