Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Merhaba canım hoş geldin bu arada silik çizgiyi Ben de gördüm hemen mi çıktı benim 15 dakikada çıkan hüsran oldu hatta öyle ki 3 tane teste silik çizgi gördüm Sen adetini geçmesini bekle testinin markası nedir artımet ve bebetime yanlış çıkarıyor sanırım
Yok canim esim ds diye bi marka bulmuş zaten ben kanda çıkmadan inanmam.yine bugun bi ümit erken gebelik yaptim mesela negatif.yapacak brsey yok beklicem ve gorucem.bu testlerdeki çizgi ilk 3 4 dak hayalet gibi oldu bu arada

Merhaba canım hoş geldin bu arada silik çizgiyi Ben de gördüm hemen mi çıktı benim 15 dakikada çıkan hüsran oldu hatta öyle ki 3 tane teste silik çizgi gördüm Sen adetini geçmesini bekle testinin markası nedir artımet ve bebetime yanlış çıkarıyor sanırım
Ben bebetıme den öğrendim oğlumu ama ıkı gundur hep cızgı çıkarıyor bende bugün de sılık çıkarttı kan verdım

Ay bilemedim ki ne kadar geç döllendiğine bağlı erken gebelik yapsan onuda denesen
benim 5 ve 9 mayıs da kremsi akıntım geldi acaba o yumurtlama akıntısı falan mı ay bilmiyorum ki noldu adet ağrısı da böyle uzun süre yok sonra geliyor 10 sn falan sürüyor tekrar gidiyo olmayacam gibi hissediyorum nedense

benim 5 ve 9 mayıs da kremsi akıntım geldi acaba o yumurtlama akıntısı falan mı ay bilmiyorum ki noldu adet ağrısı da böyle uzun süre yok sonra geliyor 10 sn falan sürüyor tekrar gidiyo olmayacam gibi hissediyorum nedense
Erken gebelik yapsana bende bilemiyorum ki

Merhaba canım ben görüyorum çünkü ben de kızma 9 gün kala öğrenmiştim ama ne zaman çıktı bu. 9 gün kala saç gibi incecikti 4 gün kala da kıpkırmızı çıktı eğer şu an varsa 3-4 gün sonra tekrarlar erken test
9 gün kala cıktı dün bu tam olarak bu sekıldeydı evet dediğiniz hibi 3-4 gün sonra ttekrarlayacağım daha hiç gebelik oluşmadı insallah bu ay oluşmuştur yaa rabbimden hayırlısıyla yine erken gebelik testimi yapayım kaset test mi sizce

kızlar adet olmanıza yakın yerleşme kanaması yaşadınız mı benim 2 gün var dün sanki kahve leke geldi çok az birşey adete dönmedi henüz şuan birşey de yok sizde bu şekilde gebe kalan oldu mu

Kizlar bi bakinsana hafif çizgi var mı benmi iyice paranoya oldum
kızlar adet olmanıza yakın yerleşme kanaması yaşadınız mı benim 2 gün var dün sanki kahve leke geldi çok az birşey adete dönmedi henüz şuan birşey de yok sizde bu şekilde gebe kalan oldu mu
cumartesi gununden beri yasıyorum ilk gün biraz fazlaydı dun cok az geldi bugun sankı mıdenız bulanmasın sakın hanı pudin ın pişmeden onceki rengi var ya acık ole geldi hafif pıhtılı.bekliyorum bende.ya sokuluyoruz yada yerlesme kanaması.testlere guvenemıyorum erken gebelık te kaset testler de hayalet cizgi cıktı.yanı erken ile normal aynı sonucu vermesi bana pek inandırıcı gelmedi.o yüzden beklıyorum cuma adet gunum normal de

Canım eğer bana soruyorsan benim daha 3 gün var. Erken gebelik sipariş ettim daha kargoya bile vermemişler eczaneden kaset aldım kuruma çizgisi bile çıkmadı. Umutlarım gitti
Hayırlısı olsun ınşallah benımde dunkı gibi cıktı testin gazabına ugradım galiba

Eklentiler

• IMG_0465.jpeg
    IMG_0465.jpeg
    103,2 KB · Görüntüleme: 27
Acelenin etkisi illaki var ama ben yumurtlamanın 9 gunu kaset testte ögrendim 22 deger ile varsa her turlu cıkıyor aslında
Aa öyle mi benim daha ilk olacağı için hiç bilmiyorum böyle şeyleri. Ama buradan okuduklarıma göre her gebelik farklı zamanlarda sonuç veriyor geç döllenme falan olabiliyormuş. Hangi ilişkide döllenme oldu onu da bilmiyoruz belki geç çıkar sonuç. Hakkımızda hayırlısı olsun artık 2-3 gün sonra anlarız😀

9 gün kala cıktı dün bu tam olarak bu sekıldeydı evet dediğiniz hibi 3-4 gün sonra ttekrarlayacağım daha hiç gebelik oluşmadı insallah bu ay oluşmuştur yaa rabbimden hayırlısıyla yine erken gebelik testimi yapayım kaset test mi sizce
Şöyle ki ben kızıma 9 kala predictor early yaptım sonra elimde yine ondan vardı 4 gün kala yptm kaset testi de adete 2 gün kala gördüm ıncecık yani dilerseniz önce kaset yapın çıkmazsa erken de bakın kasete geç geçiyor HCG bazen

Ben bebetıme den öğrendim oğlumu ama ıkı gundur hep cızgı çıkarıyor bende bugün de sılık çıkarttı kan verdımben de bebetime yaptm hep silik çıktı İnşallah sizin vardır ama bilmiyorum yani benim kimyasal olmuş da olabilir belirtilerim de çoktu cnku tam günümde adet oldum O yüzden kaset yanlış diye düşündüm

X