NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

babam senin bütün aşılarını yaptırdım ben dedi öğretmen di ve aynı okuldaydık okula gelip aşı yapıyorlardı o zamanlar ve o aşılarımı kaçamayacağım için yaptırmış babam ama test sonucunda aktif çıktı anlamadım ki ya pek bir şey de anlatmadı doktor adetimin 4. günü gel dedi acaba aç karnına mı gitsem yanına yeniden tahlil ister mi

buracikda bugün kimsecikler beni istemiyor senağlama
caniniz sag olsun.. oysa ben pcmi acar acmaz önce kk ya, sonrada heme bu topige geliyorum ..
senağlama

ben burdayım canm. bende fena hastayım hiç tadım yok. 1 saate 2 lt. su içilir mi ya.. ne zaman iileşicem hasta olmayı hiç sevmiyorum.

buracikda bugün kimsecikler beni istemiyor senağlama
caniniz sag olsun.. oysa ben pcmi acar acmaz önce kk ya, sonrada heme bu topige geliyorum ..
senağlama

kız çerez valla seni çıtır çıtır yerim ..hiç öyle şey olurmu sen bizim çerezimizssin sensiz hayat geçermi gızzzz....

zynpcim sıra elbet sanada gelecek ......yaffff kaynanam bile senin kadar başımda durmadı ama sen drursun biliom .bu özelilk delilre mahsus ...

babam senin bütün aşılarını yaptırdım ben dedi öğretmen di ve aynı okuldaydık okula gelip aşı yapıyorlardı o zamanlar ve o aşılarımı kaçamayacağım için yaptırmış babam ama test sonucunda aktif çıktı anlamadım ki ya pek bir şey de anlatmadı doktor adetimin 4. günü gel dedi acaba aç karnına mı gitsem yanına yeniden tahlil ister mi

demekki tam bağışıklık olşmamaış ki tekrar aktifleişti... aynen grip virüsü gibi düşün canım.. aşı olunca merak etme bağışıklık tekrar kazanırsın ..beslenmene dikkat et canım hamilelik te bazen beslenme si az olan kişilerde tekrar nüksedebilio.. hamilelikten 1 ay önce yaptırman yeterli ama tekrraşıdan sonra test yaptır .belki rapel gerekebilir..

kız baksana sprm hareketliliği az olanların topiği varmış gittinmi ora hiç . şu oklavayı elinden bırakda bişiler öğren bari . sonra bana da anlatırsın ..

gittim canım gitttim...herkesindurumu aynı hepsinede ameliyat denmiş..en azından bize ameliyat demediler..ben şimdi uyuycam biraz hadi byyyyy

herkese slm,yine çoşmuşsunuz.dün giznurcum erken çıktım sorularınızı cevaplayamadım.temmuzda 2yıl olcak evleneli.pko luyum.3 aydır tüp bebek merkezinde tedavi görüyorum

işte geldim burdayııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııım

X