nisan annelerı buraya

Kızlar,bugün son doktor kontrolüme gittim:)oğluşum 3600 gram ve 52 cm olmuş.hastanede odamız ayrılmış,cuma sabahı erkenden sezeryana alıcaklar..çok heyecanlıyım..

violaa gözün aydın canım son 2 gününüz ne güzel
buarada maşallahhhh yakışıklı oğluşuna kocaman olmuş annesi
allah hepimizin meleklerini nazarlardan korusun sağlıkla kavuşalım işallahh

Işıkcım,canım çok sağol..hepimiz sağlıkla kavuşalım yavrularımıza:)

Kızlar,bugün son doktor kontrolüme gittim:)oğluşum 3600 gram ve 52 cm olmuş.hastanede odamız ayrılmış,cuma sabahı erkenden sezeryana alıcaklar..çok heyecanlıyım..

slm cnm gözün aydın darısı bizim başımıza inş şimdiden geçmiş olsun svg.ler

Viola ben bile heyecanlandım son iki gün deyince:) inşallah herşey dilediğince gerçekleşir:)

VİOLACIM TEKRARDAN HAYIRLI OLSUN a.s.
ya kızlar ben hasta oldum burnum akıyo, çook halsizim, başım agrıyo , öksürüyorum bogazım agrıyoo :a015: ne oldu anlamadım. dogum yaklaştıkça çürüdüm resmen. valla dün gecede çok korktum kasılmalarım oldu ve sanki kızım aşagıya indi çıkacakmış gibi hissettim baya korktum eşimede söylemedim agrılarım sıklaşırsa haber veririm die allahtan 1-2 saat sürdü ve geçti. off hepsi üst üste geldi öksürüncede karın kaslarım kasılıyo inşallah tekrar başlamaz sancılarım ama napalım hayırlısı olsun hepimiz için a.s.

canım,çok sağol.sana da geçmiş olsun.kendine çok dikkat et..

oznurcum gecmis olsun aman dikkat et bol bol dinlen bebislerimiz bize asil dogdukdan sonra ihtiyaclari var. enerji toplamami gerek. kasilmalarin siklasilsa esine haber ver artik dogum haftasina girmissin sende

violacim iyi haberlerini bekliyoruz ne mutlu sana allah yardimcin olsun....

kizlar ben hala dogurmadim 40 haftam bitti offfff. yarin doktora gidicem hayirlisi olsun

ozyurt canım yaa ınsanlah saglıcakla bebısını alırsınn

yarın guzel haberlerle gel

violacim iyi haberlerini bekliyoruz ne mutlu sana allah yardimcin olsun....

kizlar ben hala dogurmadim 40 haftam bitti offfff. yarin doktora gidicem hayirlisi olsun

ÖZTURYU CANIM SENİNDE HAYIRLI HABERLERİNİ BEKLİYORUZ SENİN YARAMAZ RAHAT HERHALDE İÇERDE DIŞARIYA ÇIKMAK İSTEMİYOR sırnaşık şey

evet kizlar sormayin halimi isminin basina naz eklicez artik doktoru aradim yarin buyuk bi ihtimalle suni sanci deniceklermis ama sabah once bi kontrole gidicez ama hic heyecanli degilim sanki omur boyu dogmucakmis gibi geliyor bana..:))

CANIM SORMA BENDE HERAN DOGURCAM GİBİ GELİYOO KASILMALAR OLUYO AŞAGIYA BASI OLUYOO SENİNKİDE İİCE NAZLANIYOR VALLA :teytey:

evet kizlar sormayin halimi isminin basina naz eklicez artik doktoru aradim yarin buyuk bi ihtimalle suni sanci deniceklermis ama sabah once bi kontrole gidicez ama hic heyecanli degilim sanki omur boyu dogmucakmis gibi geliyor bana..:))

Canim valla senin kiz cok tembel cikti yav :)) yarin hemen haber ver bize tabi doguma almazsalar :)

Son düzenleyen: Moderatör:
OFFF KIZLAR OFFFFFFF BEN ÇOOK HASTA OLDUM YA YERİMDE DURAMIYORUM GRİP OLDUM ÖKSÜRÜKTE BAŞLADI BU DÖNEMDE ÖKSÜRÜK ÇOOK TEHLİKELİ KARIN KASLARINDA KASILMALARA YOL AÇIYO VE KORKUYORUM SANCIMA NEDEN OLACAK DİYE SON GÜNLERDE BU OLAMAMLIYDI NEYSE SİZİDE KNDİMLE BİRLİKTE ÜZMEYEYİM :a015::a015::a015:

Ay canim dikkat et bolbol dinlen ve C vitamini al meyve ye.Bende gecenlerde cok hastalandim dedim bu halde dogum olsa kesin olurdum diye cunku hal denen birsey kalmamisti.Zaten dogum yaklasti birde oksurdukce zorlar ayy canim ya.Allah yardimcin olsun guzelim.Cok dikkat et kendine.Ben cektim bilirim..a.s.

Ay canim ya valla ben kotu oluyorum burda ben 4 gun cektim ama Allah biliyo ne cektigimi istifra isal kramplar cok kotuydu resmen olucem sandim gucum kuvvetim kalmamisti.Allah yardim etsin canim valla devamli C vitaminli meyveler ye ihlamur ic sicak tut kendini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…