Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugün 26.günüm kızlar beta değerim 4.3 yane sıçtık yane ortadayız şuanda :)))
Doktorun aramasını bekliyorummm
InshAllah yukselir kuzum ama uzulme kismetinde varsa ne olur olsun olacak merak etme benim guzel arkadashim:KK19:ama anlamadim doktor tekrar kan testi istemi yoksa hamile degilsin adetini bekle dedi anlamadim son soz ne soyledi????

Iki gun once kanda beta hcg 10 cikti ve idrar testim negatifti tekrar kan testini sali gunu yaptircam bugun meraktan bir daha test yaptim ve silik cikti daha iki gun gecti ama demekki degerim yukselmistir dimi yoksa cikmazdi:anneadayı:
Inshallah tabi yukselir kuzum stressten uzak tut kendini bi daha ptesimi vereceksin?????

Merhabalarrr bende mayıs ayına hamile girmek istiyorum. Bat 10 mayıs. Evleneli 10 ay oldu bu ay denemelere başladık. Rabbim hayırlı zamanda herkesin kucağını doldurur inşallah
Merhaba benimde bat 16mayıs bende mayısda hmile olmak istiyorum inş
Kızlar merhaba ben de artık bebişli olmak istiyorum. Bu ay klomen+ ovitrelle kullandım. Şimdi bat bekleyeceğim inşallah gelmez :) Bat 6 mayıs :)
Hosh geldiniz kizlar:halay: inshAllah:anneadayı: haberini verirsiniz:KK200:

Inshallah tabi yukselir kuzum stressten uzak tut kendini bi daha ptesimi vereceksin?????
Pazartesi 23 nisan diye saliya kaldi canim sali gunu ins vericrm kan ins guzel bir deger cikar galiba dunde yerlesme kanamasi oldu sadece iki damla kadarlik kavrengi lekelenme oldu baskada hic olmadi ve sancilarim cok cok fazla

Benim kide öyle dedi kuzum iğne etkisi olamaz dedi .. birde 4.3 5 ve üzerini sayıyoruz dedi bilemeyiz takip edicez birde çok erken yapılmış bir test dedi takip edicez Bakalım kanama gelir gelmez kuzum birde batmalarım devam regl sancım devam bilmiyorum kuzum inş artar diorum
İnşallah artar canımmm dört gözle bekliyorum haberlerini

X