nisan ayına umutlarını tasıyanların listesi

canım bence bir dr'a gidip sende eşinde muayne olun, biz 9 aylık evliyiz ve hiç korunmamamıza rağmen olmuyordu geçen ay dr a gittik, bende herşey normal çıktı ama eşimde sperm hareketliliği ve morfoloji çok düşük çıktı, dr doğal yoldan şansımızın çok az olduğunu söyledi bu ay klomen kullandım ama ümitlenme çok zor dedi, bidaki ay rahim filmi çekilip ondan sonraki ayda aşılama yapılacak dedi. o yüzden demem oki belki bi sorun varsa tedaviye başlarsınız boşuna zaman kaybetmiş olmassınız, ben şimdiye kadar neden gitmedim diye kendime kızıp duruyorum, herşeyin hayırlısı diyorum artık, kendimi çok üzüyorum,eşim de doğal olarak ben üzülünce üzülüyor. artık hayırlısı böyle herhalde deyip teselli bulmaya çalışıyorum çok kötü bir psikoloji bu allahım tez zamanda hem bana hem de buradaki tüm isteyen arkadaşlarımıza bu mutluluğu yaşatır inşallah..

canım benıde ekledıgın ıcın tsk ederım
ben ılk bebegımı 13.haftasında kalbının durması sonucu kaybettım
aradann 5 ay gectı cok uzuldum
2 aydır korunmuyoruz umarım cok bekletmeden gelır melegım
ve ıns bekleyen tum arkadaslarıma gelır meleklerı

kızlar ben de nisan ayından umutluyum beni de eklermisiniz listenize. 15 nisan. ben bu ay iğne kullndım yumurta gelişimi için. yumurtalırmın gelişim iyii gidiyo şuan.umarım Allah nasip eder.

cnm ben gecen yıl kürtaj oldum boş gebelikten. bu yıl da malesef dış gebelik gecirdimsenağlama

canım bende üç ay önce geçirdim 5 yılın ardından hayırlısı bölemiş kürtaj oldum dr sölediği sürede düşmedi ve hastanede oldum bu ay umudum vardı dün kırmızı kartı gördümm ben çok istiyorum yaaaaaaaaa bebek kafayı yicem bebkle offff oooooooooooooooofffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

DUNYANIN EN SABIRLI ANNE ADAYLARI

5)sidelya_81.....2....nisanhihoyyyt

6)had.......2......nisanhihoyyyt

7)BEYAZGELINCIK....3.....NİSANhihoyyyt

8)seventh.......3......nisan...hihoyyyt

9)merseray.......4.......nisanhihoyyyt

10)esrtml....4....nisanhihoyyyt

11)NİSABEYZA....5...NİSANhihoyyyt

12)sevo81.....5.....nisanhihoyyyt

13)tektanem.......6.....nisanhihoyyyt

14)CHRİSTİAN_LOUBOUTİN......6.....NİSANhihoyyyt

15)DERYADERYA.....7......NİSANhihoyyyt

16)cıcekcık........7.........nısanhihoyyyt

17)srnrc......7......nisanhihoyyyt

18)BABYLOVE......7.......NİSANhihoyyyt

19)hamura.......7.....nisanhihoyyyt

20)eslemim....7.....nisanhihoyyyt

21)eylem eylem......8......nisanhihoyyyt

22)elifyaren.....8.....nisanhihoyyyt

23)realnese......8......nisanhihoyyyt

24)BRC1769......9......NİSANhihoyyyt

25)Dilşahım......9......nisan hihoyyyt

26)umut31.......12....nisanhihoyyyt

27)daisy84.........12.....nisanhihoyyyt

28)nagıhan.........13........nısan hihoyyyt

29)ummahan_d.......13....nisanhihoyyyt

30)prettybaby.....13......nisanhihoyyyt

31)my_lıttle......14.....nısanhihoyyyt

32)tırtıl klebek......14......nisanhihoyyyt

33)BUMUYANİ....15.....NİSANhihoyyyt

34)TUNESAR....15....NİSANhihoyyyt

35)sweetbaby...15....nisanhihoyyyt

36)acier......16......nisanhihoyyyt

37)der_35....18......nisanhihoyyyt

38)kuskonmaz.....18.....nisanhihoyyyt

39)nehir67.......19.....nisanhihoyyyt

40)berfe.......20......nisanhihoyyyt

41)kestane.......21......nisanhihoyyyt

42)demet_yaren......25....nisanhihoyyyt

43)GİZEMX......25......NİSAN hihoyyyt

44)white_rose23........26......nisanhihoyyyt

45)DALİA.....27.....NİSANhihoyyyt

46)hpthoney.....27.....nisanhihoyyyt

ARKADASLAR SADECE ADET TARTIHLERINIZI YAZIN BEN EKLIYORUMMMMMM

Son düzenleme:
na<gıhan canım cok sagol bılgılendırdıgın ıcın bugun yıyemedım zaTEM DUN OKADAR COK YEMISTIM KI BUGUN YIYEMEDIM

arkadaşlar benmde beklenen adet tarihim 7 nisan. insallah bu ay tutar. benide ekler misiniz lütfen?

Hayır canım kist illa adet gecikmesi yapmaz hatta hiçbir belirti bile vermeyebilir.ben kist nedeniyle ameliyat oldum 11cm olana kadar farketmedim adetlerim düzenlidir.aama son ay aşırı ağrım olmuştu oyüzden dr.a gidince öğrenmiştim kist olduğunu ve acilen ameliyat oldum ne olduğunu bile anlamadan.
bence git dr.a hormonlarını ölçtür ve ultrasona gir bakalım erken kalkan yol alırmış:1rolleyes: ben hiç denemeye başlamadan hormon tahlili yaptırdım mesela.inş. bir sorun çıkmaz ve hepimiz en kısa zamanda bebeklerimize kavuşuruz:Saruboceq::CüvCüv:hihoyyyt

bu ayda boş geçti umutlarım nisan ayına kaldı <<<<24 nisannnnn>>>>

demetcim önemli değil senin sağlığın önemli çocuk isterken başka puroblem çıkmasın inşallah buay herkes hamile kalır liste çoğalmış bengeldiğimde kimse olmuyor canım sıkılıp çıkıyorum ondansonra herkez geliyor oooff ya hee arkadaşlığımı kabül etmedin mesajı görmedinmi canım

arkadaşlar 7 nisanda da adet olursam gidicem doktora. ama ne dicem?:sm_confused: 6 ay daha erken 1 sene olunca gelin derse ... yada 8 ay oldu falan mı diyiim bi akıl veriiinnn...::teselli: iyiki varsınız hepinizi çok seviyoruma.s.

arkadaşlar 7 nisanda da adet olursam gidicem doktora. ama ne dicem?:sm_confused: 6 ay daha erken 1 sene olunca gelin derse ... yada 8 ay oldu falan mı diyiim bi akıl veriiinnn...::teselli: iyiki varsınız hepinizi çok seviyoruma.s.

cnm benim 9 ay oldu evleneli ama dr a bir yıl dedik:))))

tamam cnm bizde 9 ay falan diyelim ya birde alttan muayene ediolar mı
evet bende ilk defa muayne oldum zaten, öncelikle adetin 3.günü git hormon testi yapıyolar,daha sonra eşindende sperm testi isterler. adetin bittikten sonra alttan muayne ediyor, ama ben klomen kullandığım için sadece yumurta takibi için alttan baktı..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…