nişan mevzusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
erkek arkadaşımın babası için kalabalık yerler uygun olmuyor, yani oğlunun nişanlandığının çok açıktan duyulmasını istemiyor o zaman iş başka yerlere gider diye. o yüzden dışarıda olursa maalesef gözden uzak bir yer kapatmak gerekecek o bütçeyi fazla fazla aşıyor.

sanırım terası değerlendireceğim ben, öğleden sonra bir organizasyon şirketiyle görüşeceğim. çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için🧡
Rica ederim.
O ne der ,bu onu istemez diye diye olan sana olacak bu gidişle,öyle bir arada kalmışlık.
İnşallah zorlanmadan,kolaylıkla atlatırsın.
Gönlünce olsun herşey

evde yapın erkk tarafında olmaz komşuluk varsa biraz sandalye masa alabilrisiniz yada akrabalar yakınsa arabayla sandaye vs alın .bi cafeden sandly vs alabilrisiniz .biz nişanı evde yaptık yemek verdik annem ve komsuları yemeğe yardım ettı

sandalye ve masa kirala evinde yap ya da ucuza bi kafe ayarla. nişanda yemek işi saçma olmuş. ben bizim binanın bodrumunda boş bi dairede yaptım. masa sandalye ayarladık bi yerden. ikramlar yendi sadece.

Mutluluklar dilerim ya çok sevindim. Neden böyle mutlu oldum bilmiyorum. Nişan düğün işleri içimi daraltıyor. Demek benim başıma gelmeyince sorun olmuyormuş :KK70:

Çok güzel öneriler yapmış hanımlar zaten. Ben sadece tebrik etmeye geldim :KK73:

Tebrik ederim, mutluluklar 💜

Konuyla ilgili çok bilgim yok henüz ilgi alanıma girmiyor :)
Ama yenGEnC yenGEnC 'in önerisi çok mantıklı geldi bana.
Standart bir mekandaki yemeği yeterli bulmayacak insanları ev ortamında, terastaki yemekle memnun etmek de kolay değil.
Güzel bir firma altından kalkabilir tabii ama sana gereksiz stres olacak.
O fikri de değerlendirebilirsin bence.

hanımlar bütün gün bu organizasyon işiyle uğraştım. mekan olarak babamla annemden gizli bir iş çevirmeye çalışacağız umarım patlamayız. :KK70: annemin bilmediği babamın başka bir evi var ankaranın biraz dış tarafında, bahçeli güzel bir yer. orada yapacağız anneme de sanırım kiraladık diyeceğim emin değilim. belki organizasyon ayarlandıktan sonra çok büyük sorun çıkarmaz. çünkü babam terası hoş karşılamadı site için sıkıntı olur emrivaki yapamayız dedi.

konsept olarak ben kafamdakini anlattım, sevgilimin çiçek alerjisi de devreye girince bana sosyal medya hesaplarından şu tarz bir şey gösterdiler benim de hoşuna gitti açıkçası. belki biraz ışıklandırmayı farklı yapabilirim. bir de müzik canlı mı olsun yoksa sade bir fon çalsa yeterli mi onda da kararsızım. fotoğrafları ekliyorum.

2ABE6445-BFCA-4921-BB45-D57935530076.jpeg DB96D892-53A9-41D9-A50A-D1225F83466D.jpeg
25B3CE8F-022B-40B6-9DB6-7C63669CC866.jpeg

menü için bir örnek gösterdiler bazı hoşuma gitmeyenler oldu onları değiştirdim. genel anlamda klasik fransız menüsü oldu. karşı taraf için alkol sorun olabilir diye hem alkolle hem alkolsüz iyi olacak şeyler seçmeye çalıştım.

Milana22 Milana22 Nooption Nooption 3nity 3nity Yokuspokus Yokuspokus tulumbachen tulumbachen cilek.yagmuru cilek.yagmuru ve diğer herkes lütfen bana “aa konsept çok şekermiş” der misiniz sanırım bunu duymaya çok ihtiyacım var :KK70:

hanımlar bütün gün bu organizasyon işiyle uğraştım. mekan olarak babamla annemden gizli bir iş çevirmeye çalışacağız umarım patlamayız. :KK70: annemin bilmediği babamın başka bir evi var ankaranın biraz dış tarafında, bahçeli güzel bir yer. orada yapacağız anneme de sanırım kiraladık diyeceğim emin değilim. belki organizasyon ayarlandıktan sonra çok büyük sorun çıkarmaz. çünkü babam terası hoş karşılamadı site için sıkıntı olur emrivaki yapamayız dedi.

konsept olarak ben kafamdakini anlattım, sevgilimin çiçek alerjisi de devreye girince bana sosyal medya hesaplarından şu tarz bir şey gösterdiler benim de hoşuna gitti açıkçası. belki biraz ışıklandırmayı farklı yapabilirim. bir de müzik canlı mı olsun yoksa sade bir fon çalsa yeterli mi onda da kararsızım. fotoğrafları ekliyorum.

Eki Görüntüle 2271680 Eki Görüntüle 2271681
Eki Görüntüle 2271682

menü için bir örnek gösterdiler bazı hoşuma gitmeyenler oldu onları değiştirdim. genel anlamda klasik fransız menüsü oldu. karşı taraf için alkol sorun olabilir diye hem alkolle hem alkolsüz iyi olacak şeyler seçmeye çalıştım.

Milana22 Milana22 Nooption Nooption 3nity 3nity Yokuspokus Yokuspokus tulumbachen tulumbachen cilek.yagmuru cilek.yagmuru ve diğer herkes lütfen bana “aa konsept çok şekermiş” der misiniz sanırım bunu duymaya çok ihtiyacım var :KK70:
Ama diyemem 😂😂 cok daha guzelleri var be kuzu , ne biliyim limon konsepti 40 yil dusunsem aklima gelmezdi 🤪

Ama diyemem 😂😂 cok daha guzelleri var be kuzu , ne biliyim limon konsepti 40 yil dusunsem aklima gelmezdi 🤪

yaaa deme demeee :KK70: benimki adamların ofisinde bile hapşurmaktan duramadı bana şey diyo yakama bu çiçeklerden takarsan ama ben ağlarım :KK70:

çiçek olmayanlar hep mor pembe vsydi en çok bu hoşuma gitti sanki. ama yine adamlara da dedim ben bu hafta içinde 10 kez karar değiştiririm diye. yıktın beni kadın en çok sana güveniyordum beğenirsin diye :KK70:

Son düzenleme:
Bana da kızma beni de aştı

Bir de Kv, bu ne böyle nişanın içine limon sıkmışsın gibi olumsuz bir yorum da yapabilir

Ne bileyim orkide de alerji yapar mı ya da zambak vs onların ortasın kesiyorlar zaten

Bol yeşil bir konsept hatta değişik tonlarda yeşil bitkiler bir iki orkide yeter gibi

Bana da kızma beni de aştı

Bir de Kv, bu ne böyle nişanın içine limon sıkmışsın gibi olumsuz bir yorum da yapabilir

Ne bileyim orkide de alerji yapar mı ya da zambak vs onların ortasın kesiyorlar zaten

Bol yeşil bir konsept hatta değişik tonlarda yeşil bitkiler bir iki orkide yeter gibi

yaa :KK43: o zaman adama mesaj atayım birkaç örnek daha atsın size atayım. ya ben kafamdakini tarif edince bana şey dedi onu genelde çocuk doğum günlerinde yapıyoruz dedi bunu diretti. benim de hoşuma gitti aslında limon.

akşam anası da soracak zaten büyük ihtimalle beğenmezse dan diye söyler :KK70:

yaaa deme demeee :KK70: benimki adamların ofisinde bile hapşurmaktan duramadı bana şey diyo yakama bu çiçeklerden takarsan ama ben ağlarım :KK70:

çiçek olmayanlar hep mor pembe vsydi en çok bu hoşuma gitti sanki. ama yine adamlara da dedim ben bu hafta içinde 10 kez karar değiştiririm diye. yıktın beni kadın en çok sana güveniyordum beğenirsin diye :KK70:
Uzgunum be baby ama begenmedim 😔

yaa :KK43: o zaman adama mesaj atayım birkaç örnek daha atsın size atayım. ya ben kafamdakini tarif edince bana şey dedi onu genelde çocuk doğum günlerinde yapıyoruz dedi bunu diretti. benim de hoşuma gitti aslında limon.

akşam anası da soracak zaten büyük ihtimalle beğenmezse dan diye söyler :KK70:

Çocuk doğumgününde yapıyoruz dediğini tarif etsene sen

Onlar çocuk doğumgününde yapar da biz nişanda beğeniriz belki

Eki Görüntüle 2271680 Eki Görüntüle 2271681
Eki Görüntüle 2271682

Ya ne desem bilemedim şimdi.
"Limon naalaka?" denebilir mi? Denebilir :))
Hani daha aşkı çağrıştıran cilek-ahududu tarzı kırmızılı meyveler filan belki bir derece diyeceğim de... Çiçek hiç mi olmaz? :/

Ya ayıp olmasın da sordun diye yardımcı olmak için açıkça fikrimi söylüyorum, ben pek şeapamadım tercihim olmazdı bu.

Çocuk doğumgününde yapıyoruz dediğini tarif etsene sen

Onlar çocuk doğumgününde yapar da biz nişanda beğeniriz belki

ben şey istedim jüt kumaşlar, düş kapanı, hafif ışıklar, renk olarak da sadece mavi ve beyaz olsun dedim. hani tarifim direkt buydu. o da düşündü düşündü çok iddiasız olur, çocukların doğum gününde yapıyoruz bunu dedi. diğer gösterdikleri de çok çiçekliydi veya hani altın varaklı, mor tüllü şeylerdi. ben de bunu seçtim.

pek de heveslenmiştim ay ama daha anneme falan da göstermedim siz beğenmediyseniz o hiç beğenmez :KK70:

Ya ne desem bilemedim şimdi.
"Limon naalaka?" denebilir mi? Denebilir :))
Hani daha aşkı çağrıştıran cilek-ahududu tarzı kırmızılı meyveler filan belki bir derece diyeceğim de... Çiçek hiç mi olmaz? :/

Ya ayıp olmasın da sordun diye yardımcı olmak için açıkça fikrimi söylüyorum, ben pek şeapamadım tercihim olmazdı bu.

ay yok ne ayıbı siz bana söyleyin ki nişan günü moralim bozulmasın :KK70:

sevgilim çoğu çiçekten ciddi anlamda rahatsız oluyor hemen gözleri kızarıyor şişiyor. hani tehlikeye de atmak istemedim. burada birisi cipso çiçek demişti ama organizasyondaki adam biz onları kullanmıyoruz dedi. diretsem belki kabul ederdi de.

senin dediğin yani bu limon yerine kırmızı meyveler mi? işin kötüsü bana kim ne dese ben aa olur çok güzel diyorum :KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X