🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Ay hadi bakalım benim yumurta sönmüş önceki adetten kalmış meğersem regl olmadan 14 mm gelişmişti ama sağlıklı olması tabi 28gün gecikme üstüne. İnş yenisini oluşturur vücudum

Eklentiler

• 20230405_124335.jpg
    31 KB · Görüntüleme: 46
Canım femara klomene göre daha etkili diyorlar inşallah hakkında hayırlısı olsun

Yani okuduğuma göre heryerde çok araştırdım klomen sağlıklı sağlıksız yumurtayı büyütüyormus femara sağlıklı olanları tabi ne kadar doğru bilemem bende bu ay femara kullandım adetin 5. Günü başlayıp 5 gün 1 tane sağda 18mm yumurtam oluştu bugün ignemin 5. Günü daha :)

Canım ne yaptın bugün doktora gidecektin aklımdasın:)
Gittim kuzum. 14 mm olan yumurtam gül gibi solmuş. Patlamış futbol topuna benziyordu 8 mm kalmış. Ama şöyleymiş adet olmak için duphaston verilmişti ya o geliştirmiş bunu, vaktinde de olmadığı için sağlıksız olması normalmiş sanırım. Haftaya çarş bir daha çağırdı yeni bir yumurta gelişmesini bekliyorum dedi. İçerde büyümesini beklediğimiz yumurtalar da hep 8 10 mm birsürü yumurta var. Bakalım kendiliğinden büyüyecek mi. Büyümezse adet sonrası klomen vs başlanacakmış. Biraz üzüldüm tabi ama çaresi var sonuçta Allah nasip ettikten sonra tedavi bahane. He bir şey daha öğrendim klomen tarzı ilaçlar hormon değilmiş bizim doğal hormonlarımızı daha iyi çalışması için tetikliyormuş. O yüzden sağlıylıymış. Ama tabi her zaman en sağlıklı olan en doğal olanıdır. Bir de dedi ki uzun süreli yaşanan (benimki gibi 28 gün gecikme) 2 3 ay yumurta gelişimini etkilermiş şu an yaşananlar olumsuz olsa da doğalmış. Hatırladıklarım bu kadar bir de bana dedi ki ( yumurtanın adet olmak için kullandığım duphastondan mı geldiğini sormuştum) sen bu işi böyle detaylı nasıl çözdün araştırıyorum dedim. Kk sağolsun

Ahaha senin yumoşlar inatciii çıktıiiii aynen öyle herseyin caresi var geç olsun güç olmasın ilaçlar saolsun doktorun iyi sanırım güzel ilgilenmiş çok sevindim. Adet sonrası artık sende aramıza katılıyorsun demeekkk

Sen ne yaptın canım
Ahahahhaha ay ben hiçbirşey gerçekten gram ne belirti ne bisey ahah yarın iğne günüyle birlikte 6. Gün ben iğne gününü de sayıyorum zaman çabuk geçsin diye hahahah paranoyak oldum yarın artık Bi test alıp yapıcam bu hcg vücudumda var mi yok mu diye çünkü hiç belirti yok

Aynen bi doğal olarak tanıyalım demişti doktor tanıyoruz bakalım baya doktor gezdim gibi oldu ya bu son adet dönemimde. 4. Doktor ve şimdi bayıldım tabi bakalım zamanla ne olacak ya bi yandan da klomen vs sucak bakıyorum belki ikiz olur ha ne dersin

Sen içten içten ikiz istiyorsun benceee tedaviyle hamile kalanlarda ikiz daha fazla ama Allah gönlüne göre versin

İğne etkisi bitmiş oluyor mu acaba 6 günde. Ben de kendime ait veri toplamak için ovu test de yapıyorum. Balonum sönerken ne oluyor sonra ne olacak, diğer aylar belki testlerle anlarım kendimi diye düşündüm ama bu da bi manyaklık belirtisi sanırım testini bana da at

Sen içten içten ikiz istiyorsun benceee tedaviyle hamile kalanlarda ikiz daha fazla ama Allah gönlüne göre versin
Tedavi dediğin çaylama iğnesi mi. E istiyorum tabi ama başıma gelecekleri tecrübe etmediğim in bilmiyorum tabi hayırlsıı inşallah

Aslında bitmez 10. Gunce anca geçiyor ben iğneyi mi yapamadım be yaptım bilmiyorum haha insanların göğsü kasıklari karnı heryeri ağrıyor ben rutin hayatıma devamke

Evet yumurtaliklar ilaçla uyarılıyor ya belki de ilaçlar sayesinde 2-3 yumoş oluşuyor bide catlatma ignsi sonrası ikisinin döllendiğini düşün oldu bu iş
Kalbim sulandı evet o zaman muhtemelen tedaviye başlayacak bu ay bi bitsin de bakalım inş gerek kalmaz bebişleniriz

Aslında bitmez 10. Gunce anca geçiyor ben iğneyi mi yapamadım be yaptım bilmiyorum haha insanların göğsü kasıklari karnı heryeri ağrıyor ben rutin hayatıma devamke
Belirti olsa bi dert olmasa bi dert bu işte de ha dimi. Olsa deriz psikolojik mi, olmasa deriz niye yok aslında belki bebişin var ama sana rahatlık vermek istiyor

Klomen kullandın mı peki canım daha once, femaraya ilk başlangıcın mı bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…