Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
pazar gunu 0.13 tu soyle 2 falan olsaydi umut ederdim belki. gec dollenme de olsa cikmaz miydi ya allak bullak oldum
Stres yapıyor bize bunları. Resmen vücudumuzla oynuyor. İnşallah hamilesindir tabi ki temennimiz bu ama benzer şeyleri yaşadığım için biliyorum. O kadar etkileniyoruz ki bebek işinden düzenimiz allak bullak oluyor. Etkilenmemek elde değil , ne yapalım. Hakkında hayırlısı canım.

Stres yapıyor bize bunları. Resmen vücudumuzla oynuyor. İnşallah hamilesindir tabi ki temennimiz bu ama benzer şeyleri yaşadığım için biliyorum. O kadar etkileniyoruz ki bebek işinden düzenimiz allak bullak oluyor. Etkilenmemek elde değil , ne yapalım. Hakkında hayırlısı canım.
sagol canim hepimizin. bende hamile olmadigimi dusunuyorum hatta o beta hcg den sonra hic takmadim bile rutin hayatim devam ediyor. ama reglin gelmemesi de hissedilmeyecek gibi degil bi tarafim acaba diyor bi tarafim hayatina devam et varsa elbet ogreneceksin diyor :KK70:

sagol canim hepimizin. bende hamile olmadigimi dusunuyorum hatta o beta hcg den sonra hic takmadim bile rutin hayatim devam ediyor. ama reglin gelmemesi de hissedilmeyecek gibi degil bi tarafim acaba diyor bi tarafim hayatina devam et varsa elbet ogreneceksin diyor :KK70:
İnşallah vardır Allah gönlüne göre versin. Ama negatif bir test yine de biraz sindiriyor insanı:)) O yüzden ben adeti beklemeden yaparım genelde. Bu ayda olmadı der önümüzdeki aya bakarım. Nisan uğurlu gelse keşke hepimize..

İnşallah vardır Allah gönlüne göre versin. Ama negatif bir test yine de biraz sindiriyor insanı:)) O yüzden ben adeti beklemeden yaparım genelde. Bu ayda olmadı der önümüzdeki aya bakarım. Nisan uğurlu gelse keşke hepimize..
iste aynen sindiriyor. p.tesiye kadar olmazsam dr yolu gozukcek bana:halay:

3E4J09
Yarin adet günüm kasiklarimda 2 gündür hafif agri var ve cok halsizim pek beklentim yok aslında ama az once test yaptım silikte olsa bir çizgi var sanki. 4 ay önce kimyasal yaşamış biri olarak erken sevinmek istemiyorum ama inşallah bu sefer olmuştur
3E4J09.jpg

3E4J09.jpg
[/url][/IMG]
3E4J09.jpg
[/url][/IMG] Yarin adet günüm kasiklarimda 2 gündür hafif agri var ve cok halsizim pek beklentim yok aslında ama az once test yaptım silikte olsa bir çizgi var sanki. 4 ay önce kimyasal yaşamış biri olarak erken sevinmek istemiyorum ama inşallah bu sefer olmuştur
3E4J09.jpg
[/url][/IMG]
fotograflar gorunmuyor?

Kizlar merhaba, yumurtlama akıntısını gördükten sonra kaç gün içinde regl oluyoruz? 15 mi yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum

X