nişan mevzusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
karşımda “nişan dediğin abartılı olur, limonun nesini beğenmediniz, ben böyle iş yapamam” diye çıldıran bi adam vardı.

yaaa sassy biz sana akıl verdik yanlış mı yaptık kız

adam limon diye bu kadar tutturmuş

bizde ise limon beğenen hiçççç çıkmadı

hani biz yaşlandık trendleri bilmiyoruz diyeceğim de bu da nişan yani yaşlılar da gelecek :)))

ne bileyim bizim ülkede limon çok da muteber bir şey değildir sanki

hani kumkat olsa, turunç olsa belki bu tepkiyi vermezdik ama "çaya çorbayaaaaa limonnnnn" kültüründe olan "aman, işi yoksa limon da mı satamıyor" gibi klişeleşmiş sözleri olan bir ülkede limon konseptli nişan düğün bana hiç olmaz geldi

ama netten o zaman bakmıştım ne çok limon konsepti vardı

hayırlısı olsun dediğin gibi şık sade bir şeyler bulmuşsun sanki

son halini de atınca tekrar bakarız

bu arada her organizasyonda birilerinin beğenmediği bri şey mutlaka olur sen kendin beğen yeter

bu arada siyah taytını aldın mı (yani nişan elbiseni)

onun seçimi de uzun sürebilir :))))

Öncelikle hayırlı olsun :)

Bi yakınımın nişanı evlerinin terasında oldu iki garson catering firmasıyla yemegi ve organizyonu dısardan ayarladılar ama cafeden veya restauranttan daha uyguna gelmedi malesef

Bikaç yerden (rest tarzı) bilgi alsan fiyatlarını ona göre yolunu cizsen daha iyi olur gibi illaki kurdele yapmayan acık alan konseptli hatta yaz geliyor yasadıgın ilde sahil konseptli nişan yapabilirsin

Hayırlı olsun demeye geldim.
Çok çok sağlıklı ve mutlu olmanı dilerim.
Allahım tamamına erdirsin inşallah.

ya limon iyi güzel bana pek kötü de gelmedi ama ben ankaradayım adam açıp gösteriyor deniz konsepti, zeytin, limon vs. ama bunların hepsi benim kafamda hep bir sahil kasabasına gidiyor. incekte limonun ne işi var acaba mantıklı düşününce adamla baya bir tartıştım.

elbise için istanbula gidicem herhalde. ankarada düzgün bir şey bulur muyum bilmiyorum ya. uzun olmasına da gerek yok diye düşünüyorum kısa olsa olur sanki şimdi bir de bunun için sizi darlamayayım ahshahah

Limonu ben beğenmiştim ama dediğiniz gibi Ankara-havuz başı ne alaka oluyor insan. Adam neden bu kadar ısrarcı anlamadım ki. Seçimlerinizi çık beğendim. Örnek masayı da görünce tam oturur kafanızda

Gayet güzel bence Yassy. Bu haliyle de güzel, anlattığın gibi de güzel canlandı gözümde.
Pembenin 2-3 tonu ile beraber kullandığını düşündüm, arada da beyazlar, zarif, şık, abartısız durur.

Runner için turkuaz demişler sanırım. Onun yerine illa farklı renk bir runner kullanılacaksa, yemek takımları ile uyumlu çok açık bir kan portakalı turuncusu (Turuncu-pembe arası bir renk tam adını da bilemedim) da alır bu masa, pudra renklerini de götürür (Gül kurusu, şeftali rengi), hasır/kum beji rengini de, yağ yeşilini de kaldırır.
Fazladan renk istersen tabi. (İlla renk sokuşturacağım )

Yalnız şöyle bir durum da var, benim söylediğim renklerle biraz sonbahar havasına kayar. O yüzden turkuazdan da çekinme, onun da gideri var. Sadece pembe tonlarıyla da olur. Çünkü ana renk olarak seçtiğin renk pek çok rengi kaldırır kuzum.

Tüylü, şifonlu, ipli düş kapanları, çeşit çeşit renk renk kullanabilirsin. Beyazı, turuncusu, mavisi, pembesi moru hepsi gider bence, illa masalara uyumlu olması gerektiğini de düşünmüyorum, çok daha özgür düşünebilirsin fotoğraf kısmında, içinden geleni yap kendini masa renklerine sıkıştırma.
Bağış fikri de çok anlamlı, ince ve güzel, tebrik ederim.

Oldukça hoş.

Rica ederim, yardımcı olabildiysem ne mutlu

Adamın atarı niye anlamadım.
İlk fotoğraftaki limonları görmezsem sarı konsept güzel duruyordu ama işin içine limon girince olayı basitleştirmiş, narenciye festivali masası gibi olmuş bence
Senin seçimin güzel, çok daha şık ve asil duruyor. Eminim pişman olmayacaksın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…