Nisan Anneleri Kilolar Ne Alemdeeee

slm ben yeni üye ve nisan annesi olarak başlıklar dikkatimi çekti.bende aldığım kilolardan bahsedeyim pekde bahsedilecek yanı yok ama yinede değer bebişim için.kız annesi olarak 27+3 günlük ve aldığım kilo 8 kilo. 57 iken başladım ve hiç lilo vermeden şuan 65 kilodayım umarım böyle gider şimdilik iii yim yada kendimi teselli ediyorum .neyse şimdilik bu kadar. bu yoldaki arkadaşlarla yola devam nisana kadar

benım doktorum kılolara cok kızıyor ama24 haftadan sonra alıyorsun

27+1 ve 10 kilo almisim sözle 12 kiloyla bitirecektim hamileligi ama evdeki hesap carsiya uymadi 15 bitirsem sükredecem...

17. haftamızdayız 2 kilo aldık
benim öyle aman aman iştahım yok,umarım açılır.

biz 20. haftadayız ve 3.600 gr. aldık şimdiye kadar,
ama 2 gündür mütiş iştahım arttı

22. haftadayım ve 4 kilo 200 gr aldık kuzumla tabi bunun 500 gr falan kuzucuğuma gerisi bana

23. haftadayım ve rekor kilomu aldım,4 kilo 900 gr olmuşum yani bu hafta 700 gr. almışım.

24. haftadayım ve 5 kilo 200 gr. olduk,cumartesi dr a gittik 635 gr oğluşuma ait:)

25. haftadayım sabah tartıldım 5 kilo 100 gr. çıktı,bu hassas tartılar bazen sapıtıyo galiba,

27. haftadayım ve 5 kilo 900 gr. geliyorum

doktorum ayda 1,5 kilodan fazla almicaksın dedi:KK43:

merhaba ben kızıma hamıleyken doktor 12 kılo almamı soyledı ve ben 30 kılo aldım fakat dogumdan sonra kıloların çoğu bana kaldı DIKKAT fazla kılo almayın

ay benım doktorum kızıyor canım nasıl aldın o kdar kılo

kilo almak kadar kolay bişe yok ki kibela:))
non stop yersen 30 da alırsın 35 de
gerçi biraz da iştahla alakalı bir durum bu

Valla kizlar dun tartildim suan 27 haftadayim ve 9 kilo almisim.Nasil aldim anlamadim yani.Aburcubur yok cerez yok tatli yok ama yinede kilo aliyorum.Anlamadim gitti valla.Insallah bu hizla gitmem yoksa kotu olcak :çok üzgünüm:

ya bende dıkkat edıyorum alıyorum bunyeyle alakalı herhalde

26+5 teyim, 5 kilo almışım.Ama ben baştan kilo fazlasıyla hamile kaldım,almamam lazım.Bebiş de 989 gr.
Doktorum bundan sonra bebek daha hızlı büyüyyecek dedi.Ben de sanırım ben de büyüyeceğim dedim:)

26+5 teyim, 5 kilo almışım.Ama ben baştan kilo fazlasıyla hamile kaldım,almamam lazım.Bebiş de 989 gr.
Doktorum bundan sonra bebek daha hızlı büyüyyecek dedi.Ben de sanırım ben de büyüyeceğim dedim:)

gayet ii giiyosun tebrik ederim canım

Valla kizlar dun tartildim suan 27 haftadayim ve 9 kilo almisim.Nasil aldim anlamadim yani.Aburcubur yok cerez yok tatli yok ama yinede kilo aliyorum.Anlamadim gitti valla.Insallah bu hizla gitmem yoksa kotu olcak :çok üzgünüm:

Aynen canım ya kafayı yicem resmen kilo almayanlara imreniyorum bende bugün 26+5 oldum tam 10 kilo oldu artık tartıya çıkmaktan bıktım. Ama gerçekten ben normalde daha fazla yiyen birisiydim ve hiç kilo almazdım şimdi ne oluyor anlamıyorum ekmek makarna pilav yersem bile 1-2 kaşık yiyorum tatlı canım hiç istemiyorum. sadece sabah kahvaltılarında 2-3 dilim kepek ekmeği yiyorum öğlen sebze salata yoğurt, akşamları et, tavuk, balık tan birini salatayla yiyorum. aralarda meyve yiyorum ama neden kilo alıyorum bu kadar hızlı en fazla kilo alacağım dönemler beni bekliyormuş herkez öyle diyor. Kızım sağ salim doğsunda artık başka birşey istemiyorum.

:teytey:kızlar bende 30 hafta oldum ne buldum yiyorum.10 kilocuk aldım umarım 13 14kiloda tamalarımşakkıdı

fazla kılo almadın canım dıkkat edıyormusun beslenmene

kızlar ben de 7 kilo almışım
her geçen gün ağırlaşıyorum
daha 27+1 ,
son aylar ne yapacağız merak ediyorum:KK43:

cok almadın canım.....bebıs buyuyor ondan canımmm

kızlar ben 12 kilo aldım ama 47 ile hamile kaldığım için öyle çok kilom yok görünürde hele arkadan bakan hamile demez o yüzden herşeyi yiyiyorum yarasın oğluşuma...

X