Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok sağol kuzum benim ya rabbim sanada nasip eder inşallah . Ya benim anlamadığım çift çizgiden sonra silikleşince yumurta çatlatmısmı demek oluyor
Amin inşallah canım Allah tüm isteyenlere nasip etsin
Evet canım çift koyu çizgiden sonra 2.çizgi silikleşiyorsa yumurtlama gerçekleşmiş oluyor

Ben hala kan sonucunu öğrenemedim canım yarın hastaneye gidip sorcam öğleden sonra inşallah pozitif sonuçla geri dönerim. Kasık ağrım ve göğüs uçlarım dokununca acıyor belirtiler bunlar
İnşallah vardır diorum belirtilerin hamile belirtisi kuzu güzel haberler ile dönersin inşallah haydi bir umut bekliyorum senden güzel haberler :KK66:

Ben hala kan sonucunu öğrenemedim canım yarın hastaneye gidip sorcam öğleden sonra inşallah pozitif sonuçla geri dönerim. Kasık ağrım ve göğüs uçlarım dokununca acıyor belirtiler bunlar
O sana daha önce söylediğim gerinme hareketini yaptın mı kasığa sancı giriyormu ayaklarını esnetince

Ya gece gece aklıma birşey takıldı
Ovulasyon testi yaptıktan kac saat yada gün sonra silikleşti sizinki kızlar .benim testlere baktım da şimdi 12 saat sonra birden çift çizgi kopkoyu çıkmış . Çift çizgiden 8 saat sonra bir test daha yaptım silikleşmis . Erkenmi silikleşmis acaba . Bi kaç yerde okudum 2 gün kopkoyu çift çizgi görenler varmış

Hayır canım kullanmadım hiç
Duzensizse mutlaka kullan canim, internetten daha ucuz oluyor arastir bak. Bizim gelin icin siparis verdim ben. O adet olmus sonrasinda denemeye baslayacak.
Ben de kullanmayi dusunuyorum hatta duzenli de olsa ne zaman pik yapti ne zaman catladi gorursun.

Duzensizse mutlaka kullan canim, internetten daha ucuz oluyor arastir bak. Bizim gelin icin siparis verdim ben. O adet olmus sonrasinda denemeye baslayacak.
Ben de kullanmayi dusunuyorum hatta duzenli de olsa ne zaman pik yapti ne zaman catladi gorursun.
Canım ben ilaçsız adet olmuyorum pco var bende büyük ihtimalle yumurtlamıyorum

X