nisan annelerı buraya

SLM kızlar ben de nisan annesiyim 5 nisanda oğlumu kucağıma aldım.Allah herkese nasip etsin harika bir duygu...

aranıza yeni katıldım. bende bir nisan annesi olacağım inşallah.. bebişim 18+1 oldu ama daha cinsiyetini bilmiyoruz :))) çok utangaç benim bebeğim :)

Son düzenleme:
arkadaşlar bende nisan annesi olcam allah izin verirse aranıza yeni katıldım ve birşey sorcam hani şu bebişinizin kaç haftalık olduğunu gösteren çizelgeler varya ben onların nasıl yapıldığını bilmiyorum bana anlatırmısınız

merhaba
bir nisan annesi adayıyım nisan 20 gibi bir oğlum olcak. ben de tüm nisan anneleriyle görüşmek isterimmmm. hepinize sevgiler.

selam arkadaşlar,
bende nisan annesiyim ama benim nisan duru cuğum 29 nisan 2006 doğumlu
ne çok nisan dedim değil mi

2008 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2009 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin
Yaşamımızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerlçek dostluklar hep bizimle olsun ve yeni gelen yıl bize tüm sevdiklerimizle birliklte sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirsin:Saruboceq:
a.s.a.s.a.s.

TEMMUZ ANNESİ OLARAK TÜM ANNELERİN YENİ YILI KUTLU OLSUN....YENİ YILDA SEVDİKLERİNİZLE VE BEBEĞİNİZLE SAĞLIKLI HUZURLU MUTLU BOL KAZANÇLI BİR YIL SİZLERİN OLSUN....SEVGİLER.....a.s.:1hug::asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…