Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlı olsun canım. Böyle haberler alınca seviniyor insan. Bende haziranda başlıyacağım çalışmalara ilk denememiz olcak. Şimdiden heyecanlıyım takip ediyorum konuları. Rabbim bize de en kısa zamanda verir inşallah. Sağlıklı bir şekilde al bebeğini inşallah kucağına :dua:
inşallah canım..allah size de nasip etsin..

Çarş günü bat iki gün var. Erken değil gibi sanki. Umutlar gelecek aya kaldı :KK43:
Bak ben adetim gelmedi bi gün sonra yaptim silik cıktı hayali beş gün sonra kanamam.geldi adet sandim.sonra durdu test yaptim cıktı hala kanama var herneyse bunu da erkenden göstermez umudunu kesme yani erken yapmışsın belirtin varmi

Bak ben adetim gelmedi bi gün sonra yaptim silik cıktı hayali beş gün sonra kanamam.geldi adet sandim.sonra durdu test yaptim cıktı hala kanama var herneyse bunu da erkenden göstermez umudunu kesme yani erken yapmışsın belirtin varmi
Epey bir belirtim vardı. Göğüs dolgunluğu sızlaması koku hassasiyeti mide bulantısı karın ağrısı kasık batması ara ara vardı. Cuma ctesi de kahverengi lekelenmem vardı. Burada bazı arkadaşlar yerleşme kanaması olabilir dediler. Bakalım adetimi bekliyorum artık

bugünki ovu testim 11. gün

Eklentiler

• AED18AB0-55AB-497C-901A-F7109FEFBD5A.jpeg
    AED18AB0-55AB-497C-901A-F7109FEFBD5A.jpeg
    43,8 KB · Görüntüleme: 30
Epey bir belirtim vardı. Göğüs dolgunluğu sızlaması koku hassasiyeti mide bulantısı karın ağrısı kasık batması ara ara vardı. Cuma ctesi de kahverengi lekelenmem vardı. Burada bazı arkadaşlar yerleşme kanaması olabilir dediler. Bakalım adetimi bekliyorum artık
Iyi kanaman çok gelmemiş erken gebelik testi yapsanız belki çıkar

Teşekkür ederim :) benim bide lekelenmem var bazen kahve bazen pembe doktor kese gördü bebeği göremedi çok yeni dedi hafta vermedi hcg 270.98 cıktı en son ader tarihim 21 nisan
Eğer adetiniz 21 nisanda başladıysa bebeğiniz 26 ocakta doğacak. Yani adetin ilk gününe göre hesaplanıyor. İnternette hesaplayıcılar var bende ordan bakıyorum. Tabi bu tarih doğacağı en son tarih bazen daha erken de gelebiliyor bebişler :) sezeryan olcaksa zaten öncesinde alıyorlar

X