Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Bence ben regl oluyorum kızlar ara ara geliyor pede diğer aya kısmet artık bu ay hisseder gibi olmuştum ama olmadı demek ki 🥲

Bence ben regl oluyorum kızlar ara ara geliyor pede diğer aya kısmet artık bu ay hisseder gibi olmuştum ama olmadı demek ki 🥲
Kan sonucun bir çıksın Kuzum ya belki vardır 🤗 yoksa da çok ağrın oldu bu ay demek ki rahme alışmaya çalışıyor, bir sonraki ay kolaylıkla olur inşallah 🫶🙏

Kızlarr hormon sonuçlarım bunlar adetin 3. Günü anlayan var mı içinizde doktorum 12ye kadar çalışıyor bugün ulaşamadım ya 🌸

Eklentiler

• IMG_3465.png
    IMG_3465.png
    154,7 KB · Görüntüleme: 45
Kizlar ben dün transfer oldum ama bugün hiç ağrım falan yok hiç belirtim kalmadı ya sizde nasıl oldu? İki embriyo vardı bir transfer oldu diğeri blast ulaşamadığı için bugün iptal olducok üzgünüm 😔

Hellowııııı ben yenıdem geldım canısılar yenıden baslıyorum sureceee 4 yasında oğlum var 4senedır hıc korunmadık ilk 3 aydan sonra ve hıc olmadı kılo insülin direnci ve adet düzensizligı var femara ile bır yumurta elde ettık çatlatma oldum bugün bakalım 🥰
Merhabalar kaderimiz bir 😅 benimde üç bucuk yaşında oğlum var onun 10-11aylık olduğundan beri korunmadık. Bir kere kimyasal oldu bidaha gebelik elde edemedim. Klomen başladık 29unda çatlatma iğnesi vuruldum. Hormonlar hsg sperm testi için sorun yok dediler sebepsiz yani inşallah güzel haberler alırız ❤

tebrik edenlere çok tesekkür ederim kızlar 🌸☺️hepimizin inşallah rabbim kucağını boş bırakmayacak 🙏darısı en en en kısa zamanda sizlere olsun ❤️ tek tek isim yazamadım baya sayfa okudum ☺️bu grip beni mahvediyor özellikle öksürük bütün organlarım oynuyor. şu afrikadan mıdır nedir gelen toz ciğerlerimi mahvetti umarım bebeğim bu düşük bağışıklığa yenilmez 🥺 diken üstündeyim resmen rahat olmaya çalışıyorum ama o kadar kötü bir öksürük ve burun akıntısı ki beni çok korkutuyor 8 gün den buyana devam ediyor haliyle ilaçda alamıyorum büyük bir savaşın içindeyim resmen dualarınıza talibim 🙏♥️🌸
Cok geçmiş olsun tebrik ederim sağ salim kucağınıza alın inşallah 🙏 udi hindi yağından birer damla burun deliklerinden damlatın inşallah burnunuz rahatlar. İçeriği temiz ben bütün burun spreylerini, antibiyotikleri attım oğlumda udi hindi damlatıyorum burnu akmaya başladığında

X