nisan annelerı buraya

ben bir temmuz annesi adayı olarak listenize bayıldım emeği geçen herkesin ellerine sağlık.
bazıları vaktinden erken doğum yapmış hikayelerini bilmediğim için merak ettim sezeryanla mı erken doğdu bu bebişler yoksa bi çoğunun yanında yazdığı gibi normal mi?

canım çokteşk edrim.buğün test yaptık 119,10çıktı acaba yarın değilde perş değer yükselmesi lazım ya acaba perşembemi yapmak daha uygun sizce?çok öpüyorum çok teşk edrm :)

slm nisan anne adayları bnde sizin gibi nisan annesi olacam inş çok az kaldı heyecan dorukda ALLAH yardımcımız olsunherkeze svg.ler.

bana msj yazan yok mu? yeniyim burda bu siteyi çok begendim ögrendigim şeyler beni rahatlattı anne adaylarına kolay dogum diliyorum. svg.ler....

bana msj yazan yok mu? yeniyim burda bu siteyi çok begendim ögrendigim şeyler beni rahatlattı anne adaylarına kolay dogum diliyorum. svg.ler....

Hosgeldin canim aramiza.Evet cok guzel bir sitedir burasi.Cok sey ogreniceksin daha.Sende hamismisin yoksa?

Hosgeldin canim aramiza.Evet cok guzel bir sitedir burasi.Cok sey ogreniceksin daha.Sende hamismisin yoksa?

evet 37 . haftaya girdim ve çok korkuyorum üçüncü dogumum olacak inş ve 37 yaşındayım her msj ı okuyorum cvb için çok tşk ederim saol ALLAH yardımcımız olur inş .

evet 37 . haftaya girdim ve çok korkuyorum üçüncü dogumum olacak inş ve 37 yaşındayım her msj ı okuyorum cvb için çok tşk ederim saol ALLAH yardımcımız olur inş .

Canim bizim nisan anneleri listemiz var istersen bebegin dogacak tarihini normal yada sezeryan olacagini adini cinsiyetini yaz ekliyim seni oraya istersen

Canim bizim nisan anneleri listemiz var istersen bebegin dogacak tarihini normal yada sezeryan olacagini adini cinsiyetini yaz ekliyim seni oraya istersen

normal olacak inş nisan sonu kadar bekliyorum dr 15 güne sancın balar dedi ama. kız adı leyla... ilgin için çok tşkler...

normal olacak inş nisan sonu kadar bekliyorum dr 15 güne sancın balar dedi ama. kız adı leyla... ilgin için çok tşkler...

birsey degil cannim ama ayrintili yazman lazim liste icin ornek vereyim anlarsin

Annis adayi - 23 nisan - normal dogum - kiz - ECRiN SU

bu sekilde canim :)

bana yardım edermisiniz anne adayları ben henüz hamile değilim ama ilk defa bu ay çok ümitleniyorum 3 gün geçti ama bu akşam akıntım hafif pembemsi geldi ben şimdi adet mi olacam aranızda böle bişi yaşayan var mı

Canim kiminin dedigin gibi oluyo hatta kanamasi bile oluyo hamileyken ona ustune gorme diyorlar ama bende hic olmadi o yuzden o konu hakkinda tecrubeli degilim canim.Test yapmadin sanirim insallah hamilesindir a.s.

a.s.canım çok iyisin mutlu oldum saol listeyi gördüm. hug:

Son düzenleme:
a.s.
benimde kısmetse 26 nisan da doğumum var erkek ve adı daa Emir Ersoy
oğluşumun adınıdaaa listeye ekler misinnnnn :smiley-cool:
bu arada ben de site de yeniyimm :dance: önceleri sırf bilgi almak için giriordum sonraa baktım ziyaretlerim çoğaldı üye oliiimm dedimm :asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…