Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canm ben hiç korunmadım 2 aylık evliyim daha yeniyim 10 gün önce hamileyim sanıyordum testlerde çıktı kanda da kimyasalmş ilk defa geldi başıma canm bu ay umutluyım inş hayırlısıyla olur:) sennde olur cnm ovu testi kullanıyormsn
Hayir canim shimdiye kadar hic kullanmadim kendim hiss ediyorum ne zaman yumurtladigimi akintidan biliyorum))))))))bende evliliyimin ilk aylarinda haftada 3-4kez test yapardim negatif cikinca kan testine giderdim:KK71:bende 4ay once dushuk yaptim bu aydan bashladimm inshAllah hepimiz icin hayirlisi olur:KK9:

Hayir canim shimdiye kadar hic kullanmadim kendim hiss ediyorum ne zaman yumurtladigimi akintidan biliyorum))))))))bende evliliyimin ilk aylarinda haftada 3-4kez test yapardim negatif cikinca kan testine giderdim:KK71:bende 4ay once dushuk yaptim bu aydan bashladimm inshAllah hepimiz icin hayirlisi olur:KK9:
Sende benim gibisin anlıyosun akıntıdan
Kız birdaha yaşamayız inş bu ay tutmştr ya :) ben umutlym nedense hissedyrm içim içimi yiyor birde öğrenmş oldum hamile oldgumda gögüs ucumu sıktığımda acırsa hamileyim çünkü adet olunca ağrımıyor:)

Sende benim gibisin anlıyosun akıntıdan
Kız birdaha yaşamayız inş bu ay tutmştr ya :) ben umutlym nedense hissedyrm içim içimi yiyor birde öğrenmş oldum hamile oldgumda gögüs ucumu sıktığımda acırsa hamileyim çünkü adet olunca ağrımıyor:)
InshAllah kuzum :-) senin adetin yeni bitti erken mi yumurtluyorsun:-)

Ben afedersin 2defa 1gun arayla ilishki yashadim bugundende 5gun hergun olacam ondan sonra adete kadar yine 1gun arayla olacam bakalim:-)

Sen yine ilishkini birakma 1gun arayla ol belki 2kez yumurtladin:-)

Kız sen ara veriyormusun ben genellikle vermiyorum arada veriyoruz adefersin bende özel konştm biraz ama

Aynen yinede dikkat ediyorum nolur nolmaz:)

X