nişan mevzusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
şu mumlarda güzel yassy..
tulumbachen şurada iki fikir verip keyifli keyifli takılıyoruz limon sıkmasan olmaz mı demezseniz konzept değil konsept.. vallahi çok dikkatimi çekti..

telefon kendi düzeltmiş :)
Benim T9 almancada. Aslinda burda yazışırken türkçeye çevirsem daha iyi. Bazen benim bile gözüme carpiyor kendi yazim hatalarim

ay adamla telefonda kavga ettim ahsjsjshah bana dedi ki o kadar basit bir şey istiyorsanız kendiniz yapın daha ucuza gelir

nişan benim ama konseptte elin adamı bile daha çok söz sahibi oldu çok gerildim ya iyice. bunların hepsinin çıktısını alıp yarın önümüze koyup düşüncez ikimizin de kafa gitti sevgilimle.

Papatya konsepti nasıl olur peki hem çift sarışın hemde papatyanin tam mevsimi papatyadan taç ve buket de yapılır

yaaa ben her yeni mesajda ekrana diye bakıyorum ama ay papatya da çok güzel olur aslında ama kesin sevgilimin gözleri şişer. bir denesem mi acaba papatya koklatıp ne olacak diye

kurutulmuş papatya aynı etkiyi verir mi ki o şekilde düşünsem? iyice aklım karıştı şimdi

şu mumlarda güzel yassy..
tulumbachen şurada iki fikir verip keyifli keyifli takılıyoruz limon sıkmasan olmaz mı demezseniz konzept değil konsept.. vallahi çok dikkatimi çekti..

hanımefendi sizin o sarıyla yazdığınız limon sübliminal mesajını almadım zannetmeyin aldım uzunca süre limon görmek istemiyorum kflfkdldjd

Bi alerji uzmanıyla görüşün göz damlası alerji ilacıyla halledilir belki o gün hem sık hem sade olur bi de şehir dışı ev bahçesine de yakışır kıyafet olarakta krem ya da sarı kullanabilirsiniz

ne kadar güzel bir mesaj çok teşekkür ederim tedavim bitti şükür şimdi iyiyim, zaten tedavi bitene kadar bu konuyu asla açmadım bile çünkü çok gerileceğimi biliyordum. hiç gerilmiyorum diyemem ama hastalıktan önce olsa çok çok daha fazla gerilirdim, şimdi kendimi hırpalamadan devam ediyorum. dediğiniz gibi sağlıktan önemli hiçbir şey yok dibine kadar anladım :) tekrar çok teşekkür ederim

yanılmıyorsunuz ben 23 yaşındayım :) hayat bazen çok beklenmedik şekilde gelişiyor bana sorsanız ben de bu kadar erken nişanlanmam diyordum ama öyle olmadı :) yine de evliliğe çok var diye düşünüyorum. ama büyük konuşmayayım nişan konusunda çok büyük konuşmuştum çünkü teşekkür ederim öneriniz için

Eki Görüntüle 2271793 şöyle kurutulmuşlarda gözlerini yaşartır mı?

zannetmiyorum ya. kendi de bilmiyor ki. bahar aylarında pek fena olur ama kışın falan evde lavanta olur hiç görmedim yaşardığını. doktora gitmeyi de reddettiği için anca burnuna burnuna sokup test ederim

milana da söylemişti lavantayı yarın bir de şu lavanta-biberiye olayına bakayım.

berkay diyor ki ama sen gördüğün her şeye çok güzel diyorsun yassy kapat artık okuma orayı

Veyada sirf yeşillik? Su resimdeki yeşil sarmaşık benim evimdede var- polensiz...alerji yapmasi mümkün değil...bolca mum eklersen çok güzel olabilir

senin attığın her yeni öneride sevgilimi yakasından tutup “şuna baaakkk çok güzel değil mi” diye darlıyorum kaydettim bunu da

Bi de süslemede az çiçeklilere baktım; şöyle hoş örnekleri var:

Teraryum tipi süsleri de sorarsınız.
Allah kolaylık versin, daha yeni başlıyorsunuz asldhsahd

berkay diyor ki ama sen gördüğün her şeye çok güzel diyorsun yassy kapat artık okuma orayı
Surda amme hizmeti yapıyoruz ama Muhtemelen müstakbel damat bey polen alerjisidir. Bahar aylarında hapşırık göz sulanması goz kaşıntısı şeklinde ortaya çıkıyor. Polensiz çiçekler etkilemiyor diye biliyorum. Oğlumda cim poleni alerjisi var bir senedir çiğneme tableti kullanıyoruz her gün gözdeki kaşıntı ve sulanmayi da kesiyor.

ya bu çocuğun alerjisi varsa açık alanda neye alerjisi olduğunu bilmeden bir tek çiçekler mi sanki mesele :)
inat etmesin, damlası, ilacı iğnesi vardır. neyse kullansın. organizasyona da yarar
davetli doktorlara bir danış sen

Üzgünüm ama ben de beğenemedim
Yukarıda alerji için çözüm sunmuşlar, sadece yeşillik kullanılabilir diye.
Bu tarz kullanımları var. Objeler konsepte göre belirlenir ama genel olarak her konsepte uyarlanabilir duruyor.

Mesela daha resmi bir ortam için beyaz ya da koyu masa örtüsü kullanabilirsin.
Daha hafif olsun dersen renkli ve hafif kumaşlardan.
Yeşil tonuna göre her renkle kullanılabilir aslında. O yüzden onu çok dert etme. Ortamın resmiyet derecesine göre aksesuarlarla ayarlanır o.

Renk uyumu açısından fikir olsun bunlar da:

Öncelikle bir ömür boyu mutluluklar dilerim sizlere.. herkes çok güzel fikirler sunmuş fotograflar atmış umarım içinize sinen bir nişan olur bende oyumu lavantadan yana kullanıyorum hem zarif hem abartısız..

Bi de süslemede az çiçeklilere baktım; şöyle hoş örnekleri var:

Teraryum tipi süsleri de sorarsınız.
Allah kolaylık versin, daha yeni başlıyorsunuz asldhsahd

papatyalar ve lavantaların kayınvalide onayından geçeceğini hiç sanmıyorum
(onayının önemi varsa)
bunları beğenmeleri daha olası.
ilk fotoğrafı silmeye kıyamadım ama o şişeler de sınıfta kalır muhtemelen
bu çiçek-mumların gideri var.
yada şu kocaman adını bilmediğim püsküllü şeyleri de güzel kullanıyorlar

kuru çiçeğe de +1

iyice çorba yaptığıma göre iyi geceler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…