Nisan Anneleri Kilolar Ne Alemdeeee

Bende canim 22 haftaya geldik 5 kilo almisim tartiya cikmak istemiyorummmm :KK43:((

annişçim sende benim gibi takıntılımısın yaa naparsam yapayım aldığım kilolar beni ürkütyoo.. bi taraftanda kendimi kontol edemiyorum yani hiç denemedim bişeylermi yapsak yokmu bunun bir püf noktası.. yani hem bebeğim sağlıklı olsun istiyorum hemde kilo almak istemiyorum sanırım abur cubur lüksümü bırakmalıyım herşeye rağmen sadece bebeğime yararlı şeyler yemeliyim ama nasıl

elmasekeri canim valla bende oyleyim.Kilo aldikca tartiya cikmaya korkuyorum.Ben fazla abur cuburda yemiyorum yani.Meyve agirlikli besleniyorum.Ama sanirim yemegin dozunu kaciyorum midem cok buyudu yaa :KK43:(( valla bazen aklima dusmuyo degil rejim ama en son doktora gittigimde bebegim 307 gr ayni haftalardaki arkadaslarin bebisleri sanki daha kiloluydu.Ondanda kortum sanirim simdi tutmuyorum kendimi yiyorum ama sadece yemegi fazla yiyorum abur cubur az.Bakalim ne olcak valla kizim icin herseye raziyim ama hamileyim diyede devamli yiyecem diye kendimi sartlamamaya calisiyorum.Umarim ideal kiloyla dogumu yapariz bacimm.

arkadaşlar ben 1.68 boydayım.50 kilo iken hamile kaldım,çok koşuşturmalı bir işim vardı,sigarayı bırakmam ve işten ayrılmam,evde internet ve tv dışında bişi yapmamam,bayağı kilo almama sebep oldu.şu anda 28 haftalık hamileyim ve 65 kiloyum ve vücut ısım dengelendi eskiden üşürdüm.Gittikçe güzelleştiğimi söylüyorlar, çatlağım henüz yok.Doktorum 68 kilo ile doğumu bitireceğimi söylemişti.Ama kilo konusunda merak etmeyin arkadaşlarım 30 kilolar alıp diyet yapmadan emzirme ve bebeğe koşturmayla ilk 4 ayda verdiler.bu arada sezeryan la doğumun kilo alıp vermeye hiçbir ilgisi yok.bazı arkadaşlar sezeryanla doğurursan kilo veremeyeceğini sölüyo.tüm arkadaşlarım sezeryanla yaptı,hepinizi çok öpüorum.

valla canımm benim kurbağacık 22.haftada 514 gramdı o ii ama ben maşallah.. spor düşkünü biriyim o yüzden en büyük hayalim bir koşu bandına sahip olmaktı geçen sene almıştım nihayet..tek güvendiğim o sanırım doğumdan sonra çok işime yarıycak en azından bi kondüsyon bisikletine sahip olursan belki daha rahat verirsin sende.. hadi bakalım kızlar bebişlerle ne kadar spor yapabiliriz bilmem ama anniş adayı sana tavsiye ederim sanırım düşüncelerimiz aynı çünkü....

17. haftamızdayız 2 kilo aldık
benim öyle aman aman iştahım yok,umarım açılır.

biz 20. haftadayız ve 3.600 gr. aldık şimdiye kadar,
ama 2 gündür mütiş iştahım arttı

22. haftadayım ve 4 kilo 200 gr aldık kuzumla tabi bunun 500 gr falan kuzucuğuma gerisi bana

buraya her yazdığımı bir topikte toplayacağım böylece kilo takibmi yapmış olurum:)

Canim Herşeyi Yemek Istiyor Kizlar Kitliktan çikmiş Gibiyim Vitaminlerden Mi Acaba Hiç Karnim Doymuyor Ben De 5 Kilo Aldim Birde Haraketsizlik Te Var Koca Gün Oturuyorum Masa Başinda Doğumdan Sonra Vericez Ne Yapalim

kilo almak beni çook mutlu ediyor çünkü hamile kaldığımda 47 kiloydum yani oldukça zayıf ama şimdi 55 oldum çok kilo fazlalığım yok karnım gittikçe büyüyor,oğlan için sivri karın derler gerçektende öyle herşey güzel gidiyor merakla oğlumu bekliyoruzzz.

Merhaba

Ben 1 aylıkken 51 kilo
3 aylıkken 53 kilo
4 aylıkken 57 kilo ve
21 haftada ise 61 oldum doktorum vitaminlerimi kesti yemenden kesme ama dikkat et normal değil sonlara doğru zorlanacaksın dedi ne yedimde aldım anlamıyorum ama sanırım hamurişi yüzündendi sabahları kahvaltı edemediğim için işe gelince poğaça-açma vs yiyorum onları kestim.

kızlarr bende 24 haftalık hamileyim 5 kilo aldım ee oğluşum için değer dimi:))

ben 23 haftalık oldum ve 6,500 gr aldım. Bu haftalarda 6-8 kg arası alınması gerekiyormuş. Bende kilo konusunda takıntılıyım ama takıntı yapmak işe yaramıyor kilo almak engellenmiyor. Ne yapalım hayatımızda en zevkli kilo almanın tadını çıkaralım kızlar, boş verelim bunları olmaz mı?

22. haftadayım ve 4 kilo 200 gr aldık kuzumla tabi bunun 500 gr falan kuzucuğuma gerisi bana

23. haftadayım ve rekor kilomu aldım,4 kilo 900 gr olmuşum yani bu hafta 700 gr. almışım.

kızlar bende 26 haftalıgım 7 kılo aldım. doktorum haftama gore sadece 1 kılo fazlalıgım var dedı benı tebrık ettı... ohhh mutlu oldummmm

ben şuan 23 haftalığım 48 ile başladım ve şuan 55 olmuşum haftada 1 kilo almaya başladım valla

23. haftadayım ve rekor kilomu aldım,4 kilo 900 gr olmuşum yani bu hafta 700 gr. almışım.

24. haftadayım ve 5 kilo 200 gr. olduk,cumartesi dr a gittik 635 gr oğluşuma ait:)

Selam kızlar,
24+4 ken doktora gittim,5 kilo 100 gram almışım bunun 790 gramı oğluşum:)

25 haftalığım toplam 10 kilo aldım 47 den 57 oldum.

24 haftalıgım 7 kılo aldım ...doktorum normal dedıı

X