NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

cadısın kız sen. valla benim kaynanamı bile geçtin...
sen görürüsün delülüğü..sen şimdi bugün iğne yaptıracağına göre 36 saat sonra mühim işin var demektir..bende 36 saat sonra sizdeyim..bakalım iş gördürümüyüm size...hahahahaKötü Kazen

canım benimde bugün adetimin 13.günüdün dün dr agittim 18 mm olmuş. bu gün çatlatılacak ama yinede ağrı oldu ..yani yumurta oluşurkende ağrı batma yapıo..ama belkide seninki çatlamıştır. bu günü ziyan etme haaaaa .b

valla dün gece ağrı oldu dün gece ilişki de oldu. ama bakalım... ya benim çok sorunlu geçti ilki.. dış gebelikti. film çektirdim açık çıktı kanallar herşey güzel ama yine de hem korkuyorum hem de çok istiyorum.

rabbim hepimize hayırlısını nasip etsin.

bence senin iş tamamdır canım ama yarında bence çalış nolur nolmaz ..
valla dün gece ağrı oldu dün gece ilişki de oldu. ama bakalım... ya benim çok sorunlu geçti ilki.. dış gebelikti. film çektirdim açık çıktı kanallar herşey güzel ama yine de hem korkuyorum hem de çok istiyorum.

rabbim hepimize hayırlısını nasip etsin.

bence senin iş tamamdır canım ama yarında bence çalış nolur nolmaz ..

eşim doktor yarın da nöbetçi..

o nöbeti yazanlara öyle bir saydım içimden sormayın. tam da gıdaklama dönemini bulmasalar olmaz mı sanki.. neyse allahtan hayırlısı deyip kendimi susturmaya çalışıyorum napiim :eek:

kedicik benimde düşük oldu .. napalım Allahtan hayırlısı neyse o olur. umarım beraber hamiş kalırız kız.

aaaaaaaaaaaaaaaa :1shok:inanmıyorum ya hepde böyle aksilikler çıkar ozmanlarda . kız 10 dakkalına ziyaret etsene kocişi biyerde sıkıştırırsın belki...
eşim doktor yarın da nöbetçi..

o nöbeti yazanlara öyle bir saydım içimden sormayın. tam da gıdaklama dönemini bulmasalar olmaz mı sanki.. neyse allahtan hayırlısı deyip kendimi susturmaya çalışıyorum napiim :eek:

benim de eşim hep trip yapıo bu günlerde bi küs bi barışız bizde ..şimdi ödüm kopuyo huysuzluk yapcak diye......

kedicik benimde düşük oldu .. napalım Allahtan hayırlısı neyse o olur. umarım beraber hamiş kalırız kız.

inşallah canım hakkımızda hayırlısı. benim hem düşük hem dış gebelik oldu. düşük tam olmadı diye kürtaj da oldum. kadın olmak zor.

ama anneliği tatmak için her türlü zorluk çekilir.

inşallah canım birlikte hamiş kalırız hayırlı zamanda.

senin regl tarihin neydi.

aaaaaaaaaaaaaaaa :1shok:inanmıyorum ya hepde böyle aksilikler çıkar ozmanlarda . kız 10 dakkalına ziyaret etsene kocişi biyerde sıkıştırırsın belki...

ayyy giznurcum çok hoşsun valla. ama insanın aklından geçmiyor değil hani.

sabah yine denicektim ama geç kaldı. sırnaşık şey

artık bakalım inşallah spermler dayanıklı çıkar bizim yumoş da naz yapmaz birini kabul eder inşallah geç olmadan. artık ne diim.

kıslar benide eklermisiniz dün hastalanmam gerekiyodu ama olmadım inş. olmam dua edin noolurbide kan tahlili yaptırmak için kaç gün geçmesi gerekli

kıslar benide eklermisiniz dün hastalanmam gerekiyodu ama olmadım inş. olmam dua edin noolurbide kan tahlili yaptırmak için kaç gün geçmesi gerekli

canım inşallah hayırlısıyla hamişsindir. kan tahlilini şuan bile yaptırabilirsin.

belirti olarak bişeyler varmı canım.

X