Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Screenshot_2018-03-29-15-14-19.png

Canım arkadaşım predictor 6 gün öncesi testi ile öğrendi, bende yaptım hatta geçen ay günüm geçince ama malesef hamile değildim

Bak kuzum bunlarin 2side guvenilirli marka olarak hangisini bulssn et aklimda degil markasi ustekinden doktorom tavsiye etmishtdi altdakindanda kendim almishdim olmasa bile bekledikce 2ci cizgi belirgenleshmiyor bembeyaz kaliyor

Merhabalar bende şuan reglemin 5.günündeyim bu ay yumurtlama takibi yapıp denicem rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah bende fsh yuksek incir kürü ve aslan pençesi denicem yapan sonuç alan varmı?

Hayıt hapı kullanın. Kesin FSH düşürüyor. En az 3 ay

Amaaann zor bu süreçler hem heyecanlı hem karmaşık, rabbime emanet ettik bekliyoruz işte, bu ay olmazsa ben tüp bebeğe gidiyorum inşallah, neler bekliyor kim bilir daha beni...rabbim hayırlı güzel sonuçlar almayı nasip etsin

Amaaann zor bu süreçler hem heyecanlı hem karmaşık, rabbime emanet ettik bekliyoruz işte, bu ay olmazsa ben tüp bebeğe gidiyorum inşallah, neler bekliyor kim bilir daha beni...rabbim hayırlı güzel sonuçlar almayı nasip etsin
InshAllah hic tup bebeye ihtiyac kalmaz...

Kuzum hormonlarin dengesizse incir kurunu hic tavsiye etmiyorom ben 2 hafta yaptim o ayda hamile kaldim ama prolaktinimi 54 yapmishdi die dushuk yaptim hic tavsiye etmem inciri prolaktini dushurmek zor bishey
Yaaa :KK43: ama ibrahim saracoğlu yumurta rezervi için öneriyor o yüzden kullanacaktım kararsız kaldım şimdi

Bak kuzum bunlarin 2side guvenilirli marka olarak hangisini bulssn et aklimda degil markasi ustekinden doktorom tavsiye etmishtdi altdakindanda kendim almishdim olmasa bile bekledikce 2ci cizgi belirgenleshmiyor bembeyaz kaliyor
Bende alım ya o zaman benmde arkdşm erken gebelk testnde cktı normalde ckmamıştı ama akşam kan verdi140 cktı ama onnda benden snra düşük oldu bu aralsr herkes düşüryr bebegni anlamadm

Bende alım ya o zaman benmde arkdşm erken gebelk testnde cktı normalde ckmamıştı ama akşam kan verdi140 cktı ama onnda benden snra düşük oldu bu aralsr herkes düşüryr bebegni anlamadm
Evet düşük çok fazla nedense benim arkadaşımda 5 yıl sonra hamile kaldığı ikizlerini kaybetti

X