Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Yok canim esim ds diye bi marka bulmuş zaten ben kanda çıkmadan inanmam.yine bugun bi ümit erken gebelik yaptim mesela negatif.yapacak brsey yok beklicem ve gorucem.bu testlerdeki çizgi ilk 3 4 dak hayalet gibi oldu bu arada
Ya bu son yıllardaki testlerde çok yalancı çizgi çıkıyormuş sanırım silik de olsa pes pembe olması lazım adetine kaç gün vardı inşallah bebeğin seninledr

Ya bu son yıllardaki testlerde çok yalancı çizgi çıkıyormuş sanırım silik de olsa pes pembe olması lazım adetine kaç gün vardı inşallah bebeğin seninledr
Akşam böyle çıktı sabah negatof düşün anlıyorum senı testleer de ıyıce bozdu

Eklentiler

• IMG_20240512_113558.jpg
    IMG_20240512_113558.jpg
    76 KB · Görüntüleme: 57
Kizlar bi bakinsana hafif çizgi var mı benmi iyice paranoya oldum

cumartesi gununden beri yasıyorum ilk gün biraz fazlaydı dun cok az geldi bugun sankı mıdenız bulanmasın sakın hanı pudin ın pişmeden onceki rengi var ya acık ole geldi hafif pıhtılı.bekliyorum bende.ya sokuluyoruz yada yerlesme kanaması.testlere guvenemıyorum erken gebelık te kaset testler de hayalet cizgi cıktı.yanı erken ile normal aynı sonucu vermesi bana pek inandırıcı gelmedi.o yüzden beklıyorum cuma adet gunum normal de
inşallah yerleşmedir adet olmayalım gebe olalım allahın izni ile benim ilkin parmak ucu kadar kahve geldi daha da gelmedi kasıklarım fena ağırıyor sabah belime batma oldu ama emin değilim

Herkese merhaba🌸
Pkos’um ama reglim genellikle düzenli sürelerde gelir.
Son regl tarihim 11 Mayıs
Beklenen regl 9 Mayıs
Çatlatma iğnesi 24 Mayıs. Reglime 4 gün var arkadaşlar. 1 yıldır her regl döngüsünde minimum 10 tane erken gebelik testi kullanıyorum. O kadar sıkıldım ki tek çizgi görmekten. Telefonun flaşı ile görmek için gözlerim şaşı oldu. Bu ay ilk kez değişik bir şey yaşadım sadece. Çatlatma iğnesinin 7. Günü silik pozitif, 8. Günü belirgin negatif çıktı. Tahminen iğne etkisi geçmiştir diye umut ederek dün sabah ve bu sabah yaptığım ilk testlerde belli belirsiz çizgi var gibi (arada gün içindeki testler hariç onlar direkt negatif). Kimseye göstermedim. Eşime göstersem delirdiğimi düşünür. İlk kez belli belirsiz çizgimsi bir şey görünce de umutlandım ancak klasik regl belirtileri dışında herhangi bir belirtim yok. Bu ay da olmadığını biliyorum ama kendimi kandırıyorum, artık doktor kontrollerini süresiz bırakacağım. Çok yoruldum. Her ay ağlamaktan sıkıldım. 1 yıl sonra inşallah imkanlarım olursa tüp bebek tedavisi istiyorum. Burada yazılan her şeyi okudum. Hep birlikte mutlu olacağımız günlerin bir an önce gelmesini dilerim. Eşime konuyu ne zaman açsam konuşmama izin vermeden kapatıyor. Ben de kimseyle paylaşamadığım için buraya içimi dökmek istedim. Vaktinizi aldıysam özür dilerim. Herkese iyi akşamlar dilerim🌸
Sizi çok iyi anlıyorum biz de 2 senedir deniyoruz. Eşim şu aon 6 aya kadar konuşmayı tercih etmiyordu bu beni daha çıldırtıyordu ama artık o da duvarlarını yıkıp konuyu normalmiş gibi konuşmaya başladı. Biz şunu da yapmadık dememek için dr gittik bir sorun çıkmadı sadece benim rahmim T şeklindeydi operasyon geçirdim aslında direk tüp bebek mi yaptırsak Dedik; doktor bi sorun yok bekleyin HSG den sonra hamilelik kolay oluyor dedi ama olmadı. Hadi dedik ya şu MFK yı da deneyelim ondan sonra gideriz. Şimdi MFK ürünleri aldık 15 gündür kullanıyoruz baya da hamile kalan var acaba hiç denemeyi düşündünüz mü?

Aa öyle mi benim daha ilk olacağı için hiç bilmiyorum böyle şeyleri. Ama buradan okuduklarıma göre her gebelik farklı zamanlarda sonuç veriyor geç döllenme falan olabiliyormuş. Hangi ilişkide döllenme oldu onu da bilmiyoruz belki geç çıkar sonuç. Hakkımızda hayırlısı olsun artık 2-3 gün sonra anlarız😀
Gec döllenme dedikleri aslında yumurtlamanın oldugundan 2-4 gun gec olması eger onuda ovulasyon kullanırsanız zamanını bulabilirsiniz yada akıntı takibi olarak ben ilk gebeliğimde ovulasyon yapmıstım ilk denememde olmustu ama nasip olmadı kucagımıza almak

Çok düşük değer ya ondan bi korktum
Hayırlı olsun Çok sevindim ne zamandır deniyordunuz 2 çocuğu ben de Nisan'da denedim bugün adetimin henüz 5 günü ama geçen ay sadece bir gün ilişki oldu o da yumurtlama öncesine denk gelemedi maalesef koca 5 gün boş gectı eşimin belinden dolayı bu ay ınsallah öncesini ful ıstyrm ,🤣

X