NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

kız hemen yaptır ne duruon şimdi sonuç çıkar işte . idrar tahlili bile yapabilirsin....

giznucum.. belki gecikme vardir.. bu ay cogu arkadasimizinmki gecikdi.. havadan dedik hep.. benimkide gecikdi mesela.. hemde 3 gün.. huyu degildir aslinda..

demek istedigim büyük heveslerle test yapip hayal kirikligina ugramakdansa sabirla beklemek daha iyi..

yanlis anlasilmasin lütfen.. insallah hamiledir.. cani gönülden her birimiz icin diliyorum bunu..

ama hayal kiriklgi daha aci
benneyaptımki

giznucum.. belki gecikme vardir.. bu ay cogu arkadasimizinmki gecikdi.. havadan dedik hep.. benimkide gecikdi mesela.. hemde 3 gün.. huyu degildir aslinda..

demek istedigim büyük heveslerle test yapip hayal kirikligina ugramakdansa sabirla beklemek daha iyi..

yanlis anlasilmasin lütfen.. insallah hamiledir.. cani gönülden her birimiz icin diliyorum bunu..

ama hayal kiriklgi daha aci
benneyaptımki

canım doğru aslında. bekleyebiliyorsa en güzeli. ben olsam bekleyemem. şuana kadar her şüphelendiğimde yaptım.

en azından test yapınca insan öğrenip rahatlıo varmı yokmu diye hindi gibi düşünüp duruyoz yoksa ..

canım doğru aslında. bekleyebiliyorsa en güzeli. ben olsam bekleyemem. şuana kadar her şüphelendiğimde yaptım.

canim.. bende kac tane testi hep bosuna heba ettim.. ama su son adetim gelmeden önceki 3 gün tuttum kendimi.. dedim heveslenme.. varsa zaten var.. yoksa yok.. negatif ciksa üzülmüyorum desemde üzülüyorum..
cok zorlandim.. ama yapmadim testi.. ve inan reglim oldugunda üzülmedim.. nede olsa bekliyordum
ama sabir zor tabii.. ama imkansiz degil..

canim.. bende kac tane testi hep bosuna heba ettim.. ama su son adetim gelmeden önceki 3 gün tuttum kendimi.. dedim heveslenme.. varsa zaten var.. yoksa yok.. negatif ciksa üzülmüyorum desemde üzülüyorum..
cok zorlandim.. ama yapmadim testi.. ve inan reglim oldugunda üzülmedim.. nede olsa bekliyordum
ama sabir zor tabii.. ama imkansiz degil..

canım doğru tabii. ama benimki riskli olduğu için ne kadar erken öğrenirsem ve kontrole gidersem o kadar iyi. o yüzden beklemek benim için iyi değil mesela..

bizim bebişler gelsin de sırnaşık şey gerisi boş kızlar ya..

ben geldiiiiiim...perdecime uğrayıp fırça kaydım..akşama getiricekler bakalım..nurcum senin yazdıklarınıda okudum yarın çocuğu okula yollayım ilk işim ordayım ..otobüse binip geliyom..hem annemlerede uğramış olurum..görüşürüz bakalım....

kedicik canım sen ne zamandır istiyon

canım biz 9 aylık evliyiz. evlendiğimizden beri istiyorum. ocak ayınca dış gebelik geçirdim ilaçla tedavi oldu. doktorumuz 3 ay yasak kendini topla dedi. sonra film çekildi herşey güzel iki taraf ta açık. şimdi tekrar denemeye başladık.

kızlar geldim işte yavrucum okuldan erken gemiş te ona biraz yılışıklık yaptım hiii iiii....sırnaşık şey

anlatayım biz artık bebek düşünüyorduk ve hemşire bir arkadaş bir kontrolden geç dedi onun tavsiyesiyle gittim ve tahlil falan yapıldı tahlilde progesteron hormonu 33,1 çıktı ve kızamık geçirmişim ama hala aktif durumdaymış ve yumurtalığım da kist çıktı 30 mm ne yapacam bilemiyorum ya ve uzun bir süre tedavi olacakmışım biraz işimiz zor dedi zor hamile kalır mışım

anlatayım biz artık bebek düşünüyorduk ve hemşire bir arkadaş bir kontrolden geç dedi onun tavsiyesiyle gittim ve tahlil falan yapıldı tahlilde progesteron hormonu 33,1 çıktı ve kızamık geçirmişim ama hala aktif durumdaymış ve yumurtalığım da kist çıktı 30 mm ne yapacam bilemiyorum ya ve uzun bir süre tedavi olacakmışım biraz işimiz zor dedi zor hamile kalır mışım

canım üzülme.. herşey çözülür. en azından tedavilerin olduktan sonra kalabilme ihtimalin var. burda öyle arkadaşlar varki.. eşinde sperm olmayan, veya yumurtalıkları çalışmayan. halimize şükretmemiz lazım. kesinlikle isyan etme.

ben de 4 ay önce dış gebelik yüzünden bi sürü ilaç kürtaj sıkıntı stres atlattım. ama herşey geçiyor canım. o şekilde düşünme sakın. şimdi tıp ilerledi herşeyin bir çaresi var. ama zaman lazım. aceleci olma. güzel bir şekilde tedavini ol, sonra hayırlısıyla bebişin sana gelir merak etme sen emi.

X