Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
benimde kırmızılar geldi bir dahaki aya artık :KK43: bu ovulasyon testlerini deneyenler varmı ? ne kadar doğru sizce ben onun yerine regl bittiği günden itibaren gün aşırı denemeyi düşünüyorum. 1 gün ilişki 1 gün dinlenme gibi :) ovulasyon testi almama gerek yok diye düşünüyorum bu durumda sizce kızlar :)
Bende oyle yapacam vAllah zaten yumurtlasam tutar:)))

benimde kırmızılar geldi bir dahaki aya artık :KK43: bu ovulasyon testlerini deneyenler varmı ? ne kadar doğru sizce ben onun yerine regl bittiği günden itibaren gün aşırı denemeyi düşünüyorum. 1 gün ilişki 1 gün dinlenme gibi :) ovulasyon testi almama gerek yok diye düşünüyorum bu durumda sizce kızlar :)
Ben yuöurta takibi yaptıryorum canım geçem ay çatlamasına yetişemedik.bu ay günlerimi bildiğim için 14cü gün gidicem

Ben yuöurta takibi yaptıryorum canım geçem ay çatlamasına yetişemedik.bu ay günlerimi bildiğim için 14cü gün gidicem
bende dediğim gibi deneyeyim benim eşimin değerleride sınırda açıkcası bu duurmda uyguladığınız ve ya duyduğunuz bir kür var mı ? proxeed plus kullanıyor 1 haftadır doktor vermişti. sigarayı da bırakmamız lazım ama bir türlü bırakamadık :KK43:

bende dediğim gibi deneyeyim benim eşimin değerleride sınırda açıkcası bu duurmda uyguladığınız ve ya duyduğunuz bir kür var mı ? proxeed plus kullanıyor 1 haftadır doktor vermişti. sigarayı da bırakmamız lazım ama bir türlü bırakamadık :KK43:
Eşinin sperm değeri için keçi buynuzu pekmezi.eşim kullandı tavan yapdı resmen)))))sigara yumurta gelişimini engelliyor hemde eyer çoçupun olsa bile doğdukdan sonra astım hastası oluyor büyük ihtimalla.kadın güçlü bi varlıkdır parmak kadar şeye boyun eyğme tatlim)))

Bozuk qaliba.tarihe baksana

2020 tarih dün de aynısını yapmıştım o iyiydi. Neyse sağlık olsun bakalım başka test yapayım bu da dünkü test foto bugünden çizgi görüyor musunuz eşim ve ben gördük
73463678-E1AB-4809-855B-C64159245BC5.jpeg

X