Nisan Anneleri Kilolar Ne Alemdeeee

24 haftalik hamisim 6 kilo aldim.Ben buna cok diyordum yav kizlar simdide azmi acaba diye endise etmeye basladim !!!

24 haftada 6 7 arası normal dedı doktorum bundan sonrakı haftalarda cok alınıyor ıstesende ıstemesende

arkadaşlar 27. haftaya kadar 7 ile 10 kilo almak normalmiş.ben 9 kilo aldım.bu arada bugün 26 haftam bitti.

24 haftalik hamisim 6 kilo aldim.Ben buna cok diyordum yav kizlar simdide azmi acaba diye endise etmeye basladim !!!

6 kilonun neresi az güzelim endişelenme
ben 24+5 teyim 5 kilodayım gayet iyi bence
önemli olan bebeğin gelişimi

Ben de 27. haftanin icindeyim, 9 kilo aldim simdiye kadar...

Öykü :dance:

Kizlar ya ben bu siralar cok fazla yemeye basladim yani tok bile olsam canim o an birsey cektiyse yiyorum.Yani nerdeyse midemin siskinligi gobegime yakin oldu.Artik dikkat etmeye baslicam olmuyo yoksa cok fazla kilo alicam.

valla benimde gece çok açılıyor iştahım yatana kadar yiyiyorum...

Çok üzgünüm çoook arkadaslar yazılarınızı okuyunca ozendım valla,ben tam 15 kilo aldım,fazla yemememe rağmen almaya devam ediyorum ALLAHTAN boyum uzun pek fazla fark edılmıyor psikolojim cok bozuk, bebeğim sağlıklı olsunda kilolarımı veririm insallah diyorum ama sanki hep bu kiloda kalıcakmısım gıbı geliyo aranızda cok kılo alıpta dogum sonrası verenler varmı lütfen beni rahatlatın kızlar... hepinize ALLAHTAN saglıklı hayırlı evlatlar diliyorum....

selam kuboss...
bende birinci hamileliğimde çok kilo almıştım.doğumdan sonra verdim.bunda 9 kilo aldım şimdilik.bence istersek bu kilolarımızı verebiliriz.

tesekkür ederim emine insallah dediğin gibi olur verebiliriz hoscakal

Çok üzgünüm çoook arkadaslar yazılarınızı okuyunca ozendım valla,ben tam 15 kilo aldım,fazla yemememe rağmen almaya devam ediyorum ALLAHTAN boyum uzun pek fazla fark edılmıyor psikolojim cok bozuk, bebeğim sağlıklı olsunda kilolarımı veririm insallah diyorum ama sanki hep bu kiloda kalıcakmısım gıbı geliyo aranızda cok kılo alıpta dogum sonrası verenler varmı lütfen beni rahatlatın kızlar... hepinize ALLAHTAN saglıklı hayırlı evlatlar diliyorum....

Bende aynı endişelere sahibim hayatım boyunca 52 kilonun üzerine çıkmadım her zaman zayıf sayılabilecek kilodaydım.Şimdi ise kiloları nasıl aldığımı anlayamıyorum 24+1 olduk bugun yaklaşık 8-9 kilo aldım inşallah son aylarda fazla almam. Ama kızım için herşeye değer. İnşallah aldığımız kiloları emzirme döneminde veririz.:içelim:

YA BEN 27.HAFTAMDAYIM. BU İLK HAMİLELİĞİM. SADECE 4 KİLO ALDIM. ÇOKMU AZ ACABA. Bİ SORUN YOKTUR İNŞALLAH..

17. haftamızdayız 2 kilo aldık
benim öyle aman aman iştahım yok,umarım açılır.

biz 20. haftadayız ve 3.600 gr. aldık şimdiye kadar,
ama 2 gündür mütiş iştahım arttı

22. haftadayım ve 4 kilo 200 gr aldık kuzumla tabi bunun 500 gr falan kuzucuğuma gerisi bana

23. haftadayım ve rekor kilomu aldım,4 kilo 900 gr olmuşum yani bu hafta 700 gr. almışım.

24. haftadayım ve 5 kilo 200 gr. olduk,cumartesi dr a gittik 635 gr oğluşuma ait:)

25. haftadayım sabah tartıldım 5 kilo 100 gr. çıktı,bu hassas tartılar bazen sapıtıyo galiba,

kızlar 24-28 arasi 6-10 arasi almak normal. 28-32 arasi 8-12 arasi normal degerlermis benim doktorum bi liste verdi bana ben 28 olmak uzeeyim 8 kilo aldim doktor tam kivamındasın dedi.

Merhaba anneler,

Bende 27+1 deyim ama şuana kadar 9 kilo aldım...55 den 64 e..:KK43:( boy da yok..:KK43:( anlayacağınız kocaman oldum..:)) hele göbeğim..:)) ama olsun doktor sadece 1 kilo fazlan var dedi...kızım sağlıklı olsun da...nasılsa veririz...

masallah size ne diyim, ben 58 kiloyla hamile kaldim simdi 72 kiloyum. Tam 14 Kilo aldim. Doktorum hersey normal diyor ama bana öyle gelmiyor. Daha 11 haftam var doguma ama galiba esimin kilosunu bile gececem. Kendimi ayni penguenler gibi hissediyorum. Mantomun alt dügmeleride kapanmiyor. Niye ben bu kadar aldim

minecim bende eşime senin gibi diyorum.penguen gibi yürüyorum diye.bizim buralarda kar var şimdi.kayıp düşmemek için aynı penguenler gibi yürüyorum:)

minecim hic uzulme, insallah dogum sonrasi aldigimiz gibi vercez bu kilolari. onemli olan bebislerin saglikli olmasi. bosuna denmemis ya cennet analarin ayakalrinin altindadir diye.:)

X