Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Yaa canım benim istiyor mu kardeşi olmasını
Çok istiyor oyuncaklarını paylaşacakmış anneannesine götürecekmiş babaannesine götürecekmiş ona da oyuncak alacakmış kendi oyuncaklarını özellikle paylaşacakmış yatağını verecekmiş küçük kıyafetlerini verecekmiş anlatıyor da anlatıyor

Hiç korkma eşimin yengesi 12 gibi bir değerle öğrenmiş oğlu oldu 3 yaşına girecek. Geçen sene seninki gibi bir değerle öğrendi gebeydi oğlu oldu 6 aylık dünya tatlısı hemde pkosluydu o da
Bende pkosluyum femara çatlatma ile kaldım üçüncü denemem çok teşekkür ederim benim oğlum da 4yasknda 17 ile ogrendım bende onu çok şükür yanında saglıklı doktor biraz üzdü o kadar

Çok istiyor oyuncaklarını paylaşacakmış anneannesine götürecekmiş babaannesine götürecekmiş ona da oyuncak alacakmış kendi oyuncaklarını özellikle paylaşacakmış yatağını verecekmiş küçük kıyafetlerini verecekmiş anlatıyor da anlatıyor
Yaaa kuzum benim öpüyorum çok inşallah geliyor kardeşi

Kızlarrrr 19 mm 1 tane yumurtam var femara kullandım bu ayy pazartesi tekrar kontrole çağırdı çatlama iğnesi vermedi gün aşırı ilişki dedi dualarınızı bekliyorum 💖💖💖💖

X