Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Belirti varmi dersen de ara ara iste bas agrisi belime nadir kramp giriyor hic boyle yerlesme lekelenmesi filan birsey yok umidimi kestim ya bilmiyorum yokmus gibi geliyor of :KK43: fazla takmamaya calisiyorum
Fazla takmamakda iyi yapiyorsun ama belirti aramakta yanlish her kesde bir belirti olacak die bishey yok ha bide kaldi lekelenmeye. Lekelenme cok az kishide gorulur benim butun akrabalarim kadin hepsininde 2-3 cocugu var hicbirinde lekelenme die bishey olmadi benimde ilk gebeliyimde lekelenme falan olmadi belirtilerde oyrendikten sonra bashlamishdi leke kismi cok az kishide goruluyor doktorumda soylemishdi bana

Fazla takmamakda iyi yapiyorsun ama belirti aramakta yanlish her kesde bir belirti olacak die bishey yok ha bide kaldi lekelenmeye. Lekelenme cok az kishide gorulur benim butun akrabalarim kadin hepsininde 2-3 cocugu var hicbirinde lekelenme die bishey olmadi benimde ilk gebeliyimde lekelenme falan olmadi belirtilerde oyrendikten sonra bashlamishdi leke kismi cok az kishide goruluyor doktorumda soylemishdi bana
En dogrusu tarihi beklemek iste :) insallah hamile kalirim

Canım bugun doktora gittim kimyasal gebelik geçirmişim. Bi kaç hün sonra vajinal muayne yapck ve fsh testi yapacakmış bunlar luzumlu mu ya da olağan bişi mi ?,
Ayyy kuzum cok gecmish olsun ya cok uzuldum ama sen uzulme kismetin degilmish saglikli degilmish o yuzden gitti boyle dushun:KK19:ilkmiydi???? Kuzum kontroller yapiliyor banada dushukten sonra hormon testleri yapildi doktor neden shuphe ediyorsa onu muayine ediyor ne diyorsa onuda yap:KK19:

Ayyy kuzum cok gecmish olsun ya cok uzuldum ama sen uzulme kismetin degilmish saglikli degilmish o yuzden gitti boyle dushun:KK19:ilkmiydi???? Kuzum kontroller yapiliyor banada dushukten sonra hormon testleri yapildi doktor neden shuphe ediyorsa onu muayine ediyor ne diyorsa onuda yap:KK19:
Sağol cnm evet ilkti idrarda kanda ilk pozitif çıkmştı çk umutlanmştm hamileyim diye ama nasip değilmiş hayırlısı

Doktoromu dinlemedim 2 kez jinekoloqa guttim senin jinekoloji hic bir problemin yok boshboshuna gelmedi dedi 2 farkli jinekoloqa gitmishdim :)))))o yuzden hormonlarin sabit kalsinda hamish kalirim inshAllah
Hea çok şükür ozaman :)) hayırlısı ile olucak tez vakitte kuzum inşalllah sen gönlünü ferah tut :))

Yok benim gecikmedi hic. Tam zamaninda oldu. Ama ilk kez bi degisik oldu her zamankinden o yuzden bi acaba dedim. Hic test de yapmadigim icin bilgim yok hic
Yani bikdigim kadariyla gecikme oluyor çünkü bhcg bir yere kadar yukseliyor ve o azalmadan regl gelmiyor. Belki korunmayi biraktigib icindir.mesela ben korunmayi biraktigimdan beri reglim 2 3 gun gecikiyorsu ve daha agrili oluyordu

X