Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Maşallah cnm yenimi korunmayı bıraktın soğan kürnü denedin mi cnm hamile kalan çok oluyormuş
Ben yeni evlendiyimde 2ay korunmushdum 6ci ayimda hamile kaldim 1 ay hamileliyim surdu 4ayda korundum bu aydan yine deniyoruz sogan kurunu ben evlenmemishden once adetlerim duzensizdi sogan kurunu yapmak istedimki adet goruyum odaki 1gun icdim 1ay kendime gelmedim:KK71:

Maşallah cnm yenimi korunmayı bıraktın soğan kürnü denedin mi cnm hamile kalan çok oluyormuş
Ben incir havuc kurunu denedim o ay hamile kaldim bana yaradi ama prolaktinimi 2kat kaldirmishdi o yuzden dushuk yaptim yani prolaktininden shuphe eden denemesin kesin:KK8:

Ben yeni evlendiyimde 2ay korunmushdum 6ci ayimda hamile kaldim 1 ay hamileliyim surdu 4ayda korundum bu aydan yine deniyoruz sogan kurunu ben evlenmemishden once adetlerim duzensizdi sogan kurunu yapmak istedimki adet goruyum odaki 1gun icdim 1ay kendime gelmedim:KK71:
O duygu çok başka deme hamile olma duygusu eşim de karnımı dinliyordu hissedyrm pıtpıt seslerini bende gülüyordum daha susam :) diye başka duygu ya birde insanm içinde korku oluyor hep bende denemiştim bir gün zor içtim kokusu çok kötü birdhaada yapmam herlde :)

O duygu çok başka deme hamile olma duygusu eşim de karnımı dinliyordu hissedyrm pıtpıt seslerini bende gülüyordum daha susam :) diye başka duygu ya birde insanm içinde korku oluyor hep bende denemiştim bir gün zor içtim kokusu çok kötü birdhaada yapmam herlde :)
Bizimkide dinliyordu duyacakmish gibi:halay:ara ara aklima geliyor kotu oluyorum ama normalde kotu olmuyorum saglikli degilmishki kalmamish kismet degilmish omun icin kafaya takmamak lazim:KK15:

Bende de prolaktin sorunu var canım meğersem hipofiz bezi tümörü varmış son gittiğimde 76 lardaydı yarın kontrole gideceğim

3 yıl olacak hiç korunmadık desem yeridir ama hiç hamile kalmadım:110:

eşimde de ufak problemler çıktı o ilk kez bu ay tedaviye başladı ilaç kullanıyor dua edin yarın test yaptıracağım inşaAllah hislerim doğru çıkar

Selam kızlar benim bat 18 marttı ama hala olmadım. Normalde düzenlidir. Az önce test yaptım negatif ve herhangi bir adet belirtim de yok. Benim gibi olan oldu mu hiç ??

X