Nisan Anneleri Kilolar Ne Alemdeeee

ay ben 28 haftadyım 9 kılo aldım bende dıkkat edıyorum ama alıyorumm..

artık ne kadar dikkatte etsek alıcaz,
bence önemli olan sağlıklı beslenmek,
ben makarna pilav,hamur işi,ve tatlıdan tamamen uzak duruyorum bi de çerez.

ayrıca kibelacığım 9 kiloda çok normal
aşırı değil yani rahat ol
benim boyum 171, ve gebelik boyunca 11-15 kilo almam gerekiyomuş

kizlar 32. haftaya girdik cok sukur 10 kilo aldimmm. ama normalmisde sonum pek iyi gorunmuyor sanki ne dersiniz.

allahim butun kilolarimiz insallah bebislerimize yararrrrr. aminnnn

kizlar 32. haftaya girdik cok sukur 10 kilo aldimmm. ama normalmisde sonum pek iyi gorunmuyor sanki ne dersiniz.

allahim butun kilolarimiz insallah bebislerimize yararrrrr. aminnnn

gayet iyi canım maşallah:)
umarım hep bööle devam eder ve aldığımız kilolar bebişlere gider

Ya kizlar ben kilo vermeye basladim diyette oldugum icin.Peki cocuga zarari olurmu ya yada kilosunda bir problem :KK43:((

anniş adayı bebeğin gelışımı normal

sutunu yogurdunu .
haftada bır balıgını. vs yıyıyorsun degıl mı

anniş adayı bebeğin gelışımı normal

sutunu yogurdunu .
haftada bır balıgını. vs yıyıyorsun degıl mı

Evet canim hergun sebze corbasi iciyorum icinde butun sebzeler oluyo

sonra gunde yarim litre sut mutlaka

yogurt haftada 3 kez balik 1 kere et ve tavuk

ama az yedigim icin birde istemeye istemeye yedigim icin kilo alamiyorum aksine veriyorum.Sebzeler beni mahfediyo.Yarin tekrar kontrolum var diyetisyende bakalim ne diyecek kizacagi kesin cunku dikkat etsemde arada cikiyo.Allahim bana sabir ver ya rabbimm

canım beslenmene dıkat edıyorsan bebış kılo alıyordur

yarın haberleırnı beklıyorumm

dua ılee

bende son 1 aydır hiç kilo almamışım. 7 kilo aldım kaldım öyle.

En son doktordaki randevumdan bu yana 1 ay gecti ve ben hala ayni kilodayim.Onceden 6 hafta gecerdi randevularim arasinda ve gittigimde en az gene 3 kilo alirdim ama simdi bir hafta sonra randevum var ve ben hala ayni kilodayim.Bakalim bebegim ne durumda olucak.

anniş adayı senindemi şekerin yüksek çıkmıştı.benim yüksek dikkat edince diyetime sanırım oyüzden kilo almadım.ama kızımın maşallahı var

anniş adayı senindemi şekerin yüksek çıkmıştı.benim yüksek dikkat edince diyetime sanırım oyüzden kilo almadım.ama kızımın maşallahı var

Canim bende diyet yapiyorum ve umarim benim bebisimde senin bebegin gibi kilosu boyu yerinde olur.

kilolarınızı okuyunca eyvah napmışım diyorum 31 haftam 32 diyelim kısaca 12 kilodayım ve devam etmekteyim kilo alışına senağlamave tartıya çıkmaya korkar oldum:1ninca:

yerimsenibenBen de bugun itibari ile 32+2 deyim, 10 kilo aldim, 55 ile basladim, 65 oldum, ama vücudumda kilo yok, sanirim sadece bebege aldim, cunku hamilelik oncesi kiyafetlerim hala oluyor :)

kızlar hepinize bravo ben 31 hafta oldum ve toplam 14 kilo aldım doğumdan sonra uğraşıcam galiba

Dun diyetisyene gittim kadin tartti beni ve resmen kilo veriyorum ya almak yerine.Umarim bebisim etkilenmez.9 kilo aldim kaldim oylece yav.Aslinda iyi ama kilo vermek iyi degilki hamilelikte :KK43:

selam, ben henüz yeni üye oldum..32. haftadayız ve şu ana kadar 12 kilo aldım.

annis adayi sen kalbini ferah tut doktor kontrolundesin ne de olsa bilincsiz bisey yapmiyorsun ki sekerimm.

X