Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
InshAllah hamish olursun kuzum hepimizin dualari birbirimizle:))))))))
Amin bitanemmmm inşallah sende diğer aya hamile kalırsın kuzumm benim Rabbim emeklerimizi dualarımızı boşa çıkartmayacak hamile olmasan bile adet olman iyi bişey benim şimdi yine adet olmazsan ilaca başlıycam ve dahada geciktikce gecikicek napalım Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur inşaAallah :110::dua:

Amin bitanemmmm inşallah sende diğer aya hamile kalırsın kuzumm benim Rabbim emeklerimizi dualarımızı boşa çıkartmayacak hamile olmasan bile adet olman iyi bişey benim şimdi yine adet olmazsan ilaca başlıycam ve dahada geciktikce gecikicek napalım Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur inşaAallah :110::dua:
Aynen oyle kuzum Allah geciktiriyorsa guzelleshtiriyor:KK19:

Eşinin sperm değeri için keçi buynuzu pekmezi.eşim kullandı tavan yapdı resmen)))))sigara yumurta gelişimini engelliyor hemde eyer çoçupun olsa bile doğdukdan sonra astım hastası oluyor büyük ihtimalla.kadın güçlü bi varlıkdır parmak kadar şeye boyun eyğme tatlim)))
evet aldık pekmezini bide kurusunu aldık kaynatıp içiriyordum o pekmezi yemeyi tercih etti :)

Hiç dayanamıyorum artık hiç sanki hiç olmayacak gibi oluyor böyle çıktıkça şuan gözyaşlarıma engel olamıyorum oysa bu ay çok değişik hissediyordum kendimi içimdeki bu özlem bir ay daha artacak Allahım sen ağlayarak yalvaran kullarının duasını geri cevirmezsin burada bulunan arkadaşlarıma ve senden el açmış ağlayarak evlat isteyen bütün kullarına ve bana en kısa zamanda hayırlı imanlı sağlıklı evlat nasip et Ya Rabbim

X