NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

sağol canım benim.bende seni görünce mutlu oluyorum.keşke almanyada olmasaydın istanbulda olsaydın.görüşürdük.Şeniz

istanbulda eltilerim var.. her sene onlara ugruyoruz.. ama istanbul kendince bi dünya zaten.. bi ucdaaaaaaaaaaaaaan bi uca koooooooooca bi memleket

slm ben yeni üyeniz bende sizin gibi hamile kalmaya çalışanlardanım.bu siteyi bir süredir takip ediyorum nisan 24 regli olmam gerekti ama olmadım daha ama 2 aydır 1 hafta 10 gün atıyor zaten sanmıyorum o yüzden sizlerle yazışmak güzel olcak

slm ben yeni üyeniz bende sizin gibi hamile kalmaya çalışanlardanım.bu siteyi bir süredir takip ediyorum nisan 24 regli olmam gerekti ama olmadım daha ama 2 aydır 1 hafta 10 gün atıyor zaten sanmıyorum o yüzden sizlerle yazışmak güzel olcak:emir_bebek:

slm ben yeni üyeniz bende sizin gibi hamile kalmaya çalışanlardanım.bu siteyi bir süredir takip ediyorum nisan 24 regli olmam gerekti ama olmadım daha ama 2 aydır 1 hafta 10 gün atıyor zaten sanmıyorum o yüzden sizlerle yazışmak güzel olcak

hosgeldin aramiza canim.. insallah en kisa zamanda seninde adini hamisler arasinda görürüz hayirlisiyla

hoşgeldin aramıza canım.inşallah hamilesindir

cerez ne oldu bu siteye gene .yazıyı en fazla 3numara büyütebiliyorum.ne güzel kocaman yazıyoduk.karakter sayısı gene20 olmuş.(bu iyi olmuş işte)

tşk ederim gerçekten kendinle aynı durumlarda olan kişilerin arsında olmak güzel hoşbulduk

ne zamandir hamis kalmaya calisiyorsun canim, sorabilirsem eger..
ben mesela daha yolun basindayim.. gecen ay ilk defa korunmadik.. olmadi.. azimliyim ama
jeyyar

X