NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

selcencim üzülme canım tedavi olursun..burda o kadar çok sorunu olupta hemen hamiş kalan bayan varki..bide hiç sorunu olmadığı hamile kalamayan da çok..o yüzden sabırla azimle tedavi olup bekliycez....

anlatayım biz artık bebek düşünüyorduk ve hemşire bir arkadaş bir kontrolden geç dedi onun tavsiyesiyle gittim ve tahlil falan yapıldı tahlilde progesteron hormonu 33,1 çıktı ve kızamık geçirmişim ama hala aktif durumdaymış ve yumurtalığım da kist çıktı 30 mm ne yapacam bilemiyorum ya ve uzun bir süre tedavi olacakmışım biraz işimiz zor dedi zor hamile kalır mışım

progestoron hormonu ve kist önemli deil çabuk düzelir ama kızamıkçık için bişey diyemicem bebeğede geçme riski var..dr bişey demedimi ...

Son düzenleme:
kız hemen yaptır ne duruon şimdi sonuç çıkar işte . idrar tahlili bile yapabilirsin....

bu benim 2. hamileliğim olucak, olursa tabii
ilkinde hiç ummadığım zamanda oldu süprizdi hiç belirtide yokdu sadece kasık ağrım vardı ondan dokdora giddim hamile çıkdım:1shok: bundada bi belirti yok gene kasıklarım ağrıyo bide göğüslerim hiç şişip acımadı onun için şüpheleniyorumfisfisfis 1 senedir bekliyorum en iyisi sizin dediğiniz gibi bi test alım yapım neyse ben eczaneye gidiyorum yarında bi kan tahlili yaptırırım belki

gülen yüz çabuk alıp testi yap sonucu bize yaz .........inşallah hamişsindir...benimde birinci bana sürpriz yapmıştı.

galiba kızamık için aşı olacağım kesin birşey demedi doktorum ama yani kesin çözümü bu oluyor. bir yerde de okumuştum kızamık aşısı olunca 3 ay hamile kalmaman lazımmış ne kadar doğru bilmiyorum

otobüsteyim geliyom..............................................................ya bu neyapıyo yine şaşırdı bu kk gödersene mesajımı kardeşim....

millet çil yavrusu gibi siz nere dağıldınız ... zeyneppppppppppppp .otobüs biletini ayıttınmı gız ..

otobüsteyim geliyom..............................................................ya bu neyapıyo yine şaşırdı bu kk gödersene mesajımı kardeşim....şimdi dellenecem ha gönderrrrr mesajımı bu 3 oldu bak.....

galiba kızamık için aşı olacağım kesin birşey demedi doktorum ama yani kesin çözümü bu oluyor. bir yerde de okumuştum kızamık aşısı olunca 3 ay hamile kalmaman lazımmış ne kadar doğru bilmiyorum

sen küçükken kızamık aşısı olmadınmı canım ..

buracikda bugün kimsecikler beni istemiyor senağlama
caniniz sag olsun.. oysa ben pcmi acar acmaz önce kk ya, sonrada heme bu topige geliyorum ..
senağlama

X