Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Kızlar merhaba bata 5 kaldı. Belirti güncelleyecek olursam kasık ağrım baya azaldı ama afedersiniz kabız oldum 3 gündür tuvalete çıkamıyorum ve gaz sancısı girdi alt karnıma. Böyle olan var mı?

Kızlar merhaba bata 5 kaldı. Belirti güncelleyecek olursam kasık ağrım baya azaldı ama afedersiniz kabız oldum 3 gündür tuvalete çıkamıyorum ve gaz sancısı girdi alt karnıma. Böyle olan var mı?
Ben öyleyim bitmeyen bir gaz ve kasıklarımda sancı var sanki adet olacakmısım gibi agrı gırıyor ara ara belıme ve karnıma ama yok. bugun erken gebelık aldım bat 4 gun var ama negatıf cıktı nasıp.

Ben öyleyim bitmeyen bir gaz ve kasıklarımda sancı var sanki adet olacakmısım gibi agrı gırıyor ara ara belıme ve karnıma ama yok. bugun erken gebelık aldım bat 4 gun var ama negatıf cıktı nasıp.
Geç döllenmedir inşallah pozitifi görürüz

Benimde bat cuma günü.17.05.bugun önce açık pembe sonra çamur gibi akıntı oldu.kasik ağrım ve bel ağrım çok.yumurtlamadan sonra hiç geçmeyen kasik ve bel.agrim olmuştu.2 gun sadece hafifledi sonra bugün dahil olmak üzere yine aynı şiddette dewam ediyor.kanama için şüpheliyim adet mi oluyorum diye bekliyorum endişeyle.birde dun acayip gaz oldu yani afedersiniz dakikada 1 gaz cikti. Birkaç gün beklicem test için korkuyorum negatif görmekten.

Benimde bat cuma günü.17.05.bugun önce açık pembe sonra çamur gibi akıntı oldu.kasik ağrım ve bel ağrım çok.yumurtlamadan sonra hiç geçmeyen kasik ve bel.agrim olmuştu.2 gun sadece hafifledi sonra bugün dahil olmak üzere yine aynı şiddette dewam ediyor.kanama için şüpheliyim adet mi oluyorum diye bekliyorum endişeyle.birde dun acayip gaz oldu yani afedersiniz dakikada 1 gaz cikti. Birkaç gün beklicem test için korkuyorum negatif görmekten.
Bende de aynı şekilde ya kasık sancını tarif edebilir misin. Mesela bendeki adet sancisi gibi değil. Hani adet sancısı vajinaya doğru inen her an sökülüp kan gelecek gibi bir ağrı olur ya. Şu an bende kasığa biri basıyor gibi, bazen bir şey ısırıyo ya da iğne batıyor gibi bir ağrı. Şu an da sanki gaz sancımı kasıkta hissediyorum gibi bir ağrı var

Bende de aynı şekilde ya kasık sancını tarif edebilir misin. Mesela bendeki adet sancisi gibi değil. Hani adet sancısı vajinaya doğru inen her an sökülüp kan gelecek gibi bir ağrı olur ya. Şu an bende kasığa biri basıyor gibi, bazen bir şey ısırıyo ya da iğne batıyor gibi bir ağrı. Şu an da sanki gaz sancımı kasıkta hissediyorum gibi bir ağrı
Canim gaz sikistirmasi gibi aslında adet başlangıcı ile benzerde.off ayırt bile edemiyorum iyice afalladım.ama çok gaz var dünden beri dakikada çıkartıyorum söylemesi ayıp.belimde çok agriyor bacağıma vuran bir ağrı o fitikdan da olabilir hani gebelikte ilişkisi olmayabilir belki.akinti peçeteye sildikce geliyor.acik pembe bazende çamur gibi.beklioruz bakalım allahim insallah bizimde yüzümüzü güldürür.

Kızlar transferin 6.günündeyim 5 gündür bir şey yoktu bugün sol kasık ve sol bacağa vuran biraz fazla ağrım var yaşayan var mı acaba

Kızlar bugün ıgnenın 12. Günü kan versem kaç çıkar sızce

Eklentiler

• IMG_20240512_083554.jpg
    IMG_20240512_083554.jpg
    75,5 KB · Görüntüleme: 33
Aynı yerden aldıgım aynı marka test aralarında bır gün var demı benim gözlerim yanılmıyor valla çok heyecanlıyım ama bır yanımda negatif dıyor
Hemen üstünü giy kan ver onun sitresini çekme vücütun kasılıyor kalbin sıkışıyor yapma bunu kendine ver kanı rahatla evde iki gün koyulasmasini bak gene kan var

X