nişan mevzusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ahsjahahah ya valla bana sorsan onayının önemi yok ama nişanın ortasında da dan dun konuşacak bir tip. hem kendi keyfim kaçmasın hem insanların keyfi kaçmasın istiyorum. bir de kadınla bağır çağır kavga ettim dört gözle ben bir şeyi eksik yapayım diye bekliyor.

hepppsini kaydettim hepsini yarın ciddi mesai harcayacağız sevgilimle

sen bari beğen yahu son umudum sendeydi.

ortam bana ne kadar ters olsa da herhalde resepsiyon havasında olacak maalesef. o yüzden böyle çok renkli olmasa mı diyorum, yeşiller güzelmiş mesela.

2628271 farklı fikrimiz oldu ya bu nişan konsepti konusunda bu kadar sıkıntı yaşayan ilk çiftiz biz bence

Yavru kuş tebrik ediyorum öncelikle, çok sevindim :) Sonra gerçeklere gelelim o kayınvalideciğin teras olayına mır mır konuşurdu kesin sevgilinin başının etini yerdi babanın evi isabet olmuş Çiçek alerjisini göz önünde bulundurursak limon konsepti olabilir ben limon çiçeğini severim yadırgamadım hatta araya lavanta da katabilirsin iki farklı renk uyumlu oluyor. ayvalıkta bir düğüne gitmiştim zeytin konseptliydi kır düğünü, masada her şey zeytin dalından tut zeytinyağı şişeleri üzerineydi limon daha insaflı bu durumda :) Su dolu zarif fanuslar veya mumlukların içindeki çiçek konseptli masalar da zarif duruyor.

Ya o limonlar biraz şeeyydi, biz haklıyız bence
Benim bile bir sürü fikrim oldu, bazılarını kaydettim. Sevgilim görse "bu kız naabıyor" diyecek

Resmi diye renksiz olması gerekmiyor aslında ama çiçek olsa o renklendirirdi, her şey daha kolay olurdu.
Yaz için ağır mı kaçar bilmiyorum ama orta düzen için şöyle seçenekler de var:

Renkleri daha açık tonlarda seçersen yaza uygun hale gelebilir. Ortada bu tarz bitkiler olursa peçete, runner ya da şamdanlarda renk kullanırsın. Mumluklar siyah olmaz da rose gold olur ya da cam gibi daha ferah malzemeler olur.
Kayınvalide beğenmez diye umudunu kaybetme :) Önemli olan sizin içinize sinmesi.

senin attığın her yeni öneride sevgilimi yakasından tutup “şuna baaakkk çok güzel değil mi” diye darlıyorum kaydettim bunu da

Alsinda tüm öneriler güzel ama en önemlisi sizin begenmeniz.
Dün aksam senin limon konseptini nişanlıma gösterdim- BAYILDI!! Kendi siciliali ve ailesinin limon bahceleri varmış. Çocukluğunda cok güzel zaman geçirdiği bahce aklına geldi :) baktim bizim konseptini limona ceviriyor hemen kapadım konuyu :)

Aklima takildi- nisanlinin polen alerjisi varsa bahcede rahatsiz olmazmi?
bahçede cicek olmasa bile çayır vardir- çoğu insanlar zaten çayıra karşı alerjik oluyor. İlac kullaniyormu?

ilacı var ama o gözler kızarmadan kullanmıyor ilaçtan da rahatsız oluyormuş. açık havada zaten o her zaman rahatsız olur ama çiçeğe yakın olduğu kadar değil. bir de bahçede bu törenin yapılacağı yer daha ağaçlardan uzak, havuz başı sayılır. bugün eve de uğrarsam fotoğraflarını çekerim.

limonu dünyanın öbür ucunda da olsa beğenen bir kişi olması beni sevindirdi

sasy bu renkler çok güzel. bayıldım ben bu masaya..

sasy bu renkler çok güzel. bayıldım ben bu masaya..

benim de çok hoşuma gitti. şimdi tek tek bakıyorum öğleden sonra da organizasyonla tekrar görüşmeye gidicem. büyük ihtimalle maviyi sildim kafamdan.

bir gün herkes nişanında pembe tonları kullanacakmış meğer

evet organizasyondaki adamla çok gergin geçen bir görüşmeden sonra son kararımı verdim yani umarım sondur
yine sosyal medya hesaplarından şunu gösterdiler. masa örtüsü bu renk olacak, jüt kumaştan ortada bir runner olacak, runnerın üstü tamamen ortadaki çiçeklerle ve mumlarla kaplı olacak uzun bir şerit halinde. servislerin modeli böyle ama renkleri daha soft olsun istedim.

yüzüklerin takılacağı masa tarafı da yine yemek masasındaki çiçeklerle süslenecek. beyaz+soft pembe renkleri.

fotoğraf çekinmek için de iki tane büyük düş kapanı yaptırıyoruz, yanında sevgilimle benim fotoğraflarım da olacak. küçük zarflarda da misafirlerin her biri için löseve yaptığımız bağışların kartları olacak onları da oradan alacaklar veya masaya bırakacağız karar vermedim. o köşe de o şekilde olacak yani

o kadar seçenek içinden bunu mu seçtin yassy demeyin lütfen yapabileceğim en sadesi buydu önümüzdeki hafta içinde örnek masa hazırlayıp çağıracaklar o zaman net fotoğrafı yüklerim. şu da şöyle olsun iyi olur dedikleriniz varsa yazın lütfen. sizi birazzzcık yordum ama

sevgilimi de döve döve olsun doktora götürüp ilaç aldıracağım maalesef çiçekli konsept

Nooption D damdan Yokuspokus tulumbachen 3nity cilek.yagmuru

bir renk karmaşası anlattın ama hadi hayırlısı hazırlasınlar da üstünde oynarsın, öyle daha anlamlı olur.
böyle hepsi havada kalıyor
masa örtüsü, jüt kumaş masaörtüsü renginin tonu degilse, pembe beyaz çiçeklerle 4 renk oldu.
ama tek bir foto üzerinden her şeyini farklı anlattın
çiçeklerin önünü açmana sevindim
merak etme karar verene kadar böyle ama verdiğinde içine sinecek

Ben resimdeki konsepti cok beğendim.
Renklerin secimini ve uyumu bence cok güzel (benim oturma odamin renkleri - taupe, turkuaz, beyaz ve gri )
4 renk olmasini ben beğendim- yaşınıza uygun ve modern bir secim.
Sen soft pembe istiyorsun galiba ama taupe rengi masa örtüsüne turkuaz gecekdende uyuyor ve asla abartı durmuyor. Ama soft bir pembe nişan icin daha uyumlu olabilir- iki renk seciminide denersin.

Misafirler icin kişisel bir armağan düşünebilirsin (bağış kartlari cok anlamli ama belki yanina özel bir hediye düşünürsünüz diye dedim). Nişanlınla olan bir fotoğrafın arkasina kişiye özel bir not yazabilirsiniz mesela' not olmasa bile özel bir ani veya şiir.

Işıklandırma nasil olacak? Bu konudada bir iki fikrim var :)

Bir nişan uğruna ne adamlar heba oluyor İlaç durumu kurtaracaksa iyi yapmışsın bence.

Rengi tam ayırt edemedim. Örtüyü pembemsi bir gri, suplaları da gri görüyorum, doğru mu?
Doğru görüyorsam jüt runnerla nasıl olur hayal edemedim. Çünkü çok inceleri de var, bildiğimiz çuval gibi olanı da. Uygulanmışı görmek lazım.

Bu halini beğendim ama bir şey eksik geldi gözüme. Ne olduğunu bulamadım. Renk ya da parıltı, o tarz bir şey.
Örnek masa hazırlanınca karar vermek daha kolay olur. İlk adımı atmışsınız en azından, gerisi daha kolay olur :)

Şöyle bir ışıklandırmayi begenirmisin?

Eklentiler

• Screenshot_2019-05-24-00-52-47.png
    824,6 KB · Görüntüleme: 39
  • Screenshot_2019-05-24-00-53-12.png
    735,8 KB · Görüntüleme: 37
  • Screenshot_2019-05-24-00-53-24.png
    975,1 KB · Görüntüleme: 36
  • Screenshot_2019-05-24-00-54-37.png
    884,6 KB · Görüntüleme: 31
Reactions: GCA

Ay o renk kahve tonu muymuş? Ben pembeye çalan gri gibi görmüştüm
Eğer öyleyse ilk beğendiğimden daha çok beğendim S sassyassyy

Ay o renk kahve tonu muymuş? Ben pembeye çalan gri gibi görmüştüm
Eğer öyleyse ilk beğendiğimden daha çok beğendim S sassyassyy

Ben acik kahve gibi gördüm. Benim sideboard ayni bu renk ama belki fotoda değişik çıkmıştır. Taupe diye geçiyor kahve gri karışımı. Benim koltuklar turkuaz orta masam gri yemek masam beyaz :)
Cok fazla renk gibi dursada tonlari yakalayınca cok uyumlu oluyor.
Bide masa havuz başına kurulacak galiba...ozaman pembe yerine turkuaz daha güzel uyar...havuzla uyumlu.

Aynen, özellikle turkuazla çok uyumlu, karizmatik ve yumuşak bir havası oluyor.
Ama nişan organizasyonuna soft pembeyi daha çok yakıştırdım ben. Pembik bir insan da değilim aslında ama nişan deyince pastel ve kırmızıyı çağrıştıran renkler daha hoş geliyor bana.
Zevk meselesi tabii :)

Pembede yakışıyor bu tonlara. Gri - pembe uyumunu cok severim, kahve - pembede cok uyumlu oluyor.

Ben kendi nikah konseptim icim bordo, koyu yeşil, koyu mavi ve altin seçdim.
Bordo renk çiçeklere bayılıyorum. ilk çiçekleri secdim, ciceklere renk uydurdum :)

muzıklı olmayacaksa teras olabilir bence. yemek verme , kokteyl tarzı aparatif şeyler ver. zaten pasta her iki türlüde kesilecek. yanına kurabiye sigara böreği koy tamam işte. . sitenin yöneticisi illa olur. izin alınabiliniyor sanırım. dene bence izin almayı.. bi de teras ufak bi nişan masası yaparsın resim çekilmek için tamamdır. zaten bi yuzuk resim pasta merasiminden olusmuyormu.. hee bir de takı.. kaç saat sürecek ki. . .

aslında iki renk oldu ya masa örtüsü+beyaz. çiçekler masa örtüsüyle aynı renk olacak diğer taraftaki. masadakiler tamamen beyaz. runner için de adam çok ısrar etti turkuaz olsun diye ama kabul etmedim önüme kataloğu alıp tek tek seçtim valla düşününce kafamda güzel canlandı ama gerçekte nasıl olacak bakalım. çok teşekkür ederim ya çok ilgilendiniz hepiniz.

oh be sonunda bu renge taupe diyen biri çıktı. ben de inatla bunun pembe değil kahvedengi-gri olduğunu savundum ama adam inatla pembe bu pembe bilmem ne soft pembesi dedi. ışıklandırma için ekstra düşünmedim ya, havuz başında büyük ışıklar var onlar yanınca her yer aydınlanıyor. hani bir de ekstra ışık olursa elime geçen her şeyi koymuşum gibi olur mu diye düşündüm.

herkese küçük hediyelikler vermeyi düşündük ama annem onları kimse saklamıyor boşuna masraf olur dedi. yine de belki kartları zarfa değil atıyorum minik kutulara koyarım, kutu onlara hatıra kalır. çok çok teşekkür ederim

ya bunu seçene kadar cidden çok zorlandım. karşımda “nişan dediğin abartılı olur, limonun nesini beğenmediniz, ben böyle iş yapamam” diye çıldıran bi adam vardı. o sinirlendi ben sinirlendim aldım elime kataloğu şu şu şu dedim çıktım. daha ben bunun üstünde çok değişiklik yaparım en çok masayı düşünüyordum o içime sindi sade olması. sana da çok teşekkür ederim bıkmadan cevap verdiğin için. böyle konularda cahil olmak ve yardım edecek kimsenin olmaması çok zormuş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…