NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

NİSAN LİSTEMİZ

yarenur......................18 Nisan
GÜLCEZA..................18 Nisan
zynp.ZEYNEP............18 Nisan
zeliş82......................18 Nisan
yasemennnn................19 Nisan
kapkara.....................19 Nisan
Balsurat.....................20 Nisan
bgm84.......................20 Nisan
beyaz16.....................20 Nisan
hayalgözlü..................20 Nisan
SUDENAZ222.............20 Nisan
zeytingözlü.................20 Nisan
cerez.........................22 Nisan
ARMAĞANIM.............22 Nisan
lora...........................24 Nisan
A & F........................24 Nisan
güley.........................24 Nisan
baturnuray.................24 Nisan
isranur......................24 Nisan
met.nur.13.................24 Nisan
ecenur.......................25 Nisan
Gamze_Yılmaz...........25 Nisan
buket-26.....................25 Nisan
ggüvercim...................25 Nisan
prenses:)....................25 Nisan
yakamoz27.................25 Nisan
bedef.........................26 Nisan
amor_amor.................26 Nisan
paparina.....................27 Nisan
bade ..........................27 Nisan
pa.pat.ya....................28 Nisan
Gözek........................29 Nisan
minos.........................30 Nisan
sevvi_n........................30 Nisan
NurDer........................30 Nisan

MAYIS LİSTEMİZ

ilknuray.....................2 Mayıs
aykara2.....................2 Mayıs
dilek2682...................2 Mayıs
miniskedi...................2 Mayıs
nur82........................3 Mayıs
ilaydaa......................3 Mayıs
istiridyeyim_incimsin...4 Mayıs
esrako........................5 Mayıs
edahmet.....................5 Mayıs
burcu166....................6 Mayıs
enise85......................6 Mayıs
kelebek41...................6 Mayıs
nevrosky.....................6 Mayıs
tuana3434..................6 Mayıs
benssenb...................7 Mayıs
gönül_çelen................7 Mayıs
Elif26.........................7 Mayıs
mehay.......................7 Mayıs
funda72......................9 Mayıs
özlembay...................9 Mayıs
evla...........................10 Mayıs
bidibidi.......................10 Mayıs
hewal_25....................10 Mayıs
derram.......................11 Mayıs
lale_81.......................11 Mayıs
Lugesya_lin................11 Mayıs
dıptısdıptıs..................13 Mayıs
giznur.........................14 Mayıs
xnazanx......................18 Mayıs
kucukkkedicik.............18 Mayıs
mitaku........................?? Mayıs
karakızz......................?? Mayıs
seçko..........................?? Mayıs
cerencim......................?? Mayıs

BEKLEMEDEKİLER

duygu2008...........Bekliyor
sumeyya..............Bekliyor
nefisem................Bekliyor
nar.......................Bekliyor
BeyazBulut...........Bekliyor
birgül38.................Bekliyor
Orkidem................Bekliyor(Bence hamiş ama ekşın yapıyor :roflol: )
ilsenim..................Bekliyor
*boncuk*...............Bekliyor
hfzhfz....................Bekliyor

H.gif
A.gif
M.gif
I_.gif
S_.gif
L.gif
E.gif
R.gif

eylül79
ayzen
ademel
ballım53
ben o ben

demek bu çarpıntı olayı sizdede var bikaç hafta devam etti geçti en sonunda ölüyorum sandım bikaçkez

demin toxoplazmayla ilgili yazılar okudum moral sıfıra indi bende.muhakkak para ayarlayıp buhafta test yaptırıcam.işin kötüsü eşim ve kızım kedi delisi ellemeyin sokak kedilerine desemde anlayan kim.bi kere bende elledim ama artık tövbe ellemem.acaba eşime bulaşsa bu toxoplazma denen illet ondanda bana geçermi?kızımada bulştıysa ay kafayı yiyicim zaten pipirik biriyim sıyırtacam en sonunda:roflol:

canım ben yıllardır hayvan besledim heleki o kadar çok kedi besledimki sorma. ben yeni yaptırdım toxoplazma. ne taşıyıcılık nede geçirmişlik yok bende tertemiz çıktı sonuçlar. zaten olsaydı bende olurdu. sadece kediden değil çiğ et ve iyi yıkanmamış sebzeden bile geçiyor haberiniz olsun. ben artık çiğ etleri eldivenle tutuyorum :eek:

çok tatlı benim kızım bayılacak görünce.uyuya kaldı içerde uyanınca göstereceğim.o testi kaça yaptırdın dıptıscım

çok tatlı benim kızım bayılacak görünce.uyuya kaldı içerde uyanınca göstereceğim.o testi kaça yaptırdın dıptıscım

özel hastanede yaptırdım ama ssk anlaşmaları vardı hoş gene verdim parayı katkı payı olarak :eek:klava: toxoplazma için 2 tane test ver 1 inde bu hastalığı daha önce geçirdinmi diye bakıyorlar birindede bu hastalıı şuanda geçiyormusun diye bakıyorlar. ikisinide baktırmak lazım. ben 15+15=30 ytl verdim testlerin adı IgM ve IgG her ikisinide yaptırmakda fayda var arkadaşım hastalığı hamilelikde kaptığından bebeğini aldrmak zorunda şuanda :çok üzgünüm: bende ondan korktuğum için baktırdım çok şükür temiz çıktı. aman kızlar hamile kalmadan önce toxoplazma ve tiroid hormonlarınıza mutlaka baktırın.

hımm bal göğüs acıması iyi birşey. ama balım bak gene geçen ayki haline dönme lütfen. eğer adet olursan buda bir nimet gözüyle bak. ben artık adet olunca eskisi gibi kafamı duvardan duvara vurma eylemleri yapmıyorum. tabiki zor beklentin var ama yenide genciz olur elbet. bu arada benim çarpıntılarım başladı yine. sanırım psikoloğa gitmem gerekecek. stresden değil benimki mevsim değişmelerinde ufak çapda depresyon geçiririm ben. kronikleşmiş bir şey malesef :çok üzgünüm: dün geceden beri aşırı arttı çarpıntım. umarım ilaç kullanmak zorunda kalmam yoksa korunmak zorunda kalırım :icecream:

canım evet haklısın bakma benım belirtileri saydııma bu ay iyi çalışma oldu ,eşimede yedirdim macunları :roflol:ama yinede hiç umudum yok bu ay hp umutsuzum nedense
kendımı kandırıyom ıste belırtılerı yazıp.allahım hakkımızda hayırlısı neyse onu versın
RABBİM NEYLERSE GÜZEL EYLER:1rolleyes:
CANIM DIKKAET ET KENDINE SAKIN KENDİNİ ÜZME ,ÇARPINTILARINIDA FAZLA DİKKATE ALMA,RAHAT OL BEN O HASTALIKTAN 2 AY OLDU KURTULALI O LANET HASTALIKTAN DOLAYI 9 AY KORUNDUM BEN

dıpdıscım ben karşıyaka alaybeydeydim evlenince geldim buralara bornova evka3 de halam oturuyor ayrıca bornovayı çok severim egede okuduğum sürece çok gezerdik arkadaşlarla ah izmirim ah şimdi bir görsen kutu kadar bir köy tam mahrumiyet haberlerde duyuyorsunuzdur gabar gabar diye işte ben gabara çok yakınım hem hamilelik hem bura gerçi yerimiz rahat sadece havadisler üzücü oluyor allah askerlerimize güç kuvvet versin. kaseyi görmeye daha gitmedim 1 hafta geçsin diyorum daha 4 haftalık şöyle 5in sonuna doğru gideceğim.

kızlar benide listeye alırmısınız beklenen adettim 16 mayıs buarada ben aşılamaya başladım dua edin lütfen kızlar gerçekten dualarınıza ihtiyacım var var.

hamilelerimizi tebrik ederim hayırlı sağlıklı ve uzun ömürlü olsun evlatları.bebek bekleyenlere allah ım tez zamanda nasip etsin........aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn....

selam balsurat umarım sende muradına erersin. Bende ki ilk belirti yorgunluk halsizlik iş yapmak istememek yataktan zor kalkma arada da kesik kesik uyuklamalarla belirdi. Ağızımın içinde pis bir tatsızlık gögüsleride agrı uçlarda koyulaşma ve kabarma kasıklarımdada bıcak saplar gb arada agrı olurdu birde kabızlık yaşadım ve halen yaşıyorum.

hayatım doktorlara kalsa bekletiyorlar bazı şeyler için. ne olduğunu bilmediğimiz için endişe duyuyoruz ya olmazsa diye. ben kendi başıma yaptırdım herşeyimi. zaten rutin muayne oluyorum. ekstra olarak kan ve idrar tahlilleri yaptırdım. tiroid için endişeliydim ona baktırdım. gebeliğe engel olduğunu bildiğim prolaktin baktırdım. gebelik öncesi toksoplazma baktırdım. bir arkadaşım toksoplazma yüzünden bebeğini aldıracak sakatlık yapıyormuş. bugünde eşim gitti sperm testi yaptırdı. ohhh bi rahatladım sorma. çok şükür eşimdede bendede problem yok. şimdi kendime 3 ay süre verdim. yenide olmazsa yumurta takibine başlıyacağım en son aşama rahim filmi. bizde 6 aydır deniyoruz 2 düşüğüm var. ama yılmadım ve daha ümitli bir şekilde devam ediyorum.

canım,bu dediğin tahlillerin hepsini bizde yaptırdık. ek olarak yumurtlama için de yaptırdım. ama hiçbirinde bir sorun çıkmadı. bende rahim filmi işini düşünüyorum amaaa... çok korkuyorum:KK43: ya sen en azından hamile kalmışsın. ben kalıp kalamayacağımı bile bilmiyorum:a015:

kızlar eşlerinize folik plus içiriyonuzmu .spermler ozaman daha hızlı oluyomuş.

kız giznur seni kadınlar kulübünün danışmanı ilan ediyorum.....kızlar gebelik ve bilhassa ilaçlarla ilgili soruları olanlar nurcuma uğrasın..:enbuyukkk:tabi bir ücret karşılığında beleşe yok ..kız nur komisyonumu isterim bak sana aracılık hizmeti yapıyorum...sırnaşık şey

ya ben anca akşamları gelebiliyorum,onda da çoğu kişi olmuyor burda. neyse bende sonradan okuyup cevaplarım mesajları.
bu arada; bu tahlillerden bi tek toksoplazma yapılmadı. oda gebeliği engellemez heralde, gebelik oluştuktan sonra sorun yaratır dimi?
eşimin spermleri de idare eder. yumurtlamam da iyi. hormonlar normal. prolaktin sınırda çıktı,ilaç kullandım 2,5lara düştü. yumyurtlama günümüde tam biliyorum ve değerlendiriyorum. hatta ilişkşden sonra bizim yavrular rahime yavaaaş yavaaş ulaşsın diye bir saat kalkmıyorum yataktan:)
ama olmuyor... kanallarda bi sorun varsa diye çok korkuyorum.
kayınvalidem,babaannem,annem hatta dedem bile,arkadaşlarım bile her telefonda bebek soruyolar:çok üzgünüm: off yaa!! napacam ben bilmiyorum!!!

Tabi Zeynp Cim Sende Bu Komisyonla Perdelerinin Parasini öder öteki Pencerelerininkinide Yenilersin Artik.

ya ben anca akşamları gelebiliyorum,onda da çoğu kişi olmuyor burda. neyse bende sonradan okuyup cevaplarım mesajları.
bu arada; bu tahlillerden bi tek toksoplazma yapılmadı. oda gebeliği engellemez heralde, gebelik oluştuktan sonra sorun yaratır dimi?
eşimin spermleri de idare eder. yumurtlamam da iyi. hormonlar normal. prolaktin sınırda çıktı,ilaç kullandım 2,5lara düştü. yumyurtlama günümüde tam biliyorum ve değerlendiriyorum. hatta ilişkşden sonra bizim yavrular rahime yavaaaş yavaaş ulaşsın diye bir saat kalkmıyorum yataktan:)
ama olmuyor... kanallarda bi sorun varsa diye çok korkuyorum.
kayınvalidem,babaannem,annem hatta dedem bile,arkadaşlarım bile her telefonda bebek soruyolar:çok üzgünüm: off yaa!! napacam ben bilmiyorum!!!

CANIM TOKSOPLAZMA BEBEK İÇİN DÜŞÜK TEHDİDİDİR TAHLİL YAPTIR BENCE.DİĞER SÖYLEDİKLERİNDE ÇOK GÜZEL BENCE SEN SADECE MORALİNİ YÜKSEK TUT YETER.
ŞU SENİN SÜLALENE DE SÖYLE İNSANI SIK BOĞAZ ETMESİNLER HA.:mymeka:

NİSAN LİSTEMİZ

yarenur......................18 Nisan
GÜLCEZA..................18 Nisan
zynp.ZEYNEP............18 Nisan
zeliş82......................18 Nisan
yasemennnn................19 Nisan
kapkara.....................19 Nisan
Balsurat.....................20 Nisan
bgm84.......................20 Nisan
beyaz16.....................20 Nisan
hayalgözlü..................20 Nisan
SUDENAZ222.............20 Nisan
zeytingözlü.................20 Nisan
cerez.........................22 Nisan
ARMAĞANIM.............22 Nisan
lora...........................24 Nisan
A & F........................24 Nisan
güley.........................24 Nisan
baturnuray.................24 Nisan
isranur......................24 Nisan
met.nur.13.................24 Nisan
ecenur.......................25 Nisan
Gamze_Yılmaz...........25 Nisan
buket-26.....................25 Nisan
ggüvercim...................25 Nisan
prenses:)....................25 Nisan
yakamoz27.................25 Nisan
bedef.........................26 Nisan
amor_amor.................26 Nisan
paparina.....................27 Nisan
bade ..........................27 Nisan
pa.pat.ya....................28 Nisan
Gözek........................29 Nisan
minos.........................30 Nisan
sevvi_n........................30 Nisan
NurDer........................30 Nisan

MAYIS LİSTEMİZ

ilknuray.....................2 Mayıs
aykara2.....................2 Mayıs
dilek2682...................2 Mayıs
miniskedi...................2 Mayıs
nur82........................3 Mayıs
ilaydaa......................3 Mayıs
istiridyeyim_incimsin...4 Mayıs
esrako........................5 Mayıs
edahmet.....................5 Mayıs
burcu166....................6 Mayıs
enise85......................6 Mayıs
kelebek41...................6 Mayıs
nevrosky.....................6 Mayıs
tuana3434..................6 Mayıs
benssenb...................7 Mayıs
gönül_çelen................7 Mayıs
Elif26.........................7 Mayıs
mehay.......................7 Mayıs
funda72......................9 Mayıs
özlembay...................9 Mayıs
evla...........................10 Mayıs
bidibidi.......................10 Mayıs
hewal_25....................10 Mayıs
derram.......................11 Mayıs
lale_81.......................11 Mayıs
Lugesya_lin................11 Mayıs
dıptısdıptıs..................13 Mayıs
giznur.........................14 Mayıs
NEŞELİ:))...................16 Mayıs
xnazanx......................18 Mayıs
kucukkkedicik.............18 Mayıs
mitaku........................?? Mayıs
karakızz......................?? Mayıs
seçko..........................?? Mayıs
cerencim......................?? Mayıs

BEKLEMEDEKİLER

duygu2008...........Bekliyor
sumeyya..............Bekliyor
nefisem................Bekliyor
nar.......................Bekliyor
BeyazBulut...........Bekliyor
birgül38.................Bekliyor
Orkidem................Bekliyor(Bence hamiş ama ekşın yapıyor :roflol: )
ilsenim..................Bekliyor
*boncuk*...............Bekliyor
hfzhfz....................Bekliyor

H.gif
A.gif
M.gif
I_.gif
S_.gif
L.gif
E.gif
R.gif

eylül79
ayzen
ademel
ballım53
ben o ben

neşeli ekledim canım hayırlısı olsun inşallah aşılaman tutar canım.

canlarım benimde adetlerim düzenlidir aralık ayında benimde adetim gecikince çok sevinmiştim hamileyim diye,kan testi yaptırdım hayallerim suya düştü resmen,kist olduğu için adet olmamışım,dr,a gidince anladım,artık kısmetse olur diyorum

merhaba metnurcum kist dedin de merak ettim kist normal kistmi kist oldugunu nasıl ögrendin cnm

X