NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

kızlar bişey sorucam.hiç üstüne görme diye bişey duyan varmı?bazen hamileyken adet olanlar varmış.üstüne görme diyolar.bende bi acaiplik oldu buayda.normalde 4gün kadar sürerdi reglim bu sefer2gün sürdü pat diye kesildi.ve günlerdir kasıklarım ağrıyo çok.acaba folicplus mı reglimin düzenini bozdu diyede düşündüm.siz nedersiniz?

test yaptinmi canim.. kisa sürmesi .. hmm :uhm:

demin bişey dikkatimi çekti benim tecrübe puanım neden sıfır arkedeşler.:roflol:

sana rep puanı verilmemiştir ondan sıfırdır. ben sana ilk rep puanını verdim sırnaşık şey bu arada rep puanı hani sağda terazi şeklinde bir simge varya ordan veriliyor. oraya tıklayınca bir kutu çıkıyor. mesajını o kutuya yazıp onaylıyorsun. bu kadar :kahve:

ya yeni üyeyim ya henüz siteyi nasıl kullanacağım konusunda yardım istiyorum bişeyler yazıyorum okuyorum cevapta alıyorum ama bence bişeyler eksik çözmem lazım sizin gibi tıkır tıkır yazışmılıyım bende ne güzelsiniz ya atışmalar sohbetler oysa ben yanlızlıktan çatlıyorum izmirliyim fakat şuan şırnağın bir köyünde oturuyoruz eşimin görevinden dolayı... Adam gb arkadaslık kuracak kafa dengi arkadaşım yok. sizler çok tatlısınız tam benlik.

ya yeni üyeyim ya henüz siteyi nasıl kullanacağım konusunda yardım istiyorum bişeyler yazıyorum okuyorum cevapta alıyorum ama bence bişeyler eksik çözmem lazım sizin gibi tıkır tıkır yazışmılıyım bende ne güzelsiniz ya atışmalar sohbetler oysa ben yanlızlıktan çatlıyorum izmirliyim fakat şuan şırnağın bir köyünde oturuyoruz eşimin görevinden dolayı... Adam gb arkadaslık kuracak kafa dengi arkadaşım yok. sizler çok tatlısınız tam benlik.

canımcım gel sende aramıza karışş :içelim: bende izmirde yaşıyorum bornovadayım. sen izmirdeyken hangi semtteydin? bu arada hamişlik nasıl gidiyor. doktora falan gittinmi kese için?

eylül 79 aramıza hoş geldin.a.s.bu sayfa takıntı oldu bende hergün illa burdayım arkadaşlar açıkmı bakıyorum vakit nasıl geçiyor anlamıyorum.kızım sürükleyerek kaldırıyor.

DIPTIS DIPTIS :dance:2 günüm kaldı meraktan patlayacam yaaa
belırtıler var sıyırıcam az kaldı doktorum nerdeeee:roflol:

Eylül 79 hoşgeldin canım aramıza belirtilerini anlat tek tekkkk sorguya çekelim seni şimdi :roflol::roflol:
kaçma:dance::dance:

yani şimdi aranızda şu üstüne görme denen zımbırtıyı duyan yok ölemi :1no2:canlarım.napalım bende 9mayısı beklerim

X