nisan ayına umutlarını tasıyanların listesi

Yok oyle bırsey demıyorum zaten sen olması gereken zamanda yapmıssın ama test tarıhıne kadar bekleme dr bı baksın bıde hamılelık rıskının olabılıcegını nsoyle ona gore tedavı versın zaman ılerledıkce o kronıklesıp yogunlasır

ben istanbulda yeni sayılırım 2 yıldır burdayım o yüzden güveneceğim iyi bi dr da bilmiyorum. kararsızım nereye gitsem diye..sanırım sende istanbuldasın.. netten de araştırıyorum işte

Canım bende senın gıbı ıkı sene olcak ıstanbulda olusum ozel sıgortan falan varmı ben bahcecı klınıgıne gıdıyorum

ben emekli sandığına bağlıyım sarıyer beşiktaş civarı olabilir işte bakıyorum..... ya bende o problem bildim bileli var tedaavi oluyorum tekrarlıyor yine bıktım artık.... bahçeci kliniği ne taraftaki

Teksen Çamlıbel besıktastaydı sanırım jınemed hastanesı ıyı bı dr .....bahcecı klıngı nısantasında alman hastanesıyle ortak calısıyorlar

sağol yaren inşallah en kısa zamnda gidebilirim çünkü hafta içi çalıştığım için pek zamanım olmuyor

Tamam canım sen ıhmal etme kafana gore ılacda kullanma cunku gebelık rıskı soz konusu

ıyı kadın dogumcular var teksen camlıbel ıyı bı kadın dogumcu mustafa bahcecı ve amerıcan hastanesınde bulent urman ben bunlara gıttıgım ıcın bunları bılıyorum teksen camlıbel harıc yanı baska bı yer bılmıyorum

Ben bugün test yaptım negatif daha günüm var ama inanasım gelmiyor ( yumurtlama gününü tutturdum ama olmıcak bu iş galiba (
Çok canım sıkkın çıksa şimdi çıkardı. Çoğunluk günler önceden öğrenmiş idrar testinde.

sağol yarencim valla moralim çok bozuk 3 aydır uğraşıyoruz bebek için. şimdide bu dert çıktı yaaa senağlama

Canım keske hersey bu ufacık gıbı bı sorun olsa canım benım sıkma canını benım temmuzda ıkı sene olacak ustune bı asılamam olumsuz gectı ama hala ınatcıyım cunku bende sende onlarda dunyanın en sabırlı anne adaylarıyız

DUNYANIN EN SABIRLI ANNE ADAYLARI
.1)psilokum.....1......NİSAN hihoyyyt

2)KARDELN.....1.....NİSANhihoyyyt

3)D.E.S.İ.R.E....1....NİSANhihoyyyt

4)MANANUR.....1.....NİSANhihoyyyt

5)sidelya_81.....2....nisanhihoyyyt

6)had.......2......nisanhihoyyyt

7)BEYAZGELINCIK....3.....NİSANhihoyyyt

8)merseray.......4.......nisanhihoyyyt

9)esrtml....4....nisanhihoyyyt

10)NİSABEYZA....5...NİSANhihoyyyt

11)evo81.....5.....nisanhihoyyyt

12)tektanem.......6.....nisanhihoyyyt

13)CHRİSTİAN_LOUBOUTİN......6.....NİSANhihoyyyt

14)DERYADERYA.....7......NİSANhihoyyyt

15)cıcekcık........7.........nısanhihoyyyt

16)srnrc......7......nisanhihoyyyt

17)BABYLOVE......7.......NİSANhihoyyyt

18)hamura.......7.....nisanhihoyyyt

19)eslemim....7.....nisanhihoyyyt

20)eylem eylem......8......nisanhihoyyyt

21)elifyaren.....8.....nisanhihoyyyt

22)realnese......8......nisanhihoyyyt

23)babygame.....8.......nisanhihoyyyt

24)BRC1769......9......NİSANhihoyyyt

25)Dilşahım......9......nisan hihoyyyt

26)umut31.......12....nisanhihoyyyt

27)daisy84.........12.....nisanhihoyyyt

28)nagıhan.........13........nısan hihoyyyt

29)ummahan_d.......13....nisanhihoyyyt

30)prettybaby.....13......nisanhihoyyyt

31)my_lıttle......14.....nısanhihoyyyt

32)tırtıl klebek......14......nisanhihoyyyt

33)samyelım......14.....nisanhihoyyyt

34)BUMUYANİ....15.....NİSANhihoyyyt

35)TUNESAR....15....NİSANhihoyyyt

36)sweetbaby...15....nisanhihoyyyt

37)acier......16......nisanhihoyyyt

38)der_35....18......nisanhihoyyyt

39)kuskonmaz.....18.....nisanhihoyyyt

40)nehir67.......19.....nisanhihoyyyt

41)berfe.......20......nisanhihoyyyt

42)kestane.......21......nisanhihoyyt

43)fatmazehra......21.....nisanhihoyyyt

44)sweet33......24.....nisanhihoyyyt

45)demet_yaren......25....nisanhihoyyyt

46)GİZEMX......25......NİSAN hihoyyyt

47)white_rose23........26......nisanhihoyyyt

48)DALİA.....27.....NİSANhihoyyyt

49)hpthoney.....27.....nisanhihoyyyt

ARKADASLAR SADECE ADET TARTIHLERINIZI YAZIN BEN EKLIYORUMMMMMM

Son düzenleme:
seni soru yağmuruna tuttum kusura bakma yaren. ama çok sağol yaa yardımcı oldun. ben de 2 yıllık evliyim geçen ay sadece ultrasaon muayenesi oldum. bende p.k.o vardı o yüzden oldum.. dr. durumun iyi olduğunu ve 1 yıl tedavisiz denemem gerektiğini söyledi. ama hormon tahlilleri vs. yapmadığı için içim rahat etmedi en kısa zamanda dr. gideceğim belki buraya yenii açılan acıbademe giderim. inşallah sorunlar biiter.. en kısa zamnada hepimiz o güzel haberi alırız arkadaşım

Ben pco var bu nedenle zaten hem ıgne tedavılerı hemde asılama oldum ama olmadı hsg cektırdım rahım fılmı oda temız cıktı sımdı bıraktım tedavıyı ve bıraz kendım dogal denıcem ekıme kadar olmazsa bayramdan sonra tup dusunuyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…